Naprawdę super lekarz. Uprzejmy, miły, podczas badania bardzo delikatny, nie czuje się przy nim żadnego wstydu. Polecam gorąco. Naprawdę warto.

zdecydowanie polecam lekarza ,miły , kompetentny - profesjonalista (cesarka)

zdecydowanie polecam lekarza ,miły , kompetentny - profesjonalista (cesarka)

wizyta przebiega w taki sposob ze czuje sie jakbym byla jego jedyna, wazna i wyjatkowa paciejtka.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Kiedy miałam pewne poważne problemy jego diagnoza i leczenie okazało się skuteczne. Wytłumaczył skąd mogła wziąć się dolegliwość, jakie mogą być jej skutki, jak leczyć, jakie są metody, co potem. Wytłumaczył bardzo szczegółowo wszystkie fazy leczenia. Przy kolejnych wizytach pamiętał całą sprawę, przypominał o konieczności dodatkowych badań za jakiś czas. Poza tym jest to lekarz, któremu mogę (i zresztą to robię) zadać każde, nawet wydające mi się głupim i bezsensownym, pytanie. Doktor zawsze odpowiada wyczerpująco, tłumaczy pewne zjawiska, zachowania organizmu, wady i zalety pewnych rozwiązań. Widzę, że słucha - to jest bardzo ważne. Jest lekarzem sympatycznym, uśmiechniętym i pogodnym, co dodatkowo sprawia, że czuję się swobodnie. Podczas badania zachowuje pełen profesjonalizm, nie czuję się skrępowana. Śmieszne jest w nim to, że za każdym razem w jakiś sposób daje znać, że ciąża jest wskazana ;)

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Zawsze do niego chodzę, potrafi doradzić pacjentce i znaleźć najlepszą indywidualnie dla każdej pacjentki metodę leczenia (pyta nawet jak stoimy finansowo). Naprawdę polecam, to najlepszy lekarz w Wyszkowie !!!

Jedyny lekarz który nie traktuje pacjętek przedmiotowo. Zawsze wszystko wytłumaczy. Naprawdę polecam