Endokrynolog Białystok

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Gabinet lekarski o Specjalizacji Endokrynologia Jolanta Szczepańska Kostro
Siewna 2
15-182 Białystok

nie zgadzam się z powyższymi opiniami.lecze się od lat z powodu chorby autoimmunologicznej tarczycy, wizyty mam raz do roku, ..Poziomy TSH w normie leki idealnie dobrane. Nie lecze się u dr gogle i serdecznie polecam p.doktor
Opinia dodana przez: maria

prof. dr hab. n. med. Sławomir Wołczyński

Endokrynolog, Ginekolog

Rynek Kościuszki 13/13
Białystok

Prof. Wołczyński jest wspaniały jeżeli chodzi o leczenie niepłodności. Przez 6 lat odwiedzałam różne kliniki i nic dziecka jak nie było tak nie było, a pieniądze już mi się kończyły. Do niego trafiłam rok temu do artemidy, poleciłam mi go koleżanka której też pomógł w zajściu w ciążę. Na początku nie zrobił na mnie miłego wrażenia, ale po bliższym poznaniu, bardzo zyskał w moich oczach, fakt że wszystko trzeba z ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr hab. n. med. Maciej Kinalski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

15-232 Białystok

Polecam z czystym sercem Profesora, nie rozumiem skąd te opisy na jego temat. Do profesora trafiłam jako trzeciego lekarza z moim przypadkiem. Była to torbiel na lewym jajniku. Pierwszy lekarz powiedział, że dopiero jak "otworzą brzuch" okaże się czy usuną torbiel, czy cały jajnik... to mnie bardzo przeraziło więc pojechałam do prywatnej kliniki - dr bardzo miły, rzeczowy i kompetentny lekarz... czyżby?... już nie chciał usuwać jajnika ale powiedział ze ...
Opinia dodana przez: MW

dr n. med. Jacek Borawski

Endokrynolog, Diabetolog

15-232 Białystok

Dr Borawski bardzo konkretny lekarz , skupia się na problemie , diagnozuje , leczy , bardzo rzetelny i konkretny a do tego bardzo miły . Polecam wszystkim.

Alicja Bieryło

Bema

Białystok

Wspaniały lekarz i człowiek. Wszystkim serdecznie polecam. Podobno od marca ma przyjmować w Centrum Medycznym Pogodna - może w końcu bez kolejek.
Opinia dodana przez: Krystyna P.

dr n. med. Anna Zonenberg

15-232 Białystok

Byłam królikiem doświadczalnym - odstawiłam leki bo inny lekarz źle. Mnie prowadził. Na efekty nie musiałam długo czekać: źle. Samopoczucie, wypadanie włosów. Na badanie TSH nie dostałam skierowania bo po co? Bo "uznałam ze nie są potrzebne" porażka nigdy wiecej tam nie pójdę!!!!

dr n. med. Danuta Jakubczyk

15-232 Białystok

Po przeczytanych opiniach (tych negatywnych) mam wrażenie, że dotyczyły innego lekarza. Moje odczucia po wizycie - bardzo pozytywne. To mój 4 endokrynolog w ciągu 2 lat i chętnie do Pani dr Jakubczyk wrócę. Poświęciła mi sporo czasu. Tłumaczyła przebieg choroby i sposób jej leczenia. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, cierpliwie i wyczerpująco. Zmieniła leki i zaleciła kolejne badania i kontrolę. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

Maria Gardziejczyk

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy

Białystok

Według mnie ktoś taki nie powinien leczyć. Bardzo nieprzyjemna do pacjenta, leczy na oko, nie słucha i zbywa. Mimo znalezienia zmian na tarczycy odesłała mnie na ponowne badanie za trzy lata. Przy zasłoniętej maską twarzy stwierdziła że nie ma hormonalnych zmian skórnych, pomimo mojego tłumaczenia że są, po prostu pani tego nie przyjmowała do wiadomości. Przy wejściu pielęgniarka zwróciła mi uwagę że pani doktor nie lubi przyjmować pacjentów w przyłbicy ...

dr hab. n. med. Małgorzata Szelachowska

Endokrynolog, Diabetolog

15-232 Białystok

w2008 r leczyłam się u p.profesor z bardzo dobrym skutkiem-teraz po 6 latach powróciłam i jestem b,zadowolona -p,prof.docieka do przyczyny choroby a to jest b.ważne-dziękuję i polecam
Opinia dodana przez: Helena z Ełku

dr n. med. Anna Ostrowska-Nieścieruk

Endokrynolog, Internista

Przychodnia Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy ''Eskulap''
Białówny 9 / 1
15-000 Białystok

Pani doktor Anna Ostrowska-Nieścieruk najlepszy endokrynolog jakiego znam.Pani doktor zajęła się mną bardzo fachowo i kompleksowo. Wszystkim szukającym dobrego specjalisty bardzo polecam🙂
Opinia dodana przez: Beata

Endokrynolodzy w Białymstoku