Anna Włodarczak

Wizyta u Pani doktor przebiegła w bardzo niemiłej atmosferze, kiepskie podejście do pacjenta. Pani doktor śmiało wypowiadała swoje poglądy traktując przy tym nas jak osoby nie mające pojęcia o rzeczywistości która nas otacza. Ewidentnie obrażona na cały świat, że jej zawód jest tak słabo doceniany. Pierwsza wizyta u ginekologa zraziła nas bardzo. Nie polecam absolutnie

U Pani Doktor bywam od 11 lat. W tym czasie jako jedyny lekarz stwierdziła, że mam nadżerkę i należy coś z nią zrobić - i zrobiła porządek (czego żaden poprzedni lekarz poza wspomnieniem, że ją mam nic nie zrobił). Prowadziła moją ciążę (mój syn wybrał przyjście na świat pośladkowo)i skierowała mnie do szpitala który uważała, że "rozwiąże mój problem" najlepiej dla mnie jak i mojego syna. Idąc na wizytę nie czuję się, że idę do lekarza. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Doktor.

bardzo miła i kompetentna pani doktor. zleca wszystkie potrzebne badania. martwi się o pacjenta. gdy leżałam w szpitalu przychodziła do mnie i pytała jak się czuje. serdecznie polecam :)

Trafiłam do pani doktor mając 13 lat, zdiagnozowała u mnie PCOS. Przestraszyła mnie tak niesamowicie, nie tłumacząc mi co to znaczy, zleciła mi oczywiście szereg badań, żeby potwierdzić PCO. Kiedyś pamiętam, że poszłam ze strasznym bólem, ledwo mogłam chodzić. Pani doktor nie spodobało się, ze usiadłam na obrzeżu krzesła i usłyszałam komentarz : Proszę usiąść normalnie, nie jest pani w burdelu. Tak skończyła się moja przygoda z panią doktor. Moją znajomą, która ma mięśniaki diagnozowała ponad 4 lata. Koleżanka poszła do innego lekarza, i od razu wykonano jej zabieg. Nie polecam tej pani, mimo iż nie można odmówić jej kompetencji, to do najsympatyczniejszych osób nie należy, plus nie tłumaczy odpowiednio.

Witam Leczę się (właściwie to bywam bo jestem zdrowa) u Pani doktor od 7 lat. Pomimo iż jest roztargniona i czasami dużo opowiada to jest najlepsza na świecie. Wiem że mogę jej powiedzieć o każdym swoim problemie a ona napewno zrobi wszystko żeby go rozwiązać. Odpowiada na każde moje pytanie i poświęca mi tyle czasu ile potrzeba (nawet kosztem opóźnień). Ma dość niekonwencjonalny sposób rozmowy z pacjętką ale nie po rozmwe do niej idę. Odpowiada mi pod każdym względem i polecam każdemu.

Witam

Bardzo kiepski lekarz, robi sztuczny tłum na poczekalni - nie przyjmując pacjentów "ponad program" - pomimo, że jest to pacjentka, której prowadzi ciążę. Bardzo słaby diagnosta, nic nie tłumaczy. Czułam się jak przedmiot, sama musiałam przypominać o cytologii, o wypisaniu recepty itp. Zdecydowanie nie polecam.

JEST NAPRAWDĘ WIARYGODNYM LEKARZEM,KTÓREGO MOGĘ POLECIĆ W 100%

JEST NAPRAWDĘ WIARYGODNYM LEKARZEM,KTÓREGO MOGĘ POLECIĆ W 100%

znakomity specjalista, poświęca dużo czasu pacjentowi, zarówno młodej dziewczynie, jak i kobiecie w okresie menopauzy. Od lat leczy moją córkę, teraz mnie. Zleca szereg badań, nie diagnozuje w ciemno. Dość zasadnicza, ale serdeczna. Polecam