lek. dent. Anna Woltańska

3,7

FACHOWIEC. Nie czaruje pacjenta uśmiechami, ale profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Wymaga od swoich pacjentów poważnego traktowania higieny jamy ustnej. Nie godzi się na leczenie w gębie pełnej kamienia nazębnego,co jest bardzo logiczne, bo co można zobaczyć pod osadami. Po wyleczeniu wszystkich zębów, chodzę 2 razy w roku na usuwanie kamienia i przeglądy, i teraz mam małe wydatki na leczenie. Serdecznie polecam.

FACHOWIEC.

Pani doktor jest naprawde niesamowita. I jak na dzisiejsze ceny lekarzy stomatologów nie ceni sobie dużo. Gorąco polecam każdemu, sama poszłam tam z polecenia kolegi.

Pacjent czuje się jakby miał najgorsze zęby na świecie. Poza tym to naciągaczka.Zaczyna kilka zębów nie informując pacjenta. Poza tym na pierwszej wizycie opowiadała mi o tym jaki to ja mam kamień na zębach, wiec zdecydowałam się u niej usunąć( właściwie to jej asystentka - nie miła baba ,usuwa. Po czym za trzy dni miałam wizytę u Woltańskiej i niestety pani swoją historię o moim kamieniu zaczęła od początku. ( zapomniała że koleżanka jej mi usuwała )

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Cały proces leczenia przebiegał bardzo fajnie. Wykonana koronka jest naprawdę idealna.

Bardzo dobry specjalista, wykonuje swój zawód super profesjonalnie. Protetyka na najwyższym poziomie.

Najdroższy stomatolog w miescie.Uważa się za najlepszego, jedynego prawdziwego dentystę w białej Podlaskiej