lekarz Katarzyna Ziętara

1,8
2,4
2,2

Najlepszy ginekolog w Wyszkowie, pomoże w każdej sprawie. Na przykład jeśli ktoś ma problem z zajściem w ciążę to tutaj może liczyć na szybką pomoc i wsparcie!!! Kiedy po roku starań zmieniłam lekarza właśnie na Panią Doktor udało mi się zajść w ciążę już po 2 wizytach. Chociaż inny lekarz z dobrą opinią z okolicy Wyszkowa upierał się, że wszystko jest w porządku, to tylko Pani doktor znalazła przyczynę wcześniejszych niepowodzeń i szybko się z nią uporała. Polecam z całego serca ♥️

Przestrzegam przed tą lekarką. Niestety nie bardzo się zna przez co źle radzi ludziom. Granie na zwłokę przy chorobie i czekanie co będzie dalej raczej nie jest wskazane.

Pani Doktor chyba nie potrafi robić usg, bo nie widzi dużych guzów na jajnikach. A chodziłam do niej przez wiele lat. Jak się wreszcie wyjawiło, że je mam mówiła, żeby nic z tym nie robić tylko obserwować i przychodzić na kontrolę co 3 mies i powtarzać markery. Przy czym, gdy poszłam do innych 3 kolejnych lekarzy (już nie w Wwy), to kazali to jak najszybciej operować. Aż nie chce myśleć co by było, gdybym zaprzestała na opinii Pani Katarzyny...

Kolejki dopani dr masakrycznie. Pani dr przyjmuje dziennie tyle pacjentek, że spokojnie stać ja na opłacenie jakiejs rejestratorki, która ogarnęłaby ten bałagan. Może wtedy nie trzeba byłoby czekać po 4/5 godz (zwłaszcza w zaawansowanej ciąży). Dodatkowo pani Ziętara nie wykazuje się zbyt dużą wiedzą, jak wszystko jest ok, to dobrze jsk tylko coś się dzieje odsyła gdzie indziej, bo sobie nie radzi. Myślę, że szkoda pieniędzy, czasu i przede wszystkim zdrowia.

Pani Doktor bardzo miła, ale jeżeli chodzi o kompetencje, to pozostawia wiele do życzenia. Leczylam się u niej przez wiele lat. Nie widziała guzów na jjajnikach, które, o stały zdiagnozowano przez 4 kolejnych lekarzy. Wszyscy widzieli tylko Pani Doktor nie. A potrzebna była szybką operacja.