Polecam w 100 % . Przede wszystkim fachowo i trzeźwo podchodzi do swojego zawodu . Prowadził moje 4 ciąże w tym jedną poroniłam. Byłam załamana a od doktora z gabinetu wyszłam jako pełna optymizmu gotowa do działania kobieta :) .

Nie wiem co się stało z Panem doktorem, przez wiele lat korzystałam z jego usług i byłam bardzo zadowolona! Niestety to co dzieje się teraz w jego przychodni to istna kpina z pacjenta. Rejestracja odbywa się jedynie raz w tygodniu, przez 40 minut i wyłącznie telefonicznie. Pacjentki, które stawiają się osobiście do rejestracji, muszą dzwonić do recepcjonistki jednocześnie stojąc z nią twarzą w twarz. Takich scen nie powstydziłby się żaden kabaret! Nawet u Monty Python'a na to nie wpadli! Przez 3 tygodnie próbowałam dodzwonić się i zarejestrować ale w tym wąskim 40min okienku telefon jest zajęty, a 10 sekund po czasie na rejestracje telefon jest odbierany, i przemiła Pani recepcjonistka mówi że już za późno. Panie doktorze!!! Niechże Pan nie robi sobie kpin z pacjentek! Nie łatwiej powiedzieć, że nie chce Pan przyjmować pacjentów, niż urządzać 40 minutowy kabaret raz na tydzień?

Moja mama leczyła się u Pana przez 10 lat dokładnie tez tyle lat rozwijał jej się rak trzonu macicy pod kontrola lekarza prywatnie!!! To straszne... typowe objawy raka trzonu nie rozpoznane to przerażajace,że ten Pan leczy. Mama jest już po operacji dochodzi do siebie nie wiadomo, co ja czeka dalej a mogła tego uniknąć gdyby nie zaufanie do człowieka, który nie ma pojęcia o zawodzie lekarza ginekologa.

Super lekarz z powołania. Nigdy nie ma z nim problemu. Zawsze poradzi. Chodzę do niego już 10lat i urodziłam przy tym super lekarzu 3 super synów!!!Nigdy nie poszłabym gdzie indziej. Wszystkim kobietą nawet tym najbardziej wstydliwym polecam doktora Jastrzębskiego!!!

NAJWSPANIALSZY LEKARZ KTÓREGO SPOTKAŁAM;MIŁY,SZCZERY,UPRZEJMY,A PRZEDE WSZYSTKIM FACHOWIEC TAKIEMU LEKARZOWI MOŻNA ODDAĆ SIĘ W JEGO RĘCE NIE WAŻNA DLA NIEGO GODZINA JAK PACJENTKA DZWONI ,POTRAFI ROZMAWIAĆ I MOŻNA MU ZAUFAĆ ZASŁUGUJE NA MIANO ZŁOTEGO LEKARZA JEST WART SAMYCH ;10;A NIE 5

ZASŁUGUJE NA MIANO ZŁOTEGO LEKARZA
JEST WART SAMYCH ;10;A NIE 5

Lekarz z powołania. Poświęca dużo czasu pacjentce i absolutnie nie naciąga na wizyty które są zbędne. Z innym lekarzem tak było więc zwracam teraz na to uwagę. W moim odczuciu najpierw myśli o pacjencie i jego komforcie podczas wizyty. W 100% spełnił moje oczekiwania i w końcu znalazłam godnego zaufania ginekologa.

bardzo dobry lekarz, godny polecenia, wspaniale prowadzil moja ciaze, szczegolnie zwracal uwage na inne moje choroby nie bedace w jego kompetencjach lekarskich (epilepsja)

polecam zdecydowanie jestem pacjentką od 2002r .godny zaufania rewelacyjny specjalista .

Lekarz z powołania.To osoba wykształcona posiadająca dobrą reputację wśród pacjentek:)

Bardzo dobry lekarz. Prowadził mnie w czasie ciąży, co do dnia określił termin porodu, który był inny, niż wg. USG i ostatniej miesiączki. Ponadto jest kompetentny, miły, godny zaufania. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wałbrzych"?

Bolesława Chrobrego 10/2
Wałbrzych