lekarz Arkadiusz Hubisz

3,7

Witam!mam złe przeżycia z tym ginekologiem. Pomylił mi się w postawieniu diagnozy a na moje obawy i niepokój o stanie zdrowia zareagował dość ordynarnie . W pierwszej ciąży na badaniu usg wprowadził mnie w błąd z płcią dziecka na szczęście nie był moim lekarze prowadzącym. Nie potrafi dostatecznie poświecić czasu pacjentowi nic nie tłumaczy i jest nieuprzejmy. Nie polecam.

Jest naprawdę super lekarzem i człowiekiem. Polecam z całego serca Wszystkim:)

Jest naprawdę super lekarzem i człowiekiem. Polecam z całego serca Wszystkim:)

Być może zbyt krótko byłam pacjentką dr Hubisza, żeby oceniać jego wiedzę i doświadczenie, ale czas, który mi poświęcił, został zmarnowany. Wizyty w gabinecie ograniczały się do przepisywania recept i zdawkowych odpowiedzi na moje pytania o zagrożoną ciążę. Godziny oczekiwań pod drzwiami gabinetu na pojawienie się Pana doktora a potem wizyta trwająca 5 minut, bez rozmowy tylko zdawkowe odpowiedz - nie, dziękuję! Na badanie USG - zapisy na kilka tygodni do przodu a ja chcę wiedzieć, czy z moim dzieckiem wszystko jest w porządku już dziś! Być może prywatnie to wspaniały lekarz - szkoda tylko, że za ludzką twarz lekarza trzeba słono płacić:(

nie polecam

Jestem pacjentką doktora Hubisza od ponad 3 lata, w między czasie prowadził ciążę i odbierał mój pierwszy poród, który wspominamy razem z mężem cudownie. Ma bardzo dobre podejście do pacjentki. Uważam, że jest świetnym i godnym polecenia fachowcem. Dorota Ch.

Wizyta prywatna super, bez ograniczenia czsowego. W szpitalu jest wiele pacjętek ale dla wszystkich stara się znależć chwilę.

Lekarz jest wiarygodny i sympatyczny. Wzbudza moje zaufanie. Myślę, że pacjentowi poświęca minimum czasu potrzebnego do zdiagnozowania problemu.

NAJLEPSZY, BARDZ KOMPETENTNY I KONKRETNY

NAJLEPSZY, BARDZ KOMPETENTNY I KONKRETNY