Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ranking lekarzy

Stomatolog Dziecięcy Płock

- 4 lekarzy

dr Agnieszka Weresińska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

liczba opinii: 6

Prywatny Gabinet Dentystyczny
ul. Jasna 17c
09-400 Płock

Średnia ocen: 5,0/5

Bardzo miła, sympatyczna, dzięki niej wizyta u dentysty to czysta przyjemność, po wizycie u pani doktor pokonałam swój paniczny strach przed dentystą.

Bardzo miła, sympatyczna, dzięki niej wizyta u dentysty to czysta przyjemność, po wizycie u pani doktor pokonałam swój paniczny strach przed dentystą.

Opinia dodana przez: MADZIA

Izabela Miecznik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 10

Gabinet
ul. Kwiatka 5a/8
Płock

Średnia ocen: 4,2/5

Pani stomatolog to bardzo miła i delikatna kobieta, w 2010 roku miałam u niej pierwsze w życiu leczenie kanałowe zęba, przyznaję, że bólu nie odczułam ani trochę i byłam zadowolona. Obecnie jednak, gdy wykonałam zdjęcie panoramiczne uzębienia okazało się, że ząb nadal kwalifikuje się do leczenia kanałowego, gdyż Pani Miecznik wykonała to leczenie źle, kanały nie zostały wypełnione do końca i mam stan zapalny. Leczenie przebiegało w trzech wizytach, za ...

Pani stomatolog to bardzo miła i delikatna kobieta, w 2010 roku miałam u niej pierwsze w życiu leczenie kanałowe zęba, przyznaję, że bólu nie odczułam ani trochę i byłam zadowolona. Obecnie jednak, gdy wykonałam zdjęcie panoramiczne uzębienia okazało się, że ząb nadal kwalifikuje się do leczenia kanałowego, gdyż Pani Miecznik wykonała to leczenie źle, kanały nie zostały wypełnione do końca i mam stan zapalny. Leczenie przebiegało w trzech wizytach, za które zapłaciłam 300 zł. Jak się okazuje pieniądze wyrzucone w błoto, ale przynajmniej na własnej skórze przekonałam się, który gabinet mam omijać.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

lek. stom. Małgorzata Łodzińska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 31

Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna Małgorzata Łodzińska
1 Maja 12 lok. 13
09-400 Płock

Średnia ocen: 3,5/5

Jestem jeszcze w trakcie leczenia, to znaczy aparat mam już zdjęty, ale noszę płytkę retencyjną 12h na dobę. Nie chcę zapeszac póki co, ale mogę się wypowiedziec na tematy, które są w opiniach najczęściej poruszane. Kolejki - przy takiej ilości pacjentów, jaką przyjmuje Pani doktor, ciężko, żeby każdy wchodził na czas. Fakt, prawie za każdym razem był poślizg, ale w większości przypadków dlatego, że między pacjentami do gabinetu wchodzą osoby ...

Jestem jeszcze w trakcie leczenia, to znaczy aparat mam już zdjęty, ale noszę płytkę retencyjną 12h na dobę. Nie chcę zapeszac póki co, ale mogę się wypowiedziec na tematy, które są w opiniach najczęściej poruszane. Kolejki - przy takiej ilości pacjentów, jaką przyjmuje Pani doktor, ciężko, żeby każdy wchodził na czas. Fakt, prawie za każdym razem był poślizg, ale w większości przypadków dlatego, że między pacjentami do gabinetu wchodzą osoby z nagłymi przypadkami - ułamany drucik, odklejony zamek itp. To są normalne usterki, które się zdarzają. A że wizyty u Pani doktor nie są najtańsze, ale adekwatne do jej kompetencji, każdy pacjent ma prawo wymagac, ze w takiej nagłej sytuacji zostanie przyjęty bez problemu. Mi też parę razy zdarzyło się przyjśc bez umawiania się, między pacjentami, w nagłym przypadku, ale w takiej sytuacji NIGDY, ale to NIGDY nie płaciłam za wizytę i Pani doktor już na samym początku leczenia mówiła, że w takich sytuacjach nie pobiera opłat, więc nie ściemniajcie. Poza tym. Niemal za każdym razem, gdy przychodziłam na comiesięczną wizytę, przychodzili nowi pacjenci na pierwsze wizyty. I teraz, skoro na wizytę trzeba przychodzic mniej więcej co miesiąc, a pacjentów Pani doktor ma coraz więcej, to jak ma ich poumawiac, by wystarczyło miesiąca, dnia? Podejrzanym by było, gdyby na korytarzy było zawsze pusto, ale u niej raczej nie ma na to szans, bo zwyczajnie jest kompetentnym lekarzem, polecanym przez środowisko medyczne, które posyła do niej nawet własne dzieci i tu akurat wiem, co mówię. No i niikt nie jest w stanie przewidziec, co się nieoczekiwanego zdarzy na wizycie. Raz miałam miec tylko przeklejone zamki, ale jeden się odkleił w trakcie, bo go nagryzłam i w ten sposób wizyta przedłużyła się o 20 minut. A podejrzewam, że takich sytuacji jest mnóstwo. Takie są między innymi powody, dla których czekacie na korytarzu, a nie to, że ona sobie tam siedzi i popija kawę. Z jednej strony chcecie, żeby wszystko Wam dokładnie tłumaczyła, z drugiej narzekacie, że czas oczekiwania na wizytę u niej pod drzwiami gabinetu ciągnie się w nieskończonośc, no to jak to wszystko pogodzic? Też niejednokrotnie denerwowałam się tym siedzeniem, ale to trzeba najpierw zrozumiec, dlaczego tak się dzieje, a nie psuc opinię lekarzowi, któremu naprawdę warto powierzyc swoje zęby. Piszecie, że zwraca się do pacjentów słowami "otworzyc", "zamknąc", "wypluc" itd. I dobrze. Konkretne polecenia, których w trakcie wizyty jest mnóstwo, nie wyobrażam sobie, żeby za każdym razem mówiła "proszę otworzyc", "proszę zamknąc", "proszę wypluc". Mi to nigdy nie przeszkadzało, może dlatego, że chodziłam i chodzę do niej w celu uzyskania wymarzonego uśmiechu, a teraz utrwalenia go, a nie na pogaduszki. Ale zawsze możecie iśc do pewnej Pani ortodontki z Płocka, u której leczyła się moja koleżanka, a teraz po paru latach znów musi zakładac aparat. Ale... podobno była miła. I kolejek już też pewnie specjalnych do niej nie ma - czego tak bardzo wymagacie od lekarzy.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Szarych Szeregów 11/106
09-409 Płock

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Stomatolodzy dziecięcy w mieście PłockCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat