Lekarze Wyszków

Wyszków Terapeuta mgr Marlena Chodkowska-Peła

mgr Marlena Chodkowska-Peła

Terapeuta, Coach

Prywatna Praktyka Psychologiczna "Życie w pełni"
ul. Wąska 82
07-200 Wyszków

dla mnie wszystko ok. ciepła, konkretna i mądra babka. Nie narzuca swoje zdania, a po prostu słucha i jest uważna
Opinia dodana przez: x
Wyszków Internista lekarz Karol Nietupski

lekarz Karol Nietupski

Internista, Onkolog

MEDICAL NZOZ Sp. z o.o.
ulica Okrzei 79
07-200 Wyszków

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Nietupskiego. Z zaangażowaniem i rzadko dziś spotykaną bezinteresownością zajął się moim problemem. Dzięki jego pomocy bardzo szybko zostałem zdiagnozowany i poddany operacji.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Elżbieta Szulc-Kluczyńska

Alergolog, Pediatra

Wyszków

Z przykrością muszę stwierdzić, że Pani doktor jest osobą bezwzględnie nieprofesjonalną. Ciężko mi ocenić wiedzę i kompetencje Pani doktor gdyż do żadnej diagnozy nie doszło.

Podczas pierwszej wizyty, na którą skierował mnie laryngolog (podejrzenie alergii w związku z chronicznymi problemami z zatokami) Pani doktor przepisała mi "na ślepo" lek przeciwastmatyczny Asmenol oraz lek przeciwhistaminowy, żeby sprawdzić, czy będzie lepiej.

Zapytałam czy leki te mają jakieś znaczne ...
Opinia dodana przez: Zniesmaczona

Sławomir Piwowarczyk

Endokrynolog, Ginekolog

Wyszków

Bardzo dobry lekarz. Delikatny, dokładny, szczegółowo odpowiada na pytania. Wprowadza przyjemną atmosferę, uśmiechnięty, otwarty na pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: Ewelina

Arkadiusz Kijewski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Ginmedico

Wyszków

Pan doktor prowadził moją ciążę, wcześniej chodziłam do niego około 2 lat. Zanim na niego trafiłam chodziłam do wielu ginekologów w Enel-Medzie i zdecydowanie ranking wygrywał dr Kijewski. Plus przede wszystkim za uprzejmość, życzliwość i swobodny sposób bycia, choć na pewno nie każdy musi polubić to specyficzne zwracanie się do pacjenta. Dzięki miłej atmosferze nie ma oporów przed zadawaniem wszelakich pytań, doktor nigdy nie zbywa i wszystko cierpliwie tłumaczy. Rzeczywiście, ...
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Jarosław Stępkowski

Chirurg stomatolog, Medycyna estetyczna

smilelaser
1 Maja 23A/D
07-200 Wyszków

Byłam na zabiegu usunięcia zęba. Nie otrzymałam paragonu. Gdy upomniałam się powiedziano mi, że wystawiają tylko rachunek ale właśnie skończył się bloczek.-). Poprosiłam o zostawienie go dla mnie w recepcji za 2 tyg. gdy będę u lekarza w sąsiednim gabinecie. Niestety do dzisiaj nie wiem czy lekarz przyjmuje legalnie i czy nie należałoby zgłosić sprawy do US. W razie komplikacji po wyrwaniu zęba nie miałabym żadnych praw. Radzę innym najpierw ...
Opinia dodana przez: Gabriela

dr Piotr Kołodziej

Chirurg ogólny, Ortopeda

07-200 Wyszków

Doktor Piotr przeprowadził zabieg na moich rękach, które są dla mnie bardzo, bardzo ważne gdyż są dla mnie źródłem utrzymania. Od początku miałam zaufanie do pana doktora. Wytłumaczył wszystko to, co dotyczyło mojego urazu rąk. Leczenie przebiegało szybko i sprawnie. Doktor Piotr to pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim muzykom.
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Marzena Puławska

Psycholog

Wyszków

Miła kobieta polecam ❤ może w ciągu roku mi przebaczy oby w Święta mi przebaczyla bo szykuje prezent dla kobiety za to ze skrzywdzilam kobietę ale nie powiem jaki nie będę mówić tylko pod choinka zostawię jak będzie już teraz będę się starała odzyskać zaufanie ❤naprawdę świetna kobieta ❤
Opinia dodana przez: karolina szymanska

Beata Chełstowska

Kościuszki 43 lok. 47
07-200 Wyszków

Nie polecam tej Pani. Zostałam potraktowana z góry od momentu gdy Pani zajrzała w zęby. Jestem po ciąży i mam przez to wiecej ubytkow. Moze nie spodobało jej sie to i mnie oceniła na tej wlasnie podstawie. Mowiła bez przekonania. Pacjent nie ma nic do powiedzenia Pani jest najważniejsza i jej madrości. Byłam u tej Pani raz i o jeden raz za dużo. Domowa atmosfera to przykrywka. NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: swiadoma pacjentka

lekarz Janusz Kołodziej

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W WYSZKOWIE

07-200 Wyszków

To lekarz bardzo godny polecenia. Jest miły, odpowie na każde pytanie (jest kompetentny i doświadczony). Nie jest dla niego ważne czy jesteś u niego państwowo czy prywatnie, najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie.
Opinia dodana przez: anna