dr n. med. Arkadiusz Formejster

1,6
1,6
1,8
1,5

Lekarz tragedia...zmniejszył mi stopień niepełnosprawności pomimo pogorszenia stanu zdrowia,zero badania,zero pytań,zero kontaktu wzrokowego,wizyta trwała minutę...zaraz pisze odwołanie i skargę do izby lekarskiej

Jestem po chorobie nowotworowej jelita grubego. Po operacji nie wróciło wszystki do normy. Bóle brzucha doskwieraja mi dość czesto. Praca jelit jest dość mocno zaburzona co utrudnia mi życie. Decyzja jaka do mnie przyszła to ,,nie zalicza się stopnia niepełnosprawności. Życzę Panu doktorowi choroby nowotworowej, meczenia się z niedogodmościami z nią związanymi oraz tak bezdusznego traktowania jak ja zostałam potraktowana. Panie doktorze proszę pamietać karma wraca 😉

Decyzja jaka do mnie przyszła to ,,nie zalicza się stopnia niepełnosprawności.
Panie doktorze proszę pamietać karma wraca 😉

Poziom oceny przedstawionej dokumentacji - żenujący. Złamanie nogi wynikające z historii choroby i kodu zwolnienia ZUS owy lekarz kwalifikuje jako "skręcenie" kostki. ŻAL. PZU - wybierzcie kogoś kompetentnego.

Poziom oceny przedstawionej dokumentacji - żenujący. Złamanie nogi wynikające z historii choroby i kodu zwolnienia ZUS owy lekarz kwalifikuje jako "skręcenie" kostki. ŻAL. PZU - wybierzcie kogoś kompetentnego.

Żenada. Lekarz w brudnej od zupy bluzie z kapturem na dzień dobry nie robi dobrego wrażenia. I faktycznie każdy według niego to okaz zdrowia ! NIE POLECAM

Lekarz całkowicie niekompetentny, wystawia opinie lekarską z orzeczeniem o niepełnosprawności bez kontaktu z pacjentem (nie widząc go na oczy), na podstawie szczątkowej - niekompletnej dok. medycznej jeszcze przed zakończeniem leczenia. Zgłaszam ten przypadek do izby lekarskiej. Dałbym wszystkie zera ale dostępne są tylko jedynki.

Dałbym wszystkie zera ale dostępne są tylko jedynki.

Czy pan doktor praktykuje w jakiejs placówce medycznej ? Wydawane przez niego opinie dla PZU, Hestii, a może i innych są maksymalnie zachowawcze. Nie badając pacjenta wie, że nic go nie boli, rokuje znaczna poprawę, nie stwierdza uszczerbku. Lekarzu - nie męcz się z pacjentami! Zostań orzecznikiem ubezpieczeniowym: stała posada, brak odpowiedzialności za słowo, może nawet nagroda za lojalnośc wobec pracodawcy. Pozazdrościc :)

Pan Formejster pozostaje w stałej współpracy z PZU. Wydawane przez niego opinie są w mojej ocenie kuriozalne.

super chirurg, oby bylo takich jak pan Dr. Formejster wiecej

super chirurg, oby bylo takich jak pan Dr. Formejster wiecej