lek. med. Antoni Bazielich

3,3
3,3
3,5
Dodaj opinię Umów wizytę

Kompetencja, kultura dominują. Po 4 latach leczenia u innych rzeszowskich specjalistów, lub.tzw. specjalistów z proktologii wyszedłem zadowolony i w końcu ktoś mnie zrozumiał i jasno wytłumaczył, że tylko zabieg operacyjny może mi pomóc. Zabieg zrobiony w Sędziszowie Młp. (szpital jak w serialowej Leśnej Górze). Od salowych poprzez pielegniarki i lekarzy mega kultura i wspaniałe podejście. Warunki SUPER (!) tv LCD, klimatyzacja, sterylnie czysto. W KOŃCU JESTEM ZDROWY !!! Nie napiszę ile pieniędzy straciłem przez ponad 4 lata mojej choroby chodząc do różnych specjalistów proktologów - a szczególnie jednego.

Pan Doktor pomógł mi już pięć razy. Fachowość, podejście do pacjenta, komunikatywność znakomite. Wielka kultura osobista. Każdemu, kto ma problemy proktologiczne, z jamą brzuszną /np woreczek, przepukliny/ polecam Pana Doktora. Pozdrawiam.

Przyjmuje w Sędziszowie Młp. Lekarz poinformowany, że leczyłam się prywatnie wcześniej, co bardzo mu się nie spodobało. Wykonał rektoskopię (niesamowicie bolesna), niestety nie byłam w stanie dotrwać badania. Przerwał z pretensjami mówiąc, że co ja sobie wyobrażam, że pierwszy raz pacjent tak się u niego nie zachowuje etc. Podniesiony głos cały czas. Brak niezbędnych formalności (pisemna zgoda na badanie). Badanie powtórzyłam u innego lekarza. Było bezbolesne, atmosfera była bardzo przyjazna. Nigdy więcej już się u niego nie pojawię. Poinformowano mnie, że badanie źle wykonane może spowodować kalectwo do końca życia. ...

Przyjmuje w Sędziszowie Młp.

Badanie powtórzyłam u innego lekarza. Było bezbolesne, atmosfera była bardzo przyjazna. Nigdy więcej już się u niego nie pojawię. Poinformowano mnie, że badanie źle wykonane może spowodować kalectwo do końca życia. NIE POLECAM!

W okolicy na Pana Doktora jest mnóstwo negatywnych opinii, niestety większość ludzi na tym terytorium nie posługuje się internetem.

Co tu dużo pisać gość jest sympatyczny i rzeczowy , nie opowiada cudów tylko rozwiązuje problem po paru wizytach czuję się dużo lepiej czego oczekiwałem chodząc do innych specjalistów długie lata . Teraz decyzja czy w końcu strach przegra rozsądkiem i pójdę na zabieg ale doktorek jest tak przekonujący , że chyba się "skuszę"

W końcu po 3 latach szukania znalazłam lekarza, który skutecznie podratował moje zdrowie. Grzeczny, kompetenty. Minusem jest brak umowy na recepty z NFZ, ale zaproponował (sam) wizyty na NFZ w przychodni proktologicznej w Sędziszowie. Szkoda, że uciekł tam, ale da sie dojechać

Szkoda, że uciekł tam, ale da sie dojechać

Pan doktor przyjmuje w Medyku, gdzie nie ma podpisanej umowy z NFZ, dlatego po receptę na refundowany lek trzeba pojechać do przychodni w Sędziszowie Młp. Chodziłem do pana doktora prywatnie i płaciłem przez okres około pięciu lat za każdą wizytę i kolonoskopię. Ostatnio dzwoniąc i prosząc o wypisanie recepty, pan doktor nie znalazł dla mnie kilku minut. Nie wzruszył go nawet fakt, że kuracji Salofalkiem, który przyjmuję nie można przerwać z dnia na dzień, a lek kończy mi się. Ocenę i wnioski pozostawiam czytającym.

Byłam zadowolona z leczenia i pomógł mi.

Byłam zadowolona z leczenia i pomógł mi.

brak szczegółowych informacji. wszystko ogólnie mówione

brak szczegółowych informacji. wszystko ogólnie mówione

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Rzeszów"?

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul Cegielniana 38