lekarz Antoni Bukowiec

Polecono mi pana Bukowca, ponieważ mój dotychczasowy ginekolog okazał się oszustem. Bukowiec zanegował wszystko, czego dowiedziałam się u poprzednika! Ogarnęła mną radość, gdy usłyszałam, że będę mogła mieć dzieci, nie mam żadnych guzów na jajnikach i nie czeka mnie długotrwała i bolesna terapia. Polecam pana Bukowca!

Chodziłam do niego z poważnym dla mnie problemem wtórnego braku miesiączki. Nie zlecił mi wszystkich możliwych badań, nie sprawdził różnych możliwości. Po pół roku odesłał mnie do kolejngo lekarza . Wygladało na to, że mu się nie chce roztrząsać mojego przypadku.

dobry specjalista, tlumaczy jezykiem bardzo zrozumialym, wykonuje niezbedne badania lub zleca wykonanie, mily. Minusem sa kolejki, mimo ze jest to wizyta prywatna, niestety nie umawia sie na konkretna godzine tylko trzeba przyjsc i albo jest kolejka albo nie ma, jest to dosc czasochlonne bo nigdy nie wiadomo ile czasu sie zmarnuje w poczekalni. Jednak warto czekac.