lekarz Antoni Klawiński

Okulista, Chirurg ogólny

A ja po wizycie u tego lekarza jestem bardzo zadowolona. Widać, ze ma doswiadczenie bo od razu jak tylko w skrócie powiedziałam objawy to wiedział co mi dolega. Zresztą badanie to potwierdziło. I głupoty piszą ci, że patrzy na kasę. Ja bylam normalnie na NFZ i nic nie mogę zarzucić lekarzowi. Wizyta jest dość krótka ale nie ma się co dziwić jak czeka mnóstwo ludzi i każdy chce być przyjęty. Zresztą kolejki do dr Klawińśkiego mówia same za siebie. Z całą pewnością mogę polecić tego okulsitę. Diagnoza trafna i fachowo ...

Z całą pewnością mogę polecić tego okulsitę. Diagnoza trafna i fachowo wytłumaczona. Dziś w końcu nie mam problemów z okiem.

Bezczelny cham, ignorant. Badanie wzroku plus diagnozę choroby ustalił w 4 minuty (jak sie okazało u innego lekarza BŁĘDNIE). Nie chce odpowiadać na pytania, wątpliwości pacjenta. Przepisuje najdroższe leki jakie wogole istnieją, nie wiem czy to z zemsty za wizyte publiczna. Traktuje pacjenta z góry jakby tylko on był mądry. PORAŻKA , nikomu nie polecam. I nie trafiłam na zly dzien doktora poniewaz po wizycie u niego nie słyszałam od nikogo dobrych opini... Brak słów. Lekarzy wyznajacy zasade "nie przyszłas prywatnie to ja Ci pokaze" ...

Wspaniały lekarz. Już ładnych parę lat chodzę do doktora Klawińskiego z moją rodziną i widać ,że ma doświadczenie. Dokładnie za każdym razem tłumaczy problem, jak leczyć. Dużo czasu poświeca pacjentowi. Dziękuję za pomoc.

widac, ze jest nastawiony tylko na kase i tylko to sie dla niego liczy, niemily i nieuprzejmy, tak jak pielegniarki w szpitalu na 30go stycznia...

jest bardzo dobrym chirurgiem ,lekarzem pan klawiński jest bardzo śmieszny

jest bardzo dobrym chirurgiem ,lekarzem pan klawiński jest bardzo śmieszny

ten lekarz jest bardzo dobrym okulistom i chirurgiem ja jestem z niego zadowolona i nie mam żadnych zastrzeżeń co to pana Antoniego

Fachowo i kompleksowo. Byłam z moimi dwoma synami (4 miesięczny i 8 latek) i jesteśmy zadowoleni. Sama chodziłam do okulisty, u którego następowało u mnie pogorszenie widzenia, aż trafiłam do Klawińskiego, któremu jestem ogromnie wdzięczna za leczenie!

zdecydowanie nie polecam jako okulisty dla dzieci. Brak mu cierpliwości a moje dziecko wręcz balo i nie umiał do niego dotrzec.

zdecydowanie odradzam ! Niesympatyczny i niekompetentny aż wierzyć sie nie chce,że byłem w gabinecie prywatnym.