Swietny ginekolog . I jak widziałam opinie jednej Pani o MIĘŚNIAKACH to wydaje mi sie ze nie jest to osoba kompetentna do dawania opinii . 1 powód błedy ortograficzne. A moze nie pomyslala Pani o tym ze mówił Pani o tym ze nie bedziemy usuwać z jakiś względów. Po Pani opini wydaje mi się ze to z Pania jest problem a nie z doktorem. Samo to ze do doktora sie dostac jest bardzo ciężko bo ma mnóstwo pacjentek .Jednak te pielegniarki zawsze poradzą jak np nie w jednej to w 2 przychodni. Oczywiscie jak sie idzie pierwszy raz do niego. SWIETNY LEKARZ POLECAM WAM SERDECZNIE. On jest lekarzem ginekologiem ktory leczy wszystkie kobitki u mnie . POLECEM Z RĘKĄ NA SERCU

Gdyby punktacja za "godny polecenia" miała 10, taką bym przyznała!!! Odnośnie ilości czasu poświęconego pacjentce-to zależy tylko od kobiety.Doktor jest bardzo cierpliwy i odpowiada wyczerpująco na pytania. Można odnieść wrażenie,że jest zakręcony,ale POZYTYWNIE:-)

Gdyby punktacja za "godny polecenia" miała 10, taką bym przyznała!!!
Można odnieść wrażenie,że jest zakręcony,ale POZYTYWNIE:-)

Świetny diagnosta z olbrzymią wiedzą o nieco specyficznym poczuciu humoru, niestety ma zbyt mało czasu dla pacjentek ale to również światczy o nim jak najlepiej- wszystkie Panie pojawiające się w szpitalu Rydygiera wolą poczekac nawet godzine byleby zostały zbadane przed dr. Baradyna. Doskonale potrafi wytłumaczyc każdemu w zrozumiały sposób diagnozę oraz sposób leczenia. Odpowie na każde pytanie. Jedyny minus krótkie wizyty powodują że należy się do nich przygotowac najlepiej spisac na kartve wszystkie pytania jakie chciałybyśmy zadac lekarzowi. Polecam dr z całą odpowiedzialniością. Ania

Super lekarz,trochę zakręcony ale tylko dzięki niemu zaszłam w ciążę i udało mi się ją utrzymać. Jak coś się dzieje to zawsze pomoże , natomiast jak nic się nie dzieje to ma podejście czasem nawet można powiedzieć że olewające. Ale jak komuś zależy na fachowcu to jego zdecydowanie polecam. Duża 5 za całą opiekę podczas ciąży i przy porodzie.

Wspanialy lekarz i czlowiek.Potrafi rozpoznać chorobę bez szczególowych badań.Oddany swojej pracy ,ktora niewatpliwie jest pasja i powolaniem.

Najsympatyczniejszy ginekolog u jakiego byłam;) Wszystko wytłumaczy, rozweseli a na dodatek jedyną zapłatą ma być zadowolenie pacjenta;)Polecam, Kasia27

Może i ma specyficzne poczucie humoru (delikatne kobietki nie będą się czuły komfortowo) ale jest najlepszy w Rydgierze(szpital w Łodzi przy ul. Sterlinga) obok Rogowskiego i Krawczyka. Kompetentny, fachwiec w swojej dziedzinie , zawsze w szpitalu poszukiwany na konsultacje ("Bo Toluś zrobi/ wie to najlepiej")świetny diagnosta i interpretator badań usg. Sprawdza się w prowadzeniu ciąż zagrożonych. Najlepszym świadectwem dla jego profesjonalizmu są tłumy pacjentek w poczekalni. Polecam

Sprawdza się w prowadzeniu ciąż zagrożonych.
Polecam

SUPER LEKARZ, ŚWIETNY GINEKOLOG, POŚWIĘCA DUŻO CZASU SWOIM PACJENTKOM, MIŁY, UPRZEJMY. TYLKO TRZEBA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ DO JEGO ŻARTÓW.

jest zajebisty mam doniego duze zalufanie,jesem mloda ale nie zmienila bym go na inego lekarza

wspanialy czlowiek wysmienity FACHOWIEC chcialabym zeby zostal w niedalekiej przyszlosci LODZIANINEM ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Łódź"?

Witold Kłosiński

Szpital