Ortopeda Racibórz

Racibórz

Ja jeżdżę do doktora z ościennego województwa. Leczę u niego biodra. Fachowe podejście, nieskomplikowane wytłumaczenie istoty choroby oraz procesu rekonwalescencji, jak także nienaganne zachowanie Pana doktora sprawia że nie można go ocenić inaczej jak na ocenę bardzo dobrą. Przemiły człowiek, poświęca dużo czasu pacjentowi, a przede wszystkim sprawia że po wizycie (tzn. po wykonaniu jego zleceń/zaleceń) problemy bólowe ustępują. POLCECAM PANA DOKTORA

Opinia dodana przez: Mirosław

Szpital Rejonowy im. dr. J. Rostka w Raciborzu

47-400 Racibórz

Do rozmownych lekarz nie należy, za to jest w 100% perfekcjonista godnym polecania

Szpital
Gamowskiego 3
Racibórz

Bardzo dobry specjalista, wspanialy czlowiek. Lekarz, ktory chce pomóc czlowiekowi. Wysoka kultura osobista. Dziękuję za pomoc mamie.

Opinia dodana przez: joanna

Poradnia Ortopedyczna
ul.Ocicka58a
47-400 Racibórz

Bardzo fachowy lekarz, wzbudza zaufanie natychmiast, lekarz jakich mało, cierpliwy i traktuje pacjenta z szacunkiem, a nie z wyższością jak wielu innych. polecam

ks. Staszica 4 lok. 2
47-400 Racibórz

Lekarz jak najbardziej kompetentny. To prawda, że zbyt rozmowny nie jest, ale do ortopedy chodzi się po to, żeby wyleczył np. złamanie, a nie żeby prowadził z nami pogawędkę. Jako lekarz dr Handall jest prawdziwym specjalistą. Nastawił mi paskudne złamanie ręki i nie musiałem nawet mieć operacji. Dzisiaj ręka jest w pełni sprawna. Jestem wdzięcznym temu lekarzowi. Naprawdę zna się na swoim fachu i ma duże doświadczenie. POLECAM GO KAŻDEMU! Jak sobie złamiecie rękę, to módlcie się, aby na Izbie Przyjęć był właśnie Dr Handall. Super lekarz!

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Koleś niszczący ludzkie życie... który chciałby być lekarzem lecz na to nie zasługuje. A co do wcześniejszych opinii jeżeli ktoś jest lekarzem to powinien wykonywać swój zawód w 100 % niezależnie od tego czy idzie sie do niego prywatnie czy z NFZ. A jeżeli tak jak w tym przypadku chodzi tylko o pieniądze to taki człowiek jest ZEREM. I mam nadzieję że wielce pan doktor to przeczyta i pomyśli nad tym jak podchodzi do ludzkiego życia.

Opinia dodana przez: Mateusz

Racibórz

Jako człowiek nie należy do przyjemniaczków, ale jako lekarz- chylę czoła, ponieważ wyleczył moje dziecko, któremu inni lekarze nie dawali większych szans.Tak mimo wszystko polecam.

Racibórz

złamałam nogę i miałam po tygodniu wizytę kontrolną u doktora Kocjana. Trudno wypowiadać mi się co do jego kompetencji, bo poprostu wsadził mi noge w gips, ale jego podejściem do pacjenta byłam wzburzona. miałam wizytę na 13, ale chyba ktoś potasował karty, bo w samej kolejce spędziłam 4 godziny, gdy już weszłam do środka na około 1 minutkę, dostałam skierowanie na kontrolne zdjęcie, pokuśtykałam więc na fotkę, wróciłam i co się okazało, lekarz poszedł sobie, bo w między czasie zdążył obsłużyć resztę pacjentów, wyszła jakaś babka i powiedziała że poszedł na dyżur i że zadzwoni do niego że ma jeszcze na chwilę wrócić, niestety, nie wrócił. Czekałam 4 godziny jak już wspominałam, minute byłam w gabinecie, a zdjęcie doktor analizował przez telefon, bo za daleko mu było sie do mnie pofatygować. nie oczekiwałam że siemną przejmie, ale żeby nawet nie miał czasu dla pacjenta? Dla mnie to czysta kpina

Ortopedzi w mieście Racibórz