dr Agnieszka Weresińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pełen profesjonalizm, życzliwość ,cierpliwość POLECAM!!! Umiarkowane ceny co w obecnym czasie bardzo ważne szczególnie dla emerytki😊

Bardzo miła, sympatyczna, dzięki niej wizyta u dentysty to czysta przyjemność, po wizycie u pani doktor pokonałam swój paniczny strach przed dentystą.

Bardzo kompetentna, a przy tym miła Pani Doktor. Sympatia i ciepło jakie emanuje od Pani doktor udziela się wszystkim. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor jest bardzo miłą osobą, dokładnie tłumaczy co będzie robiła i w jakim celu co jest dużym plusem. Ma dobry kontakt z pacjentami dzięki czemu wizyty u niej są przyjemne co rzadko zdarza się u dentysty;)

Zastanawia mnie tylko jedno: dlaczego nie ma więcej takich stomatologów? Pani doktor jest bardzo wyrozumiała, cierpliwa, a przede wszystkim kompetentna. Pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że tłumaczy kroki postępowania, uprzedza o ewentualnych dolegliwościach, itd. Koszt wizyty także nie jest straszny, a efekt zdumiewający :) Jeszcze nikt tak nie zadbał o moje zęby. Naprawdę polecam :)

Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci.Zawsze miła i uśmiechnięta. Na pierwszej wizycie moje bardzo nieufne, pięcioletnie dziecko dało sobie borować zęba i chętnie przychodziło na kolejne wizyty. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam właśnie do Pani Doktor. Polecam!

Pani Doktor ma anielska cierpliwość do dzieci. Jej gabinet na ul.Mickiewicza odnalazłam po czterech nieudanych podejściach u innych lekarzy. Nie wiem ja to Ona zrobiła ale mój synek pozwolił jej na borowanie.