Anna Wilczyńska

Psychiatra

Pani doktor Anna Wilczyńska to moim zdaniem najlepszy lekarz psychiatra jaki moze sie przytrafić cierpiącemu pacjentowi a byłam u kilku wcześniej wiec wiem co piszę. Kulturalna miła spokojna zrównoważona empatyczna pani doktor potrafi dobrać leki,troszczy się autentycznie o pacjenta i liczy z jego kieszenią oferując tańsze zamienniki a co najważniejsze każdemu choremu poświęca dużo czasu często przyjmując po godzinach pracy. Osobiście dziękuję pani dr Wilczyńskiej za długotrwałą opiekę ,troskę i postawienie mnie na nogi oraz za stworzenie miłej atmosfery podczas każdej wizyty.Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

Bez pośpiechu, a to ważne. (Niezależnie od tego, ile osób w poczekalni, w gabinecie zawsze czułem, że doktor Wilczyńska poświęci mi tyle czasu, ile trzeba.)

Pani doktor to wspaniała osoba. Zawsze poświęcała mi wystarczającą ilość czasu, chętnie odpowiadała na pytania dotyczące leczenia i choroby. Dobrała bardzo trafnie leki, po których nastąpiła ogromna poprawa. Informuje też o zamiennikach i przewidywalnych cenach leku. Nie bagatelizuje obaw związanych z leczeniem, spokojnie i rzeczowo wszystko tłumaczy. W razie potrzeby nagłej konsultacji- wypisania zwolnienia, efektów ubocznych czy innych obaw, zawsze stara się znaleźć czas na dodatkowego pacjenta.

Leczę się u Pani Doktor już dość długo, znakomity specjalista, pełna empatii bardzo miła Kobieta. Ponadto potrafi odpowiednio zdiagnozować i prowadzić leczenie.

Pani doktor Anna Wilczyńska , jest bardzo złym lekarzem psychiatrą i uważam nie umie leczyć bo ponieważ nie umie dobierać odpowinich leków pacjentowi. A po drugie umie tylko pacjentowi szkodzić i robić guzy na jajnikach takimi mocnymi lekami psychotropowymi . Ta pani doktor powinna i jeszcze raz na studia medyczne w dziedzinie psychiatrii.Ta pani doktor nie jest godna polecenia. I szczerże tej pani doktor nie polecam a wręcz tą panią doktor Odradzam.

Pani doktor po krotkiej rozmowie telefonicznej kazała natychmiast przyjechac. Została po pracy prawie godzinie i tłumaczyła wszystko po kolei. Zaopatrzyła mnie w leki i wskazówki. Nie miałam tego u mojej "stałej lekarki"