Stomatolog Biała Podlaska

lek. dent. Anna Woltańska

ulica Janowska 70A/76
21-500 Biała Podlaska

Super dentysta. Sprawnie i bez bólu. Ząbki po odbudowie wyglądają lepiej niż moje naturalne. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

lek. dent. Elżbieta Trzeciak-Olesiejuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. stom. Elżbieta Trzeciak - Olesiejuk
ul. Matejki 1
21-500 Biała Podlaska

Gabinet sterylny, wyjaśnienia konkretne, ale uwagi w stylu "krzyczy pani jak przy porodzie" są już poniżej godności.

lek. dent. Aneta Kuszneruk-Kopania

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Aneta Kuszneruk-Kopania
Spółdzielcza 6 lok.20
21-500 Biała Podlaska

Profesjonalne wyposażenie i obsługa pacjenta. Znajomość swojego fachu. W tym gabinecie stomatologicznym jest delikatna muzyczka co pozwala nie myśleć o zabiegu. Pani doktor chętnie udziela porady, jest konkretna i pewna w swoich decyzjach. Zabiegi są wykonywane bezboleśnie i fachowo. Koszty usług są umiarkowane i do zaakceptowania. Serdecznie polecam ten gabinet stomatologiczny.
Opinia dodana przez: Sławoj

Wojciech Klucz

gabinet

43-762 Biała Podlaska

Świetny lekarz, ma doskonałe podejście do najbardziej spanikowanego i zestresowanego wizytą pacjenta. Do leczenia podchodzi kompleksowo- przedstawia róże możliwości rozwiązań, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Doktor cały czas dokształca się dzięki czemu ma się świadomość, że jest się w rękach fachowca, który bazuje tylko na wiedzy zdobytej na studiach. Jest ewidentnie pasjonatem swojej pracy. Polecam każdemu kto boi się stomatologów a marzy o pięknym uśmiechu. Potrafi zdziałać cuda. Będę do niego wracać ...

Joanna Hopkała

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

ulica Warszawska 14/9
21-500 Biała Podlaska

Najlepsza dentystka na świecie. Nie ma nikogo lepszego. Anioł. I fachowiec na sto procent. Bardzoooo polecam

lek. dent. Krystyna Rafałko

aleja Jana Pawła II 174
21-500 Biała Podlaska

Profesjonalne podejście do klienta, Pani doktor miła, komunikatywna, z ogromnym zaangażowaniem podeszła do problemu, który rozwiązała znakomici. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Pani doktor, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Grzegorz Pietras

INCIVI Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Pietras Grzegorz
Terebelska 32a
21-500 Biała Podlaska

Bardzo profesjonalny i przyjazny gabinet, indywidualne podejście do pacjenta..Polecam

lek. dent. Elżbieta Chwalczuk

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.- Oddział Biała Podlaska
Kraszewskiego 6
21-500 Biała Podlaska

O ile wizyta u dentysty nie kojarzy się absolutnie z niczym przyjemnym to Pani Elżbieta przełamuje ten stereotyp. Bardzo uprzejma osoba, świetne podejście, rozmowa z pacjentem, przyjemna atmosfera, niskie ceny w stosunku do innych gabinetów. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Sara

lek. dent. Elżbieta Trzeciak

ul. Matejki 1
21-500 Biała Podlaska

Świetne podejście do mojego dziecka będącego na fotelu dentystycznym, a także pełna fachowość i wyleczenie mojego zęba sprawia, że nie boje się pokazać swoich ubytków Pani doktor. Naprawdę przyjemna atmosfera, nastrojowa muzyczka, nowoczesny sprzęt a przy tym dogodna lokalizacja gabinetów. Wszystko na plus.!
Opinia dodana przez: Andrzej

Robert Daniluk

Warszawska 4 lok. 12
21-500 Biała Podlaska

Kompetentny specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miła i uprzejma obsługa. Polecam każdemu!!!

Stomatolodzy w Białej Podlaskiej