lekarz Anna Ziętal

2,2
2,1
2,1
2,2

Wspaniały lekarz z ogromną empatią i sercem. Ma bardzo dobre podejście zarówno do osób starszych jak i dzieci. Od urodzenia mojej córki gdy jest ona chora udajemy się tylko do Pani Ziętal. Potrafi poświęcić pacjentowi dużo czasu i wytłumaczyć chorobę lub jej objawy. To prawdziwy lekarz z powołaniem a takich w naszym kraju brakuje. Z całego serca polecam i nie rozumiem dlaczego niektórzy w swoich opiniach wypisują takie bzdury o Pani doktor.

Nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami,bardzo dobry lekarz,moim dzieciom bardzo pani doktor pomogla i leczyla,zaluje ze nie ma jej w osrodku.Przykladem moge powiedziec tak ze moja corke wyslala do szpitala z podejrzeniem zapalenia oskrzeli (corka miala1,5miesiaca)i w szpitalu pani ordynator stwierdzila ze pani doktor na wyrost skierowala dziecko,a co sie za killa godzin okazalo dusznosci i trzymanie pod tlenem.Dla mnie nie ma lepszego pediatry i nie tylko w tym przypadku bo wiele razy pomogla moim dzieciom

Miałam okazję w Bolesławiu kontaktu z panią Ziental. Nic nie mogę niestety napisać o kompetencji tego lekarza bo nie zostałam przyjęta. Natomiast wiem z całą pewnością, że empatia, zrozumienie nagłego przypadku są tej kobiecie obce. Po osiemnastej przestaje być lekarzem i człowiekiem.

Miła, uprzejma, pomocna o każdej porze,indywidualne podejście do pacjenta.Mnie osobiście bardzo jej brakuje w Slawkowie. Chodziłam od urodzenia z całą trójką dzieci. Zawsze poswiecala nam czas nie bacząc na kolejkę w poczekalni. Chyba przyniosę karty dziecido Boleslawia.

Ta baba to jakaś masakra!! Nikomu nie polecam!! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak nieludzkiej lekarki!! Chamska, bezczelna, ordynarna.

Bardzo chamska, niemiła, ordynarna. Zero podejścia do pacjenta. Nie polecam nikomu. Ta Pani chyba pomyliła zawody. Już nigdy więcej nieskorzystam z jej usług. Ona jest najmądrzejsza, wszystkie rozumy pozjadała, a pacjenta traktuje jak idiote. Może lepiej niech krawcową zostanie.

ja tez nie polecam... unikam tej pani jak ognia. Dziecko lecialo mi z rąk a ona twierdzila ze syn jest zdrowy... u innego lekarza 3 godz pozniej syn mial zapalenie płuc. innym razem syn mial szkarlatyne... szkoda tylko ze ani dr pacula ani szpital w olkuszu nie potwierdzil....

Moim zdaniem ta pani chyba pomyliła się w doborze zawodu. Całkowity brak "ludzkiego" podejścia do pacjenta. Zachowuje się tak jakby wszystkie rozumy pozjadała . Niestety miałam niemiła okazję być na kilku wizytach u pani Ziętalowej, i w moim odczuciu kiedy za każdym kolejnym razem miałam wejść do jej gabinetu od razu czułam się jeszcze gorzej. Pani dr. ma bardzo wysokie mniemanie na swój temat , a pacjenta który do niej przychodzi traktuje jak "idiotę" który nawet nie potrafi ( w jej mniemaniu) kataru odróżnić od zapalenia oskrzeli. Osobiście nie polecam. Dobrze że rzadko choruję bo jak dla mnie, w Sławkowie nie ma lekarza do którego chętnie bym poszła w razie choroby, bądź którego mogłabym komuś polecić. Smutne , ale prawdziwe.