Ortopeda Częstochowa

Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Opinia dodana przez: Urszula Janiszyn

al. Wolności 37 m.7
42-200 Częstochowa

Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Dzięki niemu mój tata uniknął endoprotezy kolana na którą oczekiwał od 3 lat. Po wykonanym przez doktora zabiegu dolegliwości ustąpiły, choć początkowo muszę przyznać byliśmy sceptyczni, ponieważ nikt wcześniej nie zaproponował ojcu takiego rozwiązania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję bardzo i polecam innym osobom z podobnymi problemami.

Opinia dodana przez: kriss

ulica Chorzowska 26
42-200 Częstochowa

Pan Jacek Niski jest kompetentnym i bardzo doświadczonym lekarzem.Przeprowadzona operacja w szpitalu na Parkitce przebiegła bez komplikacji, w moim przypadku szybko odzyskana sprawność nogi .
Posiadł umiejętność łagodzenia stresu u pacjenta, odpowiednie dozowanie informacji o przebiegu procesu leczenia. Co ważne uprzejmy , chętny do niesienia pomocy pacjentowi, poświęcając czas i uwagę.Bardzo serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym tego ortopedę.

Opinia dodana przez: EAK

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wielokrotnie i skutecznie Pani Doktor pomogła mnie i członkom mojej rodziny , lekarz godny polecenia .

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Gorąco polecam tego lekarza , dokładnie wykonał usg i zbadał nasze dziecko, był miły i szczegółowo odpowiadał na pytania.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Grzegorz Morawski

Traumatolog, Ortopeda

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Trafiłam do szpitala ze złamaniem ręki.Pan doktor Grzegorz Morawski w przeciągu 10 minut przyszedł obejrzeć moją rękę.Obsługiwał mnie z szacunkiem i uczuciem lekarskim.Wytłumaczył mi grzecznie co mi co się stało z moją ręką.Jego obsługa bardzo mi się podobała za co mu gorąco dziękuje.

Opinia dodana przez: paulina

Przychodnia okulistyczna
al. Aleja Pokoju 1
42-200 Częstochowa

Cierpliwy, mający zawsze czas dla pacjenta. Nie przyjmuje byle odhaczyć wizytę tylko poświęca czas pacjentowi, wysłucha, przeprowadzi szczegółowy wywiad oraz wytłumaczy na czym choroba polega, jakie i dlaczego chce zastosować leczenie. Operował mi rękę "uwolnienie nerwu łokciowego" - wszystko przebiegło poprawnie. jestem zadowolona z przebiegu leczenia.

Opinia dodana przez: Monika

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.

Opinia dodana przez: Krystyna
Ortopeda Częstochowa lek. med. Artur Gap

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

A ja chodzę do tego lekarza. Zwykle nie piszę żadnych opinii, bo mi się nie chce ale obiecałam sobie że napiszę bo mnie operował z powodzeniem. Tak czy inaczej bark po urazie miałam kompletnie niestabilny przez ponad 3 lata, trzeba było zrobić z tym porządek. Artroskopia i jakaś rekonstrukcja teraz jest już 4 miesiące po, była ciężka rehabilitacja ale efekty są i to cieszy. Mama też chodzi do niego z kolanem i zadowolona. :)))

Opinia dodana przez: zuza

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Bardzo rzeczowy i sympatyczny lekarz, z rozmowy z nim widać że ma wiedzę na wysokim poziomie. Polecam kazdemu

Opinia dodana przez: Patryk

Ortopedzi w mieście Częstochowa