lek. dent. Aras Hasan

Jestem bardzo zadowolona z usług tego lekarza. Leczymy się u niego z całą rodziną. Atmosfera jest bardzo miła, uważam że zostałam dobrze poinformowana o planowanym leczeniu. Moim zdaniem ceny nie są wygórowane, np. za wypełnienie stałe światłoutwardzalne zapłaciłam 60zł. Pan doktor uratował zęba mojemu mężowi przed leczeniem kanałowym zakładając najpierw lekarstwo czyli jak mówił tlenek cynku z eugenolem (to nie jest fleczer jak niektórzy piszący tutaj myślą- wytłumaczył mi to doktor). Ma również super podejście do mojej córki, która uwielbia przychodzić do doktora. Musiałam podpisać zgodę na leczenie w gabinecie i dziwi mnie pacjentka która pisze że lekarz wyrwał jej korzeń bez jej wiedzy i zgody. Przecież doktor nie usypia że człowiek nie wie co się z nim dzieje- dotyczy to tej pani która pisała parę opinii z komputera o tym samym numerze IP. Ja bardzo polecam tego lekarza.

Dziszaj bylam u doktora 1-i raz.jest dobrym,milym lekazem.a jak rozmawia po polsku mne nie interesuje,bo nie bylam u polonista, tylko u lekarza.Tak samo ni muszi niekogo interesować z kim idzie na kawe,ma żonę i dzieci,najlepiej nich każdy pilnuje siebie.DZIWNO ze opinia jest nie jako lekarz a jako męszczyzna.On każdemu pomaga ''wyjść'' z bólów a sam nie ''wijdze''z plotek,bo niektórzy są bardzo primitywni.Wyrwal 2 zęby bardzo fachowo,a koszty też byly niedrogie;POLECAM!!!

Bardzo dobry lekarz , wszystkim polecam - dokładnie, szybko, bezboleśnie. Dobre podejście i pozytywna charyzma. Pozdrawiam

Pozdrawiam

absolutnie polecam tego lekarza! bardzo kompetentny, miły i sympatyczny. chodzę do niego z rodziną od kilku dobrych lat i jesteśmy bardzo zadowoleni, owszem ceny nie są u niego malutkie ale przecież jest to lekarz PRYWATNY! jeśli dla kogoś jest za drogo to proszę się udać do lekarza publicznego. nie rozumiem o co chodzi niektórym ludziom w komentarzach, że jest obcokrajowcem i mówi łamaną polszczyzną? przecież ważne żeby był dobrym lekarzem a nie był z Polski! w dodatku większość złych komentarzy jest kłamstwem i jest wysłane z tego samego komputera co widać po numerze IP pod komentarzami, gorąco polecam tego lekarza! pozdrawiam

Wspaniały lekarz i wszystkim polecam.Rwałam u niego dużo zębów! Wykonywał to bardzo precyzyjnie i delikatnie. Jestem bardzo zadowolona.

Wspaniały lekarz i wszystkim polecam.Rwałam u niego dużo zębów!
Wykonywał to bardzo precyzyjnie i delikatnie. Jestem bardzo zadowolona.

Bylam u tego lekarza wrwał mi dwa korzene z ktorych odkleiła mi się koronka z zaskoczenia nie uzgadniając tego ze mną bylam w takim szoku że wyszłam zadowolona oprzytomniałam dopiero po kilku godz (jak rwał nie bolało) nie polecam tego lekarza

Jestem u niego już 4 raz.Jest miły ,delikatny.Trochę drogo bierze za swoje usługi.Ale polecam.

bardzo dobry lekarz. Ja i moja rodzina chodzimy do niego od kilku lat i jak narazie w skali od 1 do 10 daję 10.

odradzam z całą stanowczością!!! Zaproponował mi usunięcie dwóch zębów wymagających leczenia kanałowego,konsultowałam kwestię z kilkoma innymi stomatologami i zęby mam wyleczone!!!Nie dziwi mnie fakt,że chciał usunąć zęby bo przecież za wstawienie brakujących wystawiłby mi rachunek znacznie przewyższający koszty leczenia kanałowego więc wyszedłby na swoje,od znajomych wiem ,że często poleca usuwanie zębów które można i da sie ratować więc to zwyczajny dorobkiewicz!!!

Po dlugim leczeniu-zab wyrwany! Na dodatek to pies na baby! Juz kilkukrotnie umawial sie z pacjentkami na kawe-mimo,ze ma zone i dzieci ...

Po dlugim leczeniu-zab wyrwany!