dr n. med. Arkadiusz Granek

Bardzo kompetentny, miły, życzliwy dla pacjenta lekarz. szybko i trafnie diagnozuje,wyczerpująco odpowiada na pytania. troskliwy , grzeczny, bardzo stara sie pomóc. polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy dobrego ortopedy. bardzo pomógł mojej Mamie. super lekarz.

Bardzo kompetentny, miły, życzliwy dla pacjenta lekarz.
szybko i trafnie diagnozuje,wyczerpująco odpowiada na pytania.
troskliwy , grzeczny, bardzo stara sie pomóc.
polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy dobrego ortopedy.
bardzo pomógł mojej Mamie.
super lekarz.

Jestem po operacji kolana i tylko dzięki temu lekarzowi moja operacja, była możliwa jak najszybciej.Jego podejście do pacjenta jest wspaniałe ,a dziś naprawdę trudno o takich lekarzy.Jest po prostu wspaniałym lekarzem i człowiekiem oby nigdy się nie zmienił.Kasia

BARDZO DOBRY LEKARZ,POTRAFI POMÓC ,MIŁY ,UPRZEJMY ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI,POLECAM WSZYSTKIM .

Jestem pod wrażeniem życzliwego i empatycznego odnoszenia się tego lekarza do pacjentów. Jego zachowanie wobec chorych charakteryzuje się cierpliwością taktem i szacunkiem.

Lekarz młody, ale z powołania. Był to pierwszy lekarz, który nie odprawił mnie z przysłowiowym kwitkiem mówiąc "w pani wieku nie można mieć problemów z kręgosłupem", kiedy byłam prawie zgięta w pół z bólu. Przeprowadza szczegółowy wywiad, jak postawi diagnozę to wszystko wytłumaczy, przepisał leki - na ból i na stan zapalny i zalecił leczenie. Zastosowałam się do jego porad i do dnia dzisiejszego jest wszystko w porządku - a minęły 2 lata prawie. Gorąco polecam!!

Miły, uśmiechnięty KOMPETENTNY, uprzejmy. Więcej takich lekarzy, którym się CHCE! POZDRAWIAM

Miałem szczęście ! Trafiłem kiedy już DR kończył pracę i nie było innych pacjentów, mimo to przyjął mnie jak człowieka i poświęcił dużo czasu. Jestem po rekonstrukcji ACL i Dr wyjaśnił mi dokładnie i obrazowo na czym polegała operacja i jak mam się rehabilitować. Może jest młody i jeszcze się Mu chce, ale oby tak zostało !!!

Młody i bardzo zdolny lekarz. Jestem zaskoczona podejsciem do pacjenta , bardzo profesjonalne, doskonały lekarz i specjalista. Z tym lekarzem człowiek odzyskuje nadzieje że w tej dziedzinie są jeszcze uczciwe osoby i rzetelne !!!!! Bardzo Polecam !!!!!