lekarz Roman Urbańczyk

2,4
2,6
2,7

Koleś niszczący ludzkie życie... który chciałby być lekarzem lecz na to nie zasługuje. A co do wcześniejszych opinii jeżeli ktoś jest lekarzem to powinien wykonywać swój zawód w 100 % niezależnie od tego czy idzie sie do niego prywatnie czy z NFZ. A jeżeli tak jak w tym przypadku chodzi tylko o pieniądze to taki człowiek jest ZEREM. I mam nadzieję że wielce pan doktor to przeczyta i pomyśli nad tym jak podchodzi do ludzkiego życia.

Jako człowiek - nie mam pojęcia. Jako lekarz - sadysta, nie liczy się z pacjentami z publicznej (nie prywatnej) służby zdrowia.

Jak większość lekarzy idzie na ilość a nie jakosć

Jak większość lekarzy idzie na ilość a nie jakosć

Świetny specjalista,dobrze diagnozuje i bardzo profesjonalnie przeprowadza zabiegi.Najlepszy raciborski ortopeda.

Ignoruje pacjenta z publicznej przychodni. Ponoć niezmiernie miły, jeżeli przychodzi się prywatnie. Ma słabość do ładnych kobiet (gorzej mają brzydkie i starsze). Facetów w ogóle ignoruje. Polecam, ale tylko w gabinecie prywatnym a nie na oddziale.

Jest to najlepszy raciborski ortopeda zawsze indywidualnie pochodzi do pacjenta .POPROSTU LECZY NIE KATUJE!!!jak większość lekarzy !!!

leczyłam się u Doktora Urbańczyka dwa lata temu i teraz znowu, ale z inną dolegliwością. Zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba, nie na łapu-capu. Pomocny, sympatyczny, konkretny. Polecam.