lek. dent. Aras Hasan

Wspanialy lekarz,lecze sie od 2ch lat wraz z cala rodzina i ciezko bym zgrzeszyla gdybym miala cokolwiek zlego powiedziec.Super,bezbolesnie i naprawde nie drogo.Super podejscie do dzieci oraz wspaniala mila atmosfera.Goraco polecam.Pozdrawiam cieplutko doktora wraz z Pania Natalka.

Niewiarygodne jaki to partacz. Chodzilam do niego przez kilka lat, ufajac mu bezgranicznie i przyjezdzajac do niego ponad 100 km (pomimo wielu kiepskich opini w internecie), bo po pierwsze byl w miare niedrogi, a po drugie mial fajne podejscie do pacjentow, potrafil zartowac i rozluznic atmosfere. Plomby jednak dosc szybko sie "wypukiwaly". Pol roku temu, z braku czasu, poszlam do stomatologa w moim miescie i okazalo sie, ze pomimo, iz chodzilam do dr Asana regularnie, co pol roku bylam na kontroli, a o zeby naprawde dbam, okazalo sie, ze mam 8 ubytkow. Najgorsze jednak bylo to, ze okazalo sie, ze pod plombami od pana doktora mam niewyczyszczone stare plomby, jakis amalagamat, ktory mi zalozyli jak bylam dzieckiem, pan doktor nakladal jeden material na drugi, byle szybko skonczyc prace. Jak tylko powiedzialam, ze pomimo znieczulenia, troszke mnie boli, on od razu przestawal, mowil, ze juz dalej nie trzeba borowac, ze akurat skonczyl... W efekcie z reguly milo wspominalam wizyty u doktora Asana, bo praktycznie nic mnie nie bolalo. Teraz juz wiem dlaczego... To samo z wybielaniem zebow, ktore u niego robilam - pomimo tego, ze nie pale, po wybielaniu nie pilam kawy, wina, mylam zeby ilekroc cos zjadlam, efekt utrzymal mi sie pol roku. Moim kolezankom, ktore nie dbaja tak o zeby, efekt wybielania trzyma sie znacznie dluzej. Nie polecam tego lekarza nikomu, naprawde warto czasem wydac te 50 zl wiecej na wypelnieniu, bo efekty pracy dr Asana utrzymuja sie krotko i sa bardzo mizerne.

Lekarz godny polecenia korzystam z usług od 15 lat -baz zastrzeżeń do wykonanej pracy Jakość wykonanych usług baz zastrzeżeń

Jakość wykonanych usług baz zastrzeżeń

Przychodzę do Wiktora od wielu lat, i wiem że będe do niego wracał. Wiktor jeśli już coś robi to bardzo dobrze i dobrej jakości, nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń do wykonanego leczenia ząbków. Dodatkowo ma fantastyczne podejście do pacjentów. Jest bardzo sympatyczny, tak jak i jego pomoc :) Poleciłem go już kilku moim znajomym i są również zadwoleni.

Poleciłem go już kilku moim znajomym i są również zadwoleni.

Nie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Uważam doktora za dobrego fachowca i wspaniałego człowieka. Leczę się u niego od ponad ośmiu lat i nigdy nie było z niczym problemu. Plomby trzymają się do dzisiaj. Pozdrawiam doktora serdecznie

Leczyłam się u tego stomatologa 3lata temu. Początkowe wrażenie bardzo pozytywne, sympatyczny. Jednak dwa leczone u niego zęby były po tym okresie do leczenia kanałowego. Od obecnego doktora usłyszałam, że jeden z zębów zaczął gnić pod źle założoną plombą. Lekarz zaproponował abym poszła złożyć reklamację u byłego dentysty. Jednak jak miałabym wrócić do niego po tym wszystkim?! Szczerze nie polecam.

To mały cwaniaczek. Ceny ma w normie ale partoczy robote i na dodatek robi zęba tak aby na jednej wizycie się nie skończyło, nastawiony na zysk.

To mały cwaniaczek.

To mały cwaniaczek.

leczyłam się u niego prawie dwa lata, najpierw założone trzy plomby, potem przerwa i wracam na kontrole a tu niespodzianka na miejscu nowych plombek trzy nowe dziurki , niby małe ale po roku. To jak te zęby były robione ! do tego doktorek elegancko jak gdyby nigdy nic zaczął mi łatać owe dziurki bo inaczej nie da się tego nazwać no i oczywiście skasował za każdego zęba nowe pieniążki, i w tym momencie moja przygoda z panem stomatologiem dobiegła końca. Nie po to płacę za zrobienie zęba, żeby po roku wracać z nim do poprawy, przecież koleś ma u siebie zanotowane co i kiedy było robione. Czy to normalne, żeby co rok robić od nowa te same zęby ? A plomby to z tego co się orientuje powinno się całe wymieniać, a nie łatać.

Powiem tak. Byłem pacjentem dr Hasana przez parę lat, a potem zacząłem studiować stomatologię. Z każdym miesiącem nauki chciałem być coraz dalej od gabinetu pana doktora. Studia uświadomiły mnie o mnogości kardynalnych wręcz błędów popełnianych przez tego lekarza, przed którymi byłem przestrzegany już na pierwszym roku studiów. Fakt, lekarz pracuje szybko, bezboleśnie, na pierwszy rzut oka i dla osoby, która nie jest zorientowana w temacie wszystko wydaje się w porządku , ale mogę zagwarantować, że za tak wykonaną pracę z zajęć byłbym wyrzucany. Aktualnie wiem, że wszystkie wypełnienia wykonane przez pana doktora nadają się tylko do przerobienia, jeśli mam zamiar cieszyć się swoimi zębami jeszcze przez parę lat, a i tak wiem że wszystkiego nie da się uratować. Z przykrością stwierdzam, że to kolejny przykład popularnego w Polsce modelu dentysty, który leczy, ale nie chce wyleczyć, bo wiadomo, że leczyć można bardzo długo cały czas nabijając portfel.