lekarz Antoni Baradyn

Z czystym sumieniem moge polecić dra Baradyna. Pozdrawiam.

Z czystym sumieniem moge polecić dra Baradyna.
Pozdrawiam.

Byłam u doktora raz i moge powiedzieć że jest osobą b.kompetentną. Potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Moja wizyta miała miejce w szpitalu Rydygiera. Czy którś z Pań wie gdzie dr. przyjmuje prywatnie?

Uwielbiam Pana Doktora-Dziekuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uwielbiam Pana Doktora-Dziekuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jednym słowem najlepszy :) kocham Pana doktora:)

jednym słowem najlepszy :) kocham Pana doktora:)

chodziłam do Niego w 2007 i wspominam bardzo miło. Dobry lekarz.

chodziłam do Niego w 2007 i wspominam bardzo miło. Dobry lekarz.

Jest super lekarzem prowadził☼ moja ciąże jest naprawdę wspaniałym i kompetentnym lekarzem z poczuciem humoru co powoduje fajna i miła atmosferę

Świetny lekarz,z troche dziwnym poczuciem humoru.

Świetny lekarz,z troche dziwnym poczuciem humoru.

baaaaaaaaardzo dobry specjalista polecam na 100 %

baaaaaaaaardzo dobry specjalista polecam na 100 %

Świetny diagnosta z olbrzymią wiedzą o nieco specyficznym poczuciu humoru, niestety ma zbyt mało czasu dla pacjentek ale to również światczy o nim jak najlepiej- wszystkie Panie pojawiające się w szpitalu Rydygiera wolą poczekac nawet godzine byleby zostały zbadane przed dr. Baradyna. Doskonale potrafi wytłumaczyc każdemu w zrozumiały sposób diagnozę oraz sposób leczenia. Odpowie na każde pytanie. Jedyny minus krótkie wizyty powodują że należy się do nich przygotowac najlepiej spisac na kartve wszystkie pytania jakie chciałybyśmy zadac lekarzowi. Polecam dr z całą odpowiedzialniością. Ania

Jest nieuprzejmy , nie poświęca wystarczająco dużo czasu, chce jak najszybciej odbębnić kolejną pacjentkę,żle diagnozuje usg, przepisuje każdej pacjentce niepotrzebnie hormony, nie dezynfekuje sprzętu( UWAGA!!! PRZEZ USG ROZDAJE CHOROBY)