Stomatolog Płock

ul. Puchalskiego 6
09-409 Płock

Polecam! To jedyny stomatolog do którego chce chodzić mój syn. Inna sprawa, że on chodzi do "Pani Asi"a nie do lekarza ;). Przesympatyczna i bardzo kompetentna. Nigdy nie musiała poprawiać swojej pracy.

Opinia dodana przez: Maciek

dr Agnieszka Weresińska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Dentystyczny
ul. Jasna 17c
09-400 Płock

Bardzo miła, sympatyczna, dzięki niej wizyta u dentysty to czysta przyjemność, po wizycie u pani doktor pokonałam swój paniczny strach przed dentystą.

Opinia dodana przez: MADZIA

teatr
Al. Jana Pawła II-go 86
01-890 Płock

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

Stomatolog dr Katarzyna Zoń
Płock ul. Armii Krajowej 2B
09-410 Płock

Super Pani! Można z Nią o wszystkim porozmawiać, bardzo miła i ludzka :) Leczy bardzo delikatnie, pyta czy boli. Na jej fotelu usypiałam. Zero stresu. Dzięki Niej przestałam bać się dentysty.. :) POLECAM !!!!!!!!

Płock

Znakomity fachowiec. Kobieta jest przecudowna! Bardzo miła, rzeczowa. Naprawde chce pomóc a nie tylko zarobić na pacjncie. Szczerze doradzi lub odradzi rodzaj leczenia.Napewno z niej nie zrezygnuję!

Kwiatka 29 lok. 2
09-400 Płock

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz z niezwykłym poczuciem humoru oraz pogodą ducha. :) Korzystam z Jego usług już ładnych 15 lat i jestem bardzo zadowolona (moje zęby również).
Koszt wizyty zależy od natury zabiegu, na przykład bezbolesne wyrwanie ósemki kosztowało 80zł, a zaplombowanie zęba do 120zł w zależności od wielkości ubytku.

Dworcowa 12b
09-400 Płock

Lekarz godny polecenia. Wspaniałe podejście do dzieci. Moje dziecko nie boi się przychodzić do tej Pani Stomatolog.

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Jachowicza 3
09-402 Płock

Bardzo dobra pani stomatolog. Wyleczyła mi kilka zębów, wszystkie mają się świetnie. Był i taki trudny przypadek, że pani doktor nie dawała gwarancji, że odbudowa będzie trwała. Mówiła, że może kilka miesięcy wytrzymać. Ale ząb ma się dobrze już kilka lat. Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Leszek

Północna 30/45
09-402 Płock

Bardzo dobry stomatolog. POLECAM. Zawsze pacjent jest leczony na najwyższym poziomie.

Prywatny Gabinet Lekarski
Kwiatka 5 A m. 8
09-400 Płock

szczerze polecam dr grabowską ! dzięki niej juz nie boję się iść do stomatologa, po ponad 20 latach mnie z tego strachu wyleczyła. wyrozumiała, delikatna! wspaniały specjalista ! polecam ja każdemu ! !!!!!!!!!!!!

Stomatolodzy w mieście Płock