Lekarze Wyszków

Internista, Onkolog

MEDICAL NZOZ Sp. z o.o.
ulica Okrzei 79
07-200 Wyszków

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Nietupskiego. Z zaangażowaniem i rzadko dziś spotykaną bezinteresownością zajął się moim problemem. Dzięki jego pomocy bardzo szybko zostałem zdiagnozowany i poddany operacji.
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 12983, 'name': u'Wyszk\xf3w'} Terapeuta
                                       mgr Marlena Chodkowska-Peła

mgr Marlena Chodkowska-Peła

Terapeuta, Coach

Prywatna Praktyka Psychologiczna "Życie w pełni"
ul. Wąska 82
07-200 Wyszków

dla mnie wszystko ok. ciepła, konkretna i mądra babka. Nie narzuca swoje zdania, a po prostu słucha i jest uważna
Opinia dodana przez: x
Miła kobieta polecam ❤ może w ciągu roku mi przebaczy oby w Święta mi przebaczyla bo szykuje prezent dla kobiety za to ze skrzywdzilam kobietę ale nie powiem jaki nie będę mówić tylko pod choinka zostawię jak będzie już teraz będę się starała odzyskać zaufanie ❤naprawdę świetna kobieta ❤
Opinia dodana przez: karolina szymanska

lekarz Bartłomiej Pyrgiel

07-200 Wyszków

Bardzo dobry anestezjolog.Jest uprzejmy, kompetentny. Potrafi wytłumaczyć w jaki sposób usypia pacjenta. Potrzeba jak najwięcej takich lekarzy

lekarz Dariusz Rejman

07-200 Wyszków

Pięć szwów w okolicy oczodołu zrobione przez pana doktora nie na 5, ale na 6 z plusem. Blizna goi się bardzo ładnie, każdy następny lekarz, który to widział był pełen uznania. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Arkadiusz Darocha

07-200 Wyszków

Lekarz z pasją do zawodu, odpowiednim podejściem do pacjenta. Profesjonalnie wykonujący wywiad, świetnie stawiający diagnozę.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jarosław Żółkowski

07-200 Wyszków

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista, z dobrym i wnikliwym podejściem do pacjenta. Widać, że mu naprawdę zależy, żeby pacjentowi pomóc. Polecam z czystym sumieniem. Dziękuję Doktorze.

lekarz Ireneusz Niedużak

NZOZ Położniczo-Ginekologiczny Sp. z.o.o Gin Medicus
ulica gen. Sowińskiego 57
07-200 Wyszków

Z całego serca polecam doktora Niedużaka. To dobry fachowiec a do tego ciepły i sympatyczny człowiek. Prowadził naszą ciążę. Pod jego pieczą czuliśmy się spokojni, bezpieczni i wyjątkowi. Nadal jestem pacjentką doktora. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych doktorze! Dorota B.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jakub Zachara

Chirurg ogólny, Ortopeda

Wincentego Witosa 12/2
07-200 Wyszków

Super lekarz. ,fachowiec Bardzo kontaktowy. Bezpośredni . Stawia diagnozę bez owijania w bawełnę. Decyzję pozostawia pacjentowi . Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Piotr Ziemiecki

Lekarz rodzinny

Daszyńskiego 30
07-200 Wyszków

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w swoim 56 letnim życiu. Wysoka kultura osobista, lekarz naprawdę rodzinny. Jeżeli chcecie Państwo mieć przekonanie, że lekarza interesują Wasze problemy zdrowotne wybierzcie wizytę u tego Pana doktora
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Maciej Murawski

07-200 Wyszków

Znakomity specjalista. Kompetentny, konkretny, rzeczowy, komunikatywny, zaraża uśmiechem, wszystko powie, wytłumaczy. Balsam na duszę. Praca jest pasją, znakomity kontakt z małymi pacjentami i rodzicami zatroskanymi p swoje dzieci. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Krzysztofa i córka Daria

lekarz Wojciech Trusiński

07-200 Wyszków

Najwspanialszy lekarz jakiego znam , robił mi laparoskopowo zabieg woreczka żółciowego. Dziękuję i polecam . Pułtusk oddając takiego lekarza bardzo dużo stracił, ja też nad tym ubolewam .Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: halina

lekarz Joanna Czuper-Dul

07-200 Wyszków

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz, prowadząc małych pacjentów utrzymuje kontakt telefoniczny, nie zawodzi zawsze pomocna. Dziękujemy za pomoc i opiekę :-)
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Iwona Hlożek

Lekarz rodzinny

NZOZ
Jasienowa 65
07-205 Wyszków

Cała naszą rodzina jest zapisana u Pani Iwony. Profesjonalizm i podejście do pacjenta Pani dr. najwyżej jakości, zawsze odpowiednia diagnoza i dobrane leki bądź antybiotyki. Niezmiernie miła i sympatyczna osoba, zawsze poświeci odpowiednią ilość czasu na diagnoze i nigdy nikt z nas nie miał uczucia "intruza" podczas wizyty. Polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna Gas

lekarz Andrzej Eychler

Anestezjolog, USG

Pułtuska 27
Wyszków

wspaniały lekarz moć wzorem dla młodych adeptó tej szuki

Arkadiusz Kijewski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Ginmedico
Wyszków

Pan Doktor poświęca podczas wizyty tyle czasu, ile potrzeba. Wszystko dokładnie tlumaczy I udziela odpowiedzi na pytania. Bardzo kompetentny i profesjonalny.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Danuta Sierzputowska-Kuba

Lekarz rodzinny, Pediatra

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Perłowa, 9
07-200 Wyszków

Bardzo dobra Pani Dr. w Wyszkowie. Pani doktor ma rewelacyjne podejście do dzieci, a rodzicom wszystko dokładnie tłumaczy. Zawsze jest miła i uprzejma. Polecam.
Opinia dodana przez: Eveline

lek. dent. Lidia Czestkowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Składanowskiego 1
07-200 Wyszków

Bardzo ciepła osoba, perfekcyjne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie zawsze wytłumaczy. Nie wyobrażam sobie, żebym miała korzystać z usług innej dentystki. W gabinecie zawsze czuję się bardzo komfortowo, polecam.

Sławomir Piwowarczyk

Endokrynolog, Ginekolog

Wyszków

Bardzo dobry lekarz. Delikatny, dokładny, szczegółowo odpowiada na pytania. Wprowadza przyjemną atmosferę, uśmiechnięty, otwarty na pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Jarosław Stępkowski

Chirurg stomatolog, Medycyna estetyczna

smilelaser
1 Maja 23A/D
07-200 Wyszków

Byłam na zabiegu usunięcia zęba. Nie otrzymałam paragonu. Gdy upomniałam się powiedziano mi, że wystawiają tylko rachunek ale właśnie skończył się bloczek.-). Poprosiłam o zostawienie go dla mnie w recepcji za 2 tyg. gdy będę u lekarza w sąsiednim gabinecie. Niestety do dzisiaj nie wiem czy lekarz przyjmuje legalnie i czy nie należałoby zgłosić sprawy do US. W razie komplikacji po wyrwaniu zęba nie miałabym żadnych praw. Radzę innym najpierw ...
Opinia dodana przez: Gabriela