Ginekolog Położnik Wyszków

NZOZ Położniczo-Ginekologiczny Sp. z.o.o Gin Medicus
ulica gen. Sowińskiego 57
07-200 Wyszków

Z całego serca polecam doktora Niedużaka. To dobry fachowiec a do tego ciepły i sympatyczny człowiek. Prowadził naszą ciążę. Pod jego pieczą czuliśmy się spokojni, bezpieczni i wyjątkowi. Nadal jestem pacjentką doktora.
Życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych doktorze!

Życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych doktorze!
Dorota B.

Opinia dodana przez: Dorota

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Komisji Edukacji Narodowej 1
07-200 Wyszków

Lekarka kompetentna, wie co mówi, trzeba tylko uważnie słuchać i postępować zgodnie z planem. Poza tym miła, sympatyczna i mądra Pani Doktor polecam

Ps. Najgorsze są kolejki w oczekiwaniu na wizytę

Ps. Najgorsze są kolejki w oczekiwaniu na wizytę

Opinia dodana przez: Marta

Arkadiusz Kijewski

Ginmedico

Wyszków

super lekarz dawna pacjentka szanowny panie doktorze czy lekarz ginekolog moze odczytac cytologie bardzo prosze o informacje jesli pan odpisze zdradze panu jedna tajemnice

Opinia dodana przez: jadwiga

Andrzej Kozłowski

GIN-MEDICUS Sp. z o. o.

Wyszków

BArdzo dobry lekarz, chodziłam do różnych lekarzy ale od końca pierwszej ciązy pozostałam jednak u dr. A. Kozłowskiego i prowadzi aktualnie moją czwartą ciąże i mam do niego zaufanie a to bardzo ważne w ciąży. Polecam

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W WYSZKOWIE

07-200 Wyszków

Polecam Pana doktora! Rzeczowy konkretny jest bardzo dobrym specjalistą i zna sie na swoim fachu.Potrafi wszystko wytłumaczyć i odpowiedzieć na każde pytanie.Bardzo polecam .

Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Ginekolog Niedurzak

gin medicus

Wyszków

A ja jestem zadowalona z tego lekarza!!!!!

A ja jestem zadowalona z tego lekarza!!!!!

Bankowa 9/9A

Witosa 2/7