lekarz Arkadiusz Jastrzębski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Bardzo dobry lekarz. Prowadził mnie w czasie ciąży, co do dnia określił termin porodu, który był inny, niż wg. USG i ostatniej miesiączki. Ponadto jest kompetentny, miły, godny zaufania. Polecam.

Lekarz z powołania. Poświęca dużo czasu pacjentce i absolutnie nie naciąga na wizyty które są zbędne. Z innym lekarzem tak było więc zwracam teraz na to uwagę. W moim odczuciu najpierw myśli o pacjencie i jego komforcie podczas wizyty. W 100% spełnił moje oczekiwania i w końcu znalazłam godnego zaufania ginekologa.

Pan doktor jest sympatycznym i miłym człowiekiem.Pacjentka nie czuje się skrępowana podczas wizyty.Zawsze ma czas ,by odpowiedzieć na pytania.Naprawdę warto wydać pieniądze na taką wizytę.

Bardzo miły i delikatny lekarz. Budzi zaufanie i dlatego w rozmowie nie czuje się skrępowania. Polecam gorąco

Polecam gorąco

Polecam, naprawde bardzo dobry lekarz!!!

Polecam, naprawde bardzo dobry lekarz!!!

lekarz godny polecenia i zaufania,bardzo mi pomógł przy porodzie,ponieważ poród naturalny "maluszka" ważącego 4500 kg nie jest zbyt proste :D dziękuję :))

BARDZO DOBRY I CIERPLIWY LEKARZ CIEŻARNA 37 TYDZIEN

BARDZO DOBRY I CIERPLIWY LEKARZ

CIEŻARNA 37 TYDZIEN

Fantastyczny lekarz z powołaniem. Prowadzi profesjonalnie ciąże, zawsze ma czas odpowiedzieć na wszystkie pytania, jest bardzo sumienny, cechuje go wysoka kultura osobista, co obecnie nie jest częstym przymiotem lekarzy!

Lekarz godny polecenia. Profesjonalista w każdym calu. Traktuje pacjentkę z nalezytym szacunkiem i zawsze odpowiada na nurtujące pytania. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z opieki.

NAJWSPANIALSZY LEKARZ KTÓREGO SPOTKAŁAM;MIŁY,SZCZERY,UPRZEJMY,A PRZEDE WSZYSTKIM FACHOWIEC TAKIEMU LEKARZOWI MOŻNA ODDAĆ SIĘ W JEGO RĘCE NIE WAŻNA DLA NIEGO GODZINA JAK PACJENTKA DZWONI ,POTRAFI ROZMAWIAĆ I MOŻNA MU ZAUFAĆ ZASŁUGUJE NA MIANO ZŁOTEGO LEKARZA JEST WART SAMYCH ;10;A NIE 5

ZASŁUGUJE NA MIANO ZŁOTEGO LEKARZA
JEST WART SAMYCH ;10;A NIE 5