lekarz Anna Zacher-Gwiazda

Ginekolog

2,8
2,7
2,5

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz.Robi wszystkie potrzebne badania tym usg piersi,wszystko dokladnie tłumaczy .Polecam

"Leczyłam"się u p.dr Gwiazy 4 lata(prywatnie jak i w ramach NFZ).W tym czasie nie zrobiła mi ani jednego badania usg mimo sygnalizowanych bóli w dole brzucha,ani żadnego innego mimo wciąż nawracających infekcji.Na bardzo nieregularne i długie cykle miesiączkowe przepisywała wciąż tab.antykoncepcyjne.Kiedy zaniepokojona pytałam o przyczynę dolegliwości, w odpowiedzi słyszałam "widocznie taka pani uroda".Kilka dni temu zrezygnowana umówiłam się do innej p.doktor, która na wstępie zapytała o bad.cytologiczne, piersi i zrobiła mi usg, po którym okazało się,że na moich jajnikach są liczne torbiele,moje cykle najprawdopodobniej bezowulacyjne(co tłumaczy fakt,iż mimo starań od 6mies.nie mogę zajść w ciążę).Po zleceniu dodatkowych badań hormonalnych,okazało się, że choruję na zes.policystycznych jajników.Aby mieć szansę na ciążę,czeka mnie długie leczenie hormonalne a jeśli nie zadziała to zabieg operacyjny.Jednak żadna z tych metod nie gwarantuje iż uda mi się zajść w ciążę a następnie ją donosić.Gdyby p.dr Zacher-Gwiazda miała ochotę przeanalizować zgłaszane objawy i zlecić potrzebne badania byłabym od co najmniej 2 lat w trakcie leczenia, choroba nie byłaby tak mocno zaawansowana a moje szanse na ciążę znacznie większe(opinia lekarza).Ostrzegam i odradzam !!!

Byłam u Pani "doktor" na wizycie w Katowicach, ponieważ moja lekarka miała odległe terminy a ja potrzebowałam jak najszybciej lek na zbicie hormonu. Bez problemu mi przepisała, bez badania ponieważ miałam miesiączkę. Na kolejną wizytę pojechałam przygotowana, oczekiwałam, że zostanę zbadana. ALE NIE! Zapytała czy cytologię miałam robioną, wg komputera miałam rok temu, ale wyników nie było wiec nie wiadomo, czy wszystko było ok. Pani doktor dopisała kolejne opakowania leku i nie badając odesłała. MASAKRA!! Poprosiłam o skierowanie na badanie hormonu, który własnie leczyła, to powiedziała ze mam sobie zrobić we własnym zakresie i przyjść z wynikami na kolejną wizyte, mimo, że mają podpisaną umowę z laboratorium.
Nikomu nie polecam tej Pani. Może i wydawała się poniekąd sympatyczna lecz jako lekarz radziłabym omijać szerokim łukiem.

bardzo zły lekarz badając moje piersi na usg stwierdziła wszystko w najlepszym porządku wykonując to samo badanie u innego lekarza dzisiaj już jestem po cieciu,lekcewarząco podchodzi do problemu najpierw musi kobiete zmierzyć z góry do dołu pózniej na obskurnym fotelu przystępuje do badania moim zdaniem jest to lekarka która dawno temu skończyła studia a dzisiaj medycyna poszla bardzo do przodu ,pani doktor niestety stoi wmiejscu a powinna się nadal rozwijać nie wykonuje usg przezpochwowe co w dzisiejszych czasach to standart brać kase to tylko potrafią i co chwile biegać na papierosa to szczyt nieelegancji.odradzam

Beznadzieja, brak kompetencji, nie nadaje się nawet na weterynarza. Nie będę opisywała mojej choroby, w każdym razie na każdej wizycie (zaznaczam prywatnej), która trwała nie dłużej jak 2 minuty, mówiła wszystko ok, do następnego razu (ten scenariusz się powtarza niestety w innych opiniach). Teraz przede mną operacja inny specjalista potwierdził, że spokojnie można było tego uniknąć. Odradzam Wam kontaktu z tym lekarzem jeśli zależy Wam na kompetentnej poradzie omijajcie jej gabinet z daleka.

Na początku chodziłam do pani doktor i byłam zadowolona.Aż do momentu,gdy pojawiły się komplikacje.Po pierwsze minusem jest to,że tabletki antykoncepcyjne przepisywała bez żadnych badań.Z bólem musiałam czesać na następną wizytę ponad miesiąc-na tę wizytę już nie poszłam-zmieniłam lekarza i powiedział mi,że ten ból pochodziod wielkiej torbieli,którą natyczmiest trzeba perować. Gdybym wtedy nie zmieniła lekarza mogłabym to przypłacić życiem albo mogłabym nie mieć dzieci.Gdyby pani dr wcześniej to wykryła może ocalałby mój jajnik.

Nie polecam ,zostałam żle zdiagnozowania, Pani doktor nie wykonała nawet zwyklego badania bakteriologicznego.

Zdecydowanie godna polecenia lekarka, bardzo miła i kompetentna. Bez problemu odpowiada na każde zadane pytania.

Ona wyciągneła mnie z poważnych problemów chorobowych jednym słowem mówiąc gdyby nie Pani dr. Gwiazda miałabym teraz 'raka szyjki macicy' na szczęście skończyło się wszystko dobrze ;-)

Pani doktor przyjmuje również w Prywatnej Przychodni Lekarskiej w Chełmie Śląskim. Jedynym zarzutem jest to, że nie wyjaśnia szczegółowo wyników badań