lekarz Arkadiusz Koniarski

Ortopeda

Trafiłem do doktora w roku 2014 z zerwanym więzadłem i uszkodzonymi łąkotkami. Dzięki fachowej i szybkiej diagnozie udało się przeprowadzić zabieg artroskopii kolana. Oczywiście zabieg przebiegł bez problemu i po paru tygodniach mogłem normalnie chodzić. Następne dwa zabiegi polegające na transplantacji łąkotek również zakończyły się sukcesem. Po wielu tygodniach rehabilitacji (niezbędnej do odzyskania sprawność) noga znacznie się wzmocniła. Dzisiaj mija 8 miesięcy od ostatniego zabiegu i nareszcie mogę swobodnie chodzić (a nawet biegać!), uprawiać inne aktywności fizyczne oraz podróżować bez obawy o stan mojej nogi. Dzięki pomocy doktora Koniarskiego teraz mogę normalnie funkcjonować. Bardzo się cieszę że trafiłem na tak wybitnego specjalistę w dziedzinie artroskopii. Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze. Zdecydowanie polecam każdemu kto ma problemy z kolanami.

Najlepszy specjalista u jakiego mam przyjemność leczyć się po urazie kolana i artroskopii wykonanej przez Doktora. Życzliwy i uprzejmy dla swoich pacjentów. Dr Koniarski to lekarz z ogromną wiedzą, doświadczeniem w tego typu skomplikowanych operacjach i przede wszystkim powołaniem. Jako jedyny był w stanie konkretnie przedstawić mi plan leczenia ze szczegółami i wykonać operacje jednoetapowo. Sam zabieg wielowięzadłowej rekonstrukcji kolana i szycia łąkotki w 100% udany. Regularne kontrole i praca z fizjoterapeutami wciąż trwają ale jestem w pełni zadowolona i polecam!

Pan doktor Koniarski przeprowadzał u mnie zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Zabieg był konieczny, gdyż ból uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Długo nie mogłam się zdecydować. Towarzyszył mi strach. Byłam u wielu lekarzy lecz rozkładali ręce. Dwukrotnie padło nazwisko dr jako najlepszego specjalisty w tej dziedzinie. Zaufałam. Operacja się udała. Minęło 5 lat, a ja nie odczuwam żadnego dyskomfortu w operowanym kolanie. Polecam każdemu. Pan doktor to specjalista od spraw niemożliwych.

Pan Dr Koniarski to wybitny specjalista i wspaniały człowiek. Bardzo konkretny i profesjonalny. W czytelny sposób wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg. W następny dzień po zadzwonił i zapytał jak się czuję i czy wszystko w porządku. Operacja odbyła się w Jędrzejowie. Oddział ortopedii nowy, czyściutki, sala 2 os. Zabieg wykonany w trybie pilnym. Naprawdę polecam. Będę mogła znowu uprawiać ukochany sport. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Po wypadku na nartach szukałem pomocy u "podobno" najlepszego ortopedy. Tydzień dzwonienia (codziennie). Po tygodniu łaskawie oddzwania jakaś Pani i pyta w jakiej sprawie dzwoniłem :/ (porażka). Następnie ta Pani oświadcza, że zapisy na wizyty są na maj, ale jeśli chcę to zapisze mnie w najbliższy wtorek za 350 zł (wizyta w terminie 150 zł). Normalnie za 150 zł na wizycie lekarz robi USG, a tu niespodzianka... przed wizyta mam zrobić prześwietlenia, USG, a najlepiej rezonans magnetyczny. Przyznaję, że jestem idiotą który zapłacił za te wszystkie badania i za wizytę ...

Po wypadku na nartach szukałem pomocy u "podobno" najlepszego ortopedy.
Przyznaję, że jestem idiotą który zapłacił za te wszystkie badania i za wizytę 350 zł.
Dowiedziałem się, że mój rezonans był robiony tu cytat: "żelazkiem" i nic na nim nie widać.
Dostałem dane rehabilitanta do którego mam się zgłosić i jak samo nie przejdzie po rehabilitacjach to mam się zgłosić ponownie na wizytę.(to chyba był taki żart, ale mało śmieszny...)
To jest jakaś porażka! Cena wizyty to zwykła kradzież! Zero zainteresowania pacjentem. Przysięgę Hipokratesa sobie przypomnij lekarzyno!!
NIE POLECAM Szkoda pieniędzy i czasu.
Marcin P.

Do Pana Koniarskiego trafiłam z polecenia znajomej. Lekarz od razu profesjonalnie wytłumaczył w jakim stanie jest moje kolano i co należy zrobić. Operacja, która polegała na rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego przebiegła pomyślnie. Zawsze uśmiechnięty, sympatyczny i przede wszystkim godny polecenia. :)

Jeśli chodzi o lekarzy Koniarski i Kopka, to powiedzmy sobie szczerze, że jest to nie zespół lekarzy tylko latający cyrk. Kontakt i umówienie wizyty można porównać z planowaniem spotkania z Panem prezydentem, różnicą jest konieczność wniesienia opłaty 150 zł. Przeczytać co jest napisane na opisie zdjęcia RTG to sama potrafię. Zero uprzejmości i zainteresowania pacjentem. Nie wnikam w kompetencje bo lekarzem nie jestem, ale byłam w życiu już u kilku (niestety) i jak już ktoś zapłaci te pieniądze za wizytę to można by mu troszkę szacunku i zainteresowania okazać. A ...

Przeczytać co jest napisane na opisie zdjęcia RTG to sama potrafię.
Zero uprzejmości i zainteresowania pacjentem.

A co do Pana Arkadiusza, który wystawił negatywny komentarz, to byłam świadkiem jego wizyty w poradni.
Widać, że człowiek cierpiący mówił, że źle się czuje po zabiegu, a pielęgniarka do niego, że za wizytę bez umówienia 350 zł.
Brak zainteresowania pacjentem po wykonanym zabiegu to najlepsza reklama!
Serdecznie NIE POLECAM! Marta

Lekarz podobno jeden z najlepszych w Polsce jeśli chodzi o ortopedię, ale u mnie po operacji kolana, pojawiły się ostre bóle oraz kolano puchnie ;( Najgorsze jest to,że osoba, która nie jest zapisana wcześniej na wizytę, ale przyjdzie i chce się dostać w danym dniu do doktora i zapłaci 350zł - a normalna wizyta 150zł, to zostanie przyjęta, a jak mnie pojawiły się komplikacje, to muszę czekać do terminu wizyty, no chyba,że zapłacę 350zł - TRAGEDIA !!! NIC TYLKO FORSA SIĘ LICZY !!! DO LEKARZA W CZĘSTOCHOWIE NIE IDZIE SIĘ DODZWONIĆ OD 2 tygodni, to samo na maila nie nadąża odpisywać i trzeba czekać po 2-3 tygodnie na odpowiedź ;(! Lekarz za dużo wziął sobie na głowę i się nie wyrabia, a to się potem negatywnie odbija na jego stosunku do pacjentów ! ;( I w dodatku w Częstochowie pielęgniarka, która rejestruje jest chamska i niekulturalna !!!

Człowiek o niesamowitej kulturze i uprzejmości dla pacjenta, pomimo bardzo dużej wiedzy. Wszystkie informacje są przejrzyście wytłumaczone i nawet zapisane na karteczce.

Bardzo sympatyczny lekarz. Od razu po pierwszej wizycie podjął kroki w kierunku leczenia. Uprzejmy, wytłumaczył na czym polega choroba i jak ją leczyć. Uśmiechnięty i bardzo kompetentny. :)

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa