Endokrynolog Białystok

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Wspaniały człowiek i lekarz. Pani doktor jest kompetentna z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, konkretna i miła.

Opinia dodana przez: Anna

15-232 Białystok

Kompetentna lekarka. Polecam. Wyczerpująco objaśnia problem chorobowy, nie spieszy się, bazuje na wynikach.

Przychodnia Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy ''Eskulap''
Białówny 9 / 1
15-000 Białystok

Bada dokładnie, rzeczowa, konkretna z ogromną wiedzą endokrynolog.Nie lekceważy żadnego info, kontaktowa, otwarta.Leczę się u niej od 2 lat, odbiera telefony i jak trzeba to wytłumaczy tez przez telefon

Opinia dodana przez: Kasia K

15-232 Białystok

w2008 r leczyłam się u p.profesor z bardzo dobrym skutkiem-teraz po 6 latach powróciłam i jestem b,zadowolona -p,prof.docieka do przyczyny choroby a to jest b.ważne-dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Helena z Ełku

Bema

Białystok

Bardzo sympatyczna lekarz, kompetentna, chętnie kieruje na dodatkowe badania. Polecam, jeżeli ktoś szuka dobrego endokrynologa.

15-232 Białystok

Dr Borawski bardzo konkretny lekarz , skupia się na problemie , diagnozuje , leczy , bardzo rzetelny i konkretny a do tego bardzo miły . Polecam wszystkim.

Rynek Kościuszki 13/13
Białystok

Prof. Wołczyński jest wspaniały jeżeli chodzi o leczenie niepłodności. Przez 6 lat odwiedzałam różne kliniki i nic dziecka jak nie było tak nie było, a pieniądze już mi się kończyły. Do niego trafiłam rok temu do artemidy, poleciłam mi go koleżanka której też pomógł w zajściu w ciążę. Na początku nie zrobił na mnie miłego wrażenia, ale po bliższym poznaniu, bardzo zyskał w moich oczach, fakt że wszystko trzeba z niego wyciągać, bo jemu się wydaje że wiele rzeczy jest oczywistych a dla nas to niestety niewiadoma. Po prostu cały czas trzeba go ciągnąc za język i dopytywać, ale słuchajcie dziewczyny jak płacicie to pytajcie. Od roku się leczę u niego i już jestem w 6 miesiącu ciąży. Gdzie już zwątpiłam dawno, że kiedykolwiek to nastąpi, był dla mnie ostatnią deską ratunku i udało się. Czasami sam do mnie dzwoni i pyta jak się czuję, jak idę na wizytę to nie muszę mu tłumaczyć wszystkiego od początku, on mnie pamięta i całą moją historię choroby. O każdej porze dnia i nocy mogę do niego dzwonić i zawsze mi odpowie na pytanie. A wizyta jak u profesora jest bardzo tania. Pierwsza 250 zł a kolejne 150 lub 120, uważam że nie jest wygórowana stawka, czasami zwykły lekarzyna bierze więcej. W klinice mają laboratorium, nie trzeba latać i robić wyniki gdzieś na mieście. W szpitalu przyjmują na NFZ, więc jest bezpłatny. Bardzo go polecam, a jeżeli ktoś na niego źle mówi lub pisze to poprostu za szybko się poddał i nie dał mu szansy aby mu pomógł. Ja odwiedziłam wiele klinik w których tylko wysyłali na mnóstwo zbędnych badań i traciłam kasę na badania, a on nie wysłał mnie na żadne badanie, tylko popatrzyła na te stare które miałam i to właściwie pobieżnie i wiedział jakie leczenie zastosować. On ma takie doświadczenie, że badania w większości przypadków są mu zbędne, więc nie chce was naciągać dziewczyny, nie dziwcie się mu, po co macie tracić kasę jak on wie jak was leczyć. Odrobinę zaufania do profesora, naprawdę warto mu zaufać, on wie co robi. Ja też wiele razy chciałam bo pouczać, ale w końcu oddałam los w jego ręce. Teraz czekam na szczęśliwe rozwiązanie. POLECAM PROF. Wołczyńskiego to najlepszy lekarz od leczenia niepłodności, chociaż też wiele razy miałam wątpliwości, ale wystarczy mu zaufać. Pozdrawiam Porfesorze :)

Opinia dodana przez: Pacjentka

15-232 Białystok

Ja chodziłam do niej do poradni diabetologicznej w czasie ciąży i naprawdę jestem zadowolona

dr hab. n. med. Maciej Kinalski

Endokrynolog, Ginekolog położnik

15-232 Białystok

Swietny specjalista, podchodzacy do swojej pracy z sercem i specyficznym poczuciem humoru. Fachowo przeprowadzil u mnie operacje usuniecia miesniaka, szanujac przy tym moje sumienie i indywidualne preferencje.

Opinia dodana przez: Iwona

Maria Gardziejczyk

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Białystok

od lat lecze sie u dr gardziejczyk.Polecam tez swoim znajomym.Jest super.Wizyt tera sa 1x w roku.Pozimoy hormonow wyrownane