lek. med. Antoni Bazielich

Chirurg ogólny, Proktolog

Pan Doktor sumienny, pomocny. Leczył mojego Tatę, wdrożył odpowiednia szybką diagnostykę, leczenie i później badania kontrolne. Wizyty na NFZ konkretne, Pan Doktor życzliwie podchodzi do pacjenta i jego rodziny, tłumaczy szczegolowo i prostym językiem dostępne możliwości leczenia również te bardziej nowoczesne. Cała rodzina jest wdzięczna Panu Doktorowi za cały proces leczenia Taty. Jesteśmy zdruzgotani po dzisiejszej probie umówienia się na wizytę informacja ze Pan Doktor już nie pracuje w naszym mieście, szpitalu w Łańcucie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę Doktorowi wszystkiego co najlepsze.

Doskonały lekarz, szkoda tylko, że w wyniku działań niegodziwych i pozbawionych etyki musiał odejść. Jak długo jeszcze w naszym kraju o przydatności człowieka będą decydować układy i znajomości?

Na podstawie moich wizyt u Pana doktora i moich bliskich stwierdzam że to znakomity pełen charyzmy i dobroci dla ludzi lekarz.Jego odejście z Łańcuta to duża strata dla tamtejszej społeczności i nie tylko.Niestety człowiek bez układów nie ma szans gdy godziwosc i etyczność jest wartością którą się pomija

Od kilku lat leczyłam się prywatnie u dwu innych rzeszowskich proktologów z powodu przedniej przetoki okołoodbytniczej. Częste kontrole i kasa natomiast brak efektów leczenia. Już bez wiary poszłam do dr Bazielicha i rzeczowe tłumaczenie problemu włącznie z rysunkiem, kolonoskopia w Medyku żeby wykluczyć chorobę Kronha i USG przezodbytowe w Szpitalu w Łańcucie. Wszystko wykonał dr Bazielich. Następnie zabieg operacyjny /NFZ/ i od 3 miesięcy jestem zdrowa. Wczoraj kontrola i wpis w kartę że leczenie zakończone. Kobiety jaka to ulga jak nic nie boli i ropa nie cieknie.

Kobiety jaka to ulga jak nic nie boli i ropa nie cieknie.

Pan doktor niezwykle profesjonalnie zajął się moim tatą. Bardzo szybko zareagował na objawy, zdiagnozował i zoperował guz w jelicie grubym. Niezwykle wysoko oceniam sposób rozmowy z nami i cenne rady co do dalszego leczenia. Dzięki fachowej operacji tato po niespełna tygodniu doszedł do siebie. Gorąco polecamy Pana doktora Bazielicha!!! Super profesjonalista.

Pan Doktor pomógł mi już pięć razy. Fachowość, podejście do pacjenta, komunikatywność znakomite. Wielka kultura osobista. Każdemu, kto ma problemy proktologiczne, z jamą brzuszną /np woreczek, przepukliny/ polecam Pana Doktora. Pozdrawiam.

Przyjmuje w Sędziszowie Młp. Lekarz poinformowany, że leczyłam się prywatnie wcześniej, co bardzo mu się nie spodobało. Wykonał rektoskopię (niesamowicie bolesna), niestety nie byłam w stanie dotrwać badania. Przerwał z pretensjami mówiąc, że co ja sobie wyobrażam, że pierwszy raz pacjent tak się u niego nie zachowuje etc. Podniesiony głos cały czas. Brak niezbędnych formalności (pisemna zgoda na badanie). Badanie powtórzyłam u innego lekarza. Było bezbolesne, atmosfera była bardzo przyjazna. Nigdy więcej już się u niego nie pojawię. Poinformowano mnie, że badanie źle wykonane może spowodować kalectwo do końca życia. ...

Przyjmuje w Sędziszowie Młp.

Badanie powtórzyłam u innego lekarza. Było bezbolesne, atmosfera była bardzo przyjazna. Nigdy więcej już się u niego nie pojawię. Poinformowano mnie, że badanie źle wykonane może spowodować kalectwo do końca życia. NIE POLECAM!

W okolicy na Pana Doktora jest mnóstwo negatywnych opinii, niestety większość ludzi na tym terytorium nie posługuje się internetem.

Co tu dużo pisać gość jest sympatyczny i rzeczowy , nie opowiada cudów tylko rozwiązuje problem po paru wizytach czuję się dużo lepiej czego oczekiwałem chodząc do innych specjalistów długie lata . Teraz decyzja czy w końcu strach przegra rozsądkiem i pójdę na zabieg ale doktorek jest tak przekonujący , że chyba się "skuszę"

Kompetencja, kultura dominują. Po 4 latach leczenia u innych rzeszowskich specjalistów, lub.tzw. specjalistów z proktologii wyszedłem zadowolony i w końcu ktoś mnie zrozumiał i jasno wytłumaczył, że tylko zabieg operacyjny może mi pomóc. Zabieg zrobiony w Sędziszowie Młp. (szpital jak w serialowej Leśnej Górze). Od salowych poprzez pielegniarki i lekarzy mega kultura i wspaniałe podejście. Warunki SUPER (!) tv LCD, klimatyzacja, sterylnie czysto. W KOŃCU JESTEM ZDROWY !!! Nie napiszę ile pieniędzy straciłem przez ponad 4 lata mojej choroby chodząc do różnych specjalistów proktologów - a szczególnie jednego.

W końcu po 3 latach szukania znalazłam lekarza, który skutecznie podratował moje zdrowie. Grzeczny, kompetenty. Minusem jest brak umowy na recepty z NFZ, ale zaproponował (sam) wizyty na NFZ w przychodni proktologicznej w Sędziszowie. Szkoda, że uciekł tam, ale da sie dojechać

Szkoda, że uciekł tam, ale da sie dojechać