Stomatolog Biała Podlaska

lek. dent. Anna Woltańska

ulica Janowska 70A/76

FACHOWIEC.
Nie czaruje pacjenta uśmiechami, ale profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Wymaga od swoich pacjentów poważnego traktowania higieny jamy ustnej. Nie godzi się na leczenie w gębie pełnej kamienia nazębnego,co jest bardzo logiczne, bo co można zobaczyć pod osadami. Po wyleczeniu wszystkich zębów, chodzę 2 razy w roku na usuwanie kamienia i przeglądy, i teraz mam małe wydatki na leczenie. Serdecznie polecam.

lek. dent. Elżbieta Trzeciak-Olesiejuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. stom. Elżbieta Trzeciak - Olesiejuk
ul. Matejki 1
21-500 Biała Podlaska

Świetne podejście do mojego dziecka będącego na fotelu dentystycznym, a także pełna fachowość i wyleczenie mojego zęba sprawia, że nie boje się pokazać swoich ubytków Pani doktor. Naprawdę przyjemna atmosfera, nastrojowa muzyczka, nowoczesny sprzęt a przy tym dogodna lokalizacja gabinetów. Wszystko na plus.!
Opinia dodana przez: Andrzej

Wojciech Klucz

gabinet

43-762 Biała Podlaska

Świetny lekarz, ma doskonałe podejście do najbardziej spanikowanego i zestresowanego wizytą pacjenta. Do leczenia podchodzi kompleksowo- przedstawia róże możliwości rozwiązań, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Doktor cały czas dokształca się dzięki czemu ma się świadomość, że jest się w rękach fachowca, który bazuje tylko na wiedzy zdobytej na studiach. Jest ewidentnie pasjonatem swojej pracy. Polecam każdemu kto boi się stomatologów a marzy o pięknym uśmiechu. Potrafi zdziałać cuda. Będę do niego wracać ...

lek. dent. Aneta Kuszneruk-Kopania

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Aneta Kuszneruk-Kopania
Spółdzielcza 6 lok.20
21-500 Biała Podlaska

SUPER LEKARZ, jak by reszta była takimi specjalistami jak ta Pani to wszyscy chodzili by uśmiechnięci. Posiada super sprzęt, leczy bardzo delikatnie już wiem że będę jej stałym klientem.

Joanna Hopkała

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ulica Warszawska 14/9
21-500 Biała Podlaska

Najlepsza dentystka na świecie. Nie ma nikogo lepszego. Anioł. I fachowiec na sto procent. Bardzoooo polecam

lek. dent. Grzegorz Pietras

INCIVI Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Pietras Grzegorz
Terebelska 32a
21-500 Biała Podlaska

Bardzo profesjonalny i przyjazny gabinet, indywidualne podejście do pacjenta..Polecam

lek. dent. Elżbieta Trzeciak

ul. Matejki 1

Opinia dodana przez: Andrzej

Robert Daniluk

Warszawska 4 lok. 12
21-500 Biała Podlaska

Kompetentny specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miła i uprzejma obsługa. Polecam każdemu!!!

lek. dent. Małgorzata Szymańczyk-Zacharuk

Stomatolog, Protetyk

Biała Podlaska

Bylam ostatnio u Pani doktor z moim synem (13lat). Dokladnie wytlumaczyla co i jak bedzie robila a przy tym byla bardzo uprzejma. Cala rodzina sie u niej prywatnie leczymy. Polecam

lek. dent. Michał Trochimiuk

Stomatologia Art-Dent
SIDORSKA 23
21-500 Biała Podlaska

UWAGA!!! Przy pierwszej wizycie otrzymujecie ankietę medyczna w której lekarz niby bada wasze schorzenia i robi wywiad z klientem. Tak naprawdę chodzi tylko o to aby małym drukiem na końcu ankiety podpisać się pod oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem i cennikiem. Ankieta jest wypełniana na szybko na kolanie przed wejściem do gabinetu. Skutkuje to później naliczonymi KARAMI FINANSOWYMI za NIE ODWOŁANIE WIZYTY, 50ZŁ ZA KAŻDE 30 MIN.
Opinia dodana przez: Barbara

Stomatolodzy w Białej Podlaskiej