dr n. med. Antone Handall

2,6
2,9
2,4
2,9

Nieuprzejmy lekarz , obrażające wysłowienia co do mojej osoby . widocznie zapomniał dlaczego chciał zostać lekarzem . nie polecam

Zdecydowanie nie polecam, nieuprzejmy Pan, nie słucha pacjenta, i ma w duuu...żym poważaniu co się ma do powiedzenia

Nieuprzejmy Pan, nie odpowiada na zadane mu pytania związane z leczeniem, zerowe podejście do pacjenta

Najgorszy lekarz, z jakim się zetknęłam. Nieuprzejmy, nie słuchający co ma ktoś do powiedzenia, wszystko wie lepiej, bo jak stwierdził, cytuję: "On ma doświadczenie i nie będzie słuchał młodego niedoświadczonego lekarza", było to stwierdzenie, które użył w stosunku do słów jakie przekazałam mu od lekarza ortopedy z pogotowia. Gdyby nie moja interwencja mój ojciec dziś by był bez nogi. Nie polecam!!

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą. Mogę bardzo polecić

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą. Mogę bardzo polecić

Pan dr Handall jest bardzo dobrym specjalistą godnym zaufania. Leczył mnie jakiś czas temu i dzięki niemu mam sprawną rękę. Polecam go wszystkim którzy chcą być w 100% sprawni.

Jednym słowem katastrofa, mam problem z nogą, ani prześwietlenia, ani informacji, wręcz odniosłam wrażenie - po co tu Pani przyszła i zawraca mi głowe, a jak już czegoś się domagałam to wręcz oburzony, jakim prawem mu mówię co ma robić!!! nie polecam, wręcz odradzam. Nie dziwię się że jak ktoś szuka dobrego ortopedy w Raciborzu, to musi poszukać w innym mieście W taki to właśnie sposób Pan doktor zapracował na szacunek i dobre słowo pacjentki.

Bardzo dobry specjalista. Zna się na tym co robi. Polecam go wszystkim .

Bardzo dobry specjalista. Zna się na tym co robi. Polecam go wszystkim .

Specjalista baaaardzo dobry!-dzieki temu lekarzowi mam dzis noge i moge chodzic,lecz jako czlowiek jest paskudny,a dla kobiet wrecz opryskliwy i bardzo lubi młode,ładne kobiety.Miałam 15 lat gdy do niego trafiłam i do dzis mam uraz do facetów.

fachowiec z górnej półki,kompetentny a że małomówny - cóż, gabinet lekarski to nie targowisko.

fachowiec z górnej półki,kompetentny a że małomówny - cóż,
gabinet lekarski to nie targowisko.