dr n. med. Arkadiusz Granek

Lekarz z powolania ,mily ,uprzejmy,wrazliwy na ludzkie cierpienie gdybysmy mieli wszystkich takich lekarzy to mielibysmy najlepsza sluzbe zdrowia na swiecie.Szkoda ze LEKARZ ten nalezy do wyjatkow Pelny szacunek GODNY POLECENIA

GODNY POLECENIA

Zawsze godny i pogodny super fachowiec ***** Bogdan Mikolow

Zawsze godny i pogodny super fachowiec ***** Bogdan Mikolow

lekarz bardzo kompetentny, zrobił mi artroskopię kolana w Piotrowicach w EPIONE, wytłumaczył przebieg operacji oraz fachowo się zatroszczył w trakcie kontroli - polecam 10/10 Patania

Patania

Witam , trafiłam do szpitala z zespołem czepca ścięgnistego barku na planowany zabieg, i bardzo się cieszę,że to własnie Pan Doktor zajął się moim leczeniem.Przed zabiegiem dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie on polegać oraz przedstawił ewentualne konsekwencje. Zabieg przebiegł bez komplikacji,ból który trwał prawie dwa lata ustąpił i mam nadzieję,że tak już zostanie. Polecam Pana Doktora nie tylko ze wzgledu na kompentencje zawodowe ale również za kontakt z pacjentem- bo dzisiaj niestety nie jest to tak oczywiste .Pozdrawiam - Ewa

Rekonstrukcja ACL przeprowadzona fachowo i bez żadnych komplikacji. Doktor Granek nie boi się nowoczesnych i skutecznych metod ! Moja rehabilitacja po rekonstrukcji przebiega według fizjoterapeutów "wzorowo" a dopiero mija 3 tydzień. Bardzo sympatyczny i kontaktowy :)

Pan doktor Granek to wspaniały specjalista od kolan. To właśnie dzięki Panu doktorowi stanęłam na nogi. Mój problem polegał na tym, ze w grudniu 2010 roku miałam wypadek związany z kolanem, gdzie pierwszy ortopeda zamiast wyleczyć do końca kolano, to zrobił tylko artroskopie po czym wysłał mnie do pracy. Uraz niestety po paru miesiącach się odnowił i było o wiele gorzej z kolanem, ale pan doktor nie wykazywał już chęci do dalszego leczenia. Wiec postanowiłam szukać innego specjalisty. Byłam u wielu i jedni mniej lub bardziej wyraźniej dawali mi do zrozumienia, że nie zajmą się czymś co już ktoś kiedyś zaczął. Aż w końcu trafiłam na Pana Doktora Granka, postawił zaraz diagnozę i wziął się do roboty. Wciągu miesiąca byłam zoperowana i co się okazało, że cały czas chodziłam z oderwaną łąkotką. Ale na szczęście teraz jest już wszystko dobrze. Tak więc z chorymi kolankami to tylko do Dr Granka, wszytko dokładnie wytłumaczy, pokaże. Bardzo miły i sympatyczny Doktorek. Dziękuje jeszcze raz Panu Doktorowi i pozdrawiam serdecznie. Ewelina.

Włóczyłem się po różnych szpitalach na Śląsku. Poszukiwałem leczenia wśród gąszczu kolejek, procedur, biurokracji i nie miłych twarzy... Ciągnąłem za sobą bolące, zdestabilizowane siłami skręcającymi kolano. Wszędzie terminy tak odległe jak zwrot podatku ze skarbówki. Wybrałem kierunek i wyruszyłem na Murcki. Odwiedzając tamtejszy szpital, natknąłem się właśnie na doktora Granka. Pełny energii oraz humoru zaproponował, zdiagnozował i wziął się do roboty ! Przeprowadził artroskopie bezboleśnie oraz bardzo sprawnie. Potwierdził diagnozę zerwanego więzadła i zaproponował dalsze leczenie. Fachowość i zaangażowanie widać gołym okiem. Gorąco polecam !

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, wspaniały człowiek i specjalista. Fantastyczne podejście do pacjenta, olbrzymia wiedza i doświadczenie sprawiły, że powierzyłem mu swoje zdrowie. Polecam wszystkim:-).

Jest super lekarzem do którego mam zaufanie. W czasie wizyty nie odbiera telefonów interesuje go tylko pacjent gorąco polecam

moja mama miala dzisiaj wizyte u P.DOKTORA i z tego co mi opowiadala to jest lekarz jakiego nigdy nie spotkala,mlody ale z powolania,poswieca wystarczajaco duzo czasu pacjetowi,stara sie pomoc i daje nadzieje juz po pierwszej wizycie,z czystym sumieniem moge go polecic innym potrzebujacym pomocy