Stomatolog Płock

ul. Puchalskiego 6
09-409 Płock

Polecam! To jedyny stomatolog do którego chce chodzić mój syn. Inna sprawa, że on chodzi do "Pani Asi"a nie do lekarza ;). Przesympatyczna i bardzo kompetentna. Nigdy nie musiała poprawiać swojej pracy.
Opinia dodana przez: Maciek

dr Agnieszka Weresińska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Dentystyczny
ul. Jasna 17c
09-400 Płock

Bardzo miła, sympatyczna, dzięki niej wizyta u dentysty to czysta przyjemność, po wizycie u pani doktor pokonałam swój paniczny strach przed dentystą.
Opinia dodana przez: MADZIA

teatr
Al. Jana Pawła II-go 86
01-890 Płock

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Jachowicza 3
09-402 Płock

Świetny lekarz, człowiek i fachowiec. Do swojej pracy podchodzi z pasją. Pełen profesjonalizm. Pani doktor jest niezwykle ciepłą i uprzejmą osobą, od lat się u niej leczę, ja i moja rodzina. Osoba bardzo godna polecenie. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Ewa

Stomatolog dr Katarzyna Zoń
Płock ul. Armii Krajowej 2B
09-410 Płock

Super Pani! Można z Nią o wszystkim porozmawiać, bardzo miła i ludzka :) Leczy bardzo delikatnie, pyta czy boli. Na jej fotelu usypiałam. Zero stresu. Dzięki Niej przestałam bać się dentysty.. :) POLECAM !!!!!!!!

Płock

Znakomity fachowiec. Kobieta jest przecudowna! Bardzo miła, rzeczowa. Naprawde chce pomóc a nie tylko zarobić na pacjncie. Szczerze doradzi lub odradzi rodzaj leczenia.Napewno z niej nie zrezygnuję!

Kwiatka 29 lok. 2
09-400 Płock

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz z niezwykłym poczuciem humoru oraz pogodą ducha. :) Korzystam z Jego usług już ładnych 15 lat i jestem bardzo zadowolona (moje zęby również).
Koszt wizyty zależy od natury zabiegu, na przykład bezbolesne wyrwanie ósemki kosztowało 80zł, a zaplombowanie zęba do 120zł w zależności od wielkości ubytku.

Dworcowa 12b
09-400 Płock

Lekarz godny polecenia. Wspaniałe podejście do dzieci. Moje dziecko nie boi się przychodzić do tej Pani Stomatolog.

Północna 30/45
09-402 Płock

Bardzo dobry stomatolog. POLECAM. Zawsze pacjent jest leczony na najwyższym poziomie.

Prywatny Gabinet Lekarski
Kwiatka 5 A m. 8
09-400 Płock

szczerze polecam dr grabowską ! dzięki niej juz nie boję się iść do stomatologa, po ponad 20 latach mnie z tego strachu wyleczyła. wyrozumiała, delikatna! wspaniały specjalista ! polecam ja każdemu ! !!!!!!!!!!!!

Stomatolodzy w Płocku