Antoni Szkandera

1,8
2,4
1,8

zgadzam się z powyższymi opiniami niestety 5 lat do niego chodziłam (stracone)ostrzegam przed tym lekarzem i jego pytaniami w stylu - to jaki środek przeciwbólowy przepisać?

chamski buc lecz tylko drogimi lekami zagranicznymi 3lata leczeni stracone nadaje się do wypisywani recept nie zleca badań potrzebnych do oceny schorzeń a rechabilitacji zleca po kłótni i to po dwóch latach każe badania robić prywatni powinien pracować w biurze jak nauczy się obsługi komputera ksero może robić od razu .nikomu owego podobno lekarza nie polecam przestrzegam wszystkich to stracony czs i co gorsze leczenie jest w plecy. ciekawe jak on może spać spokojnie nich ja śnie mu się codziennie to możn zrozumie ból człowieka z wyronieniami obydwu stawów kolanowych którego olał to robi tylko nikopetentny niestety podobno lekarz

Byłem u pana doktora z bólami kręgosłupa lędźwiowego, które męcza mnie od pół roku. Zero chęci ustalenia przyczyn, tylko byle szybciej wypchnąć za drzwi. A jako leczenie dostałem środki przeciwbólowe :) wizyta u tego człowieka to kompletna strata czasu.

Kompletnie niekompetentny lekarz, którego nie interesuje zdrowie pacjenta lecz to jak się pozbyć "problemu" nie wydając na ten cel żadnych pieniędzy z Narodowego Funduszu Zdrowia. Ortopeda, który stawia diagnozę nie zlecając żadnych badań.Na ból kręgosłupa zaleca jedynie silne środki przeciwbólowe( nie wiedząc NIC o przyczynie bólu).Radzę omijać tego lekarza z daleka.