Gorąco polecam wizyty u Pani Ani. Fachowe i kompleksowe podejście, bardzo miła i rzyczliwa osoba ze świetnym podejściem do swojej pracy i do pacjentów !!! :) mam pełne zaufanie w kwesti leczenia moich zebów :)

Gorąco polecam . Pani Ania zadbała o całość mojej szczeny; ) górnej i dolnej. Pełna profeska . Żadnej innej dentystce tak nie zaufam.

Miałam jednego zęba bardzo zniszczonego, kiedy inni proponowali od razu korony(chęć posiadania większego zysku) pani doktor zastosowała inną metodę odbudowy korony zęba i służy mi on do dziś za co jestem bardzo wdzieczna

Polecam panią Anie. Bardzo mi pomogła. Jest bardzo kompetentna. Ceny mogłyby być niższe ale nie ma zle!

Pani Ania jest najlepsza! Zawsze pomoże, doradzi, bezboleśnie leczy ząbki!

Pani Ania jest najlepsza! Zawsze pomoże, doradzi, bezboleśnie leczy ząbki!

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u pani Ani Torońskiej. Poprzednio leczyłem się u niej w innym miejscu. Teraz przyjmuje w gabinecie na ulicy Daszyńskiego 154. Gabinet jest nowy, dobrze wyposażony, a p. doktor zawsze bardzo miła.

uper lekarz, bardzo fajne podejście do pacjenta, doradzi, dla mnie była super delikatna, polecam. Wojtek

Wojtek

Wizyty u Pani Ani to sama przyjemność. Doskonała i przesympatyczna dentystka.

Wizyty u Pani Ani to sama przyjemność. Doskonała i przesympatyczna dentystka.

Pani doktor chciała wyrwać moje dwa zdrowe zęby,gdyż jak twierdziła inaczej nie może zacząć leczenia ortodontycznego. Dzisiaj jestem już w połowie leczenia, z którego jestem zadowolona - u innego lekarza. Bez wyrywania zębów.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Gliwice"?

Stomatologia Prochasek
Staszica 9