dr n. med. Anna Zonenberg

3,5
3,2
3,2
3,6

Byłam królikiem doświadczalnym - odstawiłam leki bo inny lekarz źle. Mnie prowadził. Na efekty nie musiałam długo czekać: źle. Samopoczucie, wypadanie włosów. Na badanie TSH nie dostałam skierowania bo po co? Bo "uznałam ze nie są potrzebne" porażka nigdy wiecej tam nie pójdę!!!!

Leczylam sie u pani doktor na tarczyce moim zdaniem moze jest dobra specjalistka w swojej dziedzinie ale malo czasu poswieca pacjentowi ciagle jest zalatana kaze za godz zadzwonic, i czasami czulam jakbym jej czas zabierala, ciagle wisi na telefonie,okreslilabym ze 30procent pacjent,70procent jej sprawy osobiste a jak przychodze prywatnie to chce miec przez pewien czas lekarke do swojej dyspozycji a czulam jakbym musiala sie spieszyc razem z nia,oczywiscie to moje prywatne odczucia

Bardzo niekompetentny lekarz. Wcale nie wyjaśnia pacjentowi tego, z czym pacjent trafia do lekarza. W trakcie wizyty odbiera telefony , pacjenta traktuje tak ,, z góry". Poświęca bardzo mało czasu pacjentowi, w trakcie zdania przerywa je, ponieważ pisze w tym czasie formalności. To pacjent musi o wszystko pytać bo lekarz niczego sam nie wyjaśnia. Wizyta krótka nie merytoryczna. Nie polecam

Nie polecam

Pani dr Anna jest bardzo dobrym lekarzem w swojej dziedzinie i jestem z niej bardzo zadowolona.Ma dobre podejście do pacjentów i jest bardzo uprzejma.Podczas wizyty u Pani dr czuje się jakbym ja znała kilka dobrych lat.

Ja chodziłam do niej do poradni diabetologicznej w czasie ciąży i naprawdę jestem zadowolona

Jestem pod wielkim wrażeniem.Czas oczekiwania pod gabinetem długi, ale wizyta wszystko rekompensuje.Lekarka kompetentna, miła, konkretna.

Pani Doktór jest Świetna nie ma w całej Polsce bardziej oddanego swojej pracy endokrynologa!!!!!

Bardzo dobry lekarz-polecam pani bardzo mila i zna sie na rzeczy ,bardzo pomaga

Bardzo dobry lekarz-polecam pani bardzo mila i zna sie na rzeczy ,bardzo pomaga

u tej pani "doktor" parę godzin trzeba czekać na 5 minutową wizytę, ponieważ załatwia swoje sprawy rozmawiając towarzysko przez telefon

Przed gabinetem czeka się i czeka... a gdy już wejdzie do gabinetu dostaje się receptę i następna. Za każdym razem jak byłam w gabinecie odnosiłam wrażenie,że Pani przeszkadzam.