lekarz Anna Zacher-Gwiazda

2,5
2,4
2,5

Beznadzieja, brak kompetencji, nie nadaje się nawet na weterynarza. Nie będę opisywała mojej choroby, w każdym razie na każdej wizycie (zaznaczam prywatnej), która trwała nie dłużej jak 2 minuty, mówiła wszystko ok, do następnego razu (ten scenariusz się powtarza niestety w innych opiniach). Teraz przede mną operacja inny specjalista potwierdził, że spokojnie można było tego uniknąć. Odradzam Wam kontaktu z tym lekarzem jeśli zależy Wam na kompetentnej poradzie omijajcie jej gabinet z daleka.

bardzo zły lekarz badając moje piersi na usg stwierdziła wszystko w najlepszym porządku wykonując to samo badanie u innego lekarza dzisiaj już jestem po cieciu,lekcewarząco podchodzi do problemu najpierw musi kobiete zmierzyć z góry do dołu pózniej na obskurnym fotelu przystępuje do badania moim zdaniem jest to lekarka która dawno temu skończyła studia a dzisiaj medycyna poszla bardzo do przodu ,pani doktor niestety stoi wmiejscu a powinna się nadal rozwijać nie wykonuje usg przezpochwowe co w dzisiejszych czasach to standart brać kase to tylko potrafią i co chwile biegać na papierosa to szczyt nieelegancji.odradzam

Nie polecam ,zostałam żle zdiagnozowania, Pani doktor nie wykonała nawet zwyklego badania bakteriologicznego.

Na początku chodziłam do pani doktor i byłam zadowolona.Aż do momentu,gdy pojawiły się komplikacje.Po pierwsze minusem jest to,że tabletki antykoncepcyjne przepisywała bez żadnych badań.Z bólem musiałam czesać na następną wizytę ponad miesiąc-na tę wizytę już nie poszłam-zmieniłam lekarza i powiedział mi,że ten ból pochodziod wielkiej torbieli,którą natyczmiest trzeba perować. Gdybym wtedy nie zmieniła lekarza mogłabym to przypłacić życiem albo mogłabym nie mieć dzieci.Gdyby pani dr wcześniej to wykryła może ocalałby mój jajnik.

Mimo nawracających objawów ani razu nie zleciła badania bakteriologicznego. W ciemno przepisywała globulki, nawet nie wspominała o przyjściu do kontroli. Widać było zupełny brak zainteresowania zdrowiem pacjentki.

Pani doktor przyjmuje również w Prywatnej Przychodni Lekarskiej w Chełmie Śląskim. Jedynym zarzutem jest to, że nie wyjaśnia szczegółowo wyników badań

beznadziejny lekarz .niewidziała nadżerki która dawała cały czas stan zapalny o polipie szyjki już niewspomne.cały czas obserwuje jak pacjentka jest ubrana zamiast zająć się leczeniem co jakiś czas wychodziła na papierosa.wstyd.odradzam.

Zdecydowanie godna polecenia lekarka, bardzo miła i kompetentna. Bez problemu odpowiada na każde zadane pytania.

Ona wyciągneła mnie z poważnych problemów chorobowych jednym słowem mówiąc gdyby nie Pani dr. Gwiazda miałabym teraz 'raka szyjki macicy' na szczęście skończyło się wszystko dobrze ;-)