Ginekolog Położnik Koszalin

Szpital Wojewódzki w Koszalinie

Koszalin

Kompetentna, opanowana i do tego sympatyczna. Nic dodać nic ująć, na porodówce powinni być sami tacy lekarze.

Opinia dodana przez: JJ

NZOZ SALVITA Koszalin
ulica Kolejowa 71
75-108 Koszalin

Bardzo miła i kompetentna, jestem pozytywnie zaskoczona po wizycie z nfz. Kompleksowe badanie i wywiad. Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Justyna

Fińska 17
75-430 Koszalin

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.

Opinia dodana przez: Kamila
Ginekolog położnik Koszalin lek. med. Ismaiel Salloum

Multimed NZOZ Ginekologiczno-Położniczy Błasiński,Bukowiec,Salloum Sp. Z O.O.
1 Maja 20/9
75-114 Koszalin

Witam.
Chciałabym zwrócić uwagę na aspekt finansowy. Nie jestem materialistką, ale liczenie na zaćmienie mózgu kobiety w ciąży i brak zdolności księgowych to lekka przesada.

Witam.
Pierwsze co zauważyłam - umawianie wizyt co 2 -3 tygodnie w prawidłowo rozwijającej ciąży. A po co? Np tylko po to żeby wziąć skierowanie na badania prenatalne, które według lekarza kosztują 400 zł. Tylko przychodząc po skierowanie płacimy 200 zł jako za badania i 130 zł za wizytę. Dalej po kolejnych dwóch tygodniach robi USG jako prenatalne i znowu kasuje 200 zł plus 130 za wizytę. Wychodzi więc za prenatalne 660 zł, a to dużo więcej niż deklaruje. Później jeszcze kilka przesunięć dat wcześniej, bo tu święta, tu wyjazd i robi się niezła kwota. W pierwszej ciąży byłam 6 razy u lekarza (nie robiłam prenatalnych) do takiego samego okresu jak jestem dzisiaj, w drugiej miałam problemy i na karcie jest 7 wizyt do połowy ciąży (były badania prenatalne) a teraz mam 11 (!) w ciąży wzorowej. No i na koniec - lekarz prywatny, umówione na jedną godzinę 2-3 osoby, niby pierwsza na 13:50, przychodzi o 14:05, ja mam na 14:30 a wchodzę na szybką wizytę o 15:45. Nie tego się oczekuje od wizyty prywatnej.

Opinia dodana przez: Justyna

Zgoda 12
75-554 Koszalin

Moja córka i ja jesteśmy pacjentkami. Niedługo pewnie dołączy wnuczka. Czy może być lepsza rekomendacja?

Opinia dodana przez: Janina

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

pan doktor prowadził moja ciąże , po tym jak jeden z koszalińskich ,,super " ginekologów stwierdził , ze płód umiera i nie ma co się łudzić ze będzie dobrze .
donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko , które ma dzisiaj 14 lat .
nigdy nie byłam u innego lekarza , ponieważ doktor Melnyczuk spełnia wszelkie oczekiwania .
co pol roku zgłaszam się na wizytę mimo ze muszę jechać ...

donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko , które ma dzisiaj 14 lat .
co pol roku zgłaszam się na wizytę mimo ze muszę jechać prawie 1000 kilometrów .
nie prawda ze naciąga na następne wizyty . te Panie które tak piszą albo nie rozumieją ćelów wizyty albo lekko mijają się z prawda .

Opinia dodana przez: blanka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Waldemar Świerczyński Specjalista Ginekolog-Położnik
ulica Jachtowa 2
75-206 Koszalin

Rewelacja! Pełen profesjonalizm i uprzejmość. Zdjęcia maluszków na ścianie w gabinecie mówią same za siebie.

Opinia dodana przez: Grazia

Księżycowa 24
75-590 Koszalin

Chodzę do Pani Doktor od 4 lat i zawsze wychodzę usatysfakcjonowana wizytą. Bardzo miły kontakt, odpowiedź na każde pytanie, dokładne tłumaczenie i odpowiadanie na wszystkie obawy. Duża cierpliwość.
Każdy wybierający się do lekarza prywatnie musi się oczywiście liczyć z kosztami - dla kogo jest to zaskoczeniem polecam NFZ.
Natomiast u doktor Kopaczyk-Pstrokońskiej płaciłam wielokrotnie mniej, albo nawet wcale. Wiem za co płacę.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: olka

Radogoszczańska 9
75-106 Koszalin

doskonaly i doswiadczony lekarz, uratowal moja ciaze, spisana na straty przez kilku innych lekarzy.pomagal, doradzal,podtrzymywal na duchu.mam piekna, zdrowa coreczke!!!

Chopina 28
75-576 Koszalin

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u P. Majewskiej. Jest miła, odpowiada na każde zadane pytanie, uspokaja gdy się denerwujesz, tłumaczy każdy swój krok. Podczas badania jest delikatna, ma świetne podejście do pacjentki. Udziela fachowych informacji i sluży pomoca w każdej chwili, gdy coś jest nie tak wystarczy zadzwonic.

Ginekolodzy położnicy w mieście Koszalin