lekarz Jerzy Matyja

Ortopeda

3,5
3,5
3,6

Pan potrafi mówić tylko o żywieniu optymalnym. Na kolejnych wizytach nie wiedział nawet z jakim problemem przychodzę i na co mnie leczy. Wnioskuję więc ,że w karcie pacjenta rysował kwiatki ... Nie oczekuję,żeby każdego pacjenta pamiętał doskonale No ale od tego jest właśnie karta... Nie tłumaczy niczego związanego z chorobą. Liczy się tylko dieta optymalnego żywienia ... Nie polecam

Bardzo dobry lekarz,trafnie postawiona diagnoza, właściwie podjęte leczenie , super efekt. Szczerze polecam wszystkim Pana Doktora.

Szczerze polecam wszystkim Pana Doktora.

Uwazam,ze jest jednym z najlepszych specjalistow ortopedow .Nie "owija w bawelne" problemu schorzenia.Widac, ze zna sie na rzeczy jak malo kto.Uczciwy.Polecam z cala odpowiedzialnoscia.Jestem po reopercji stawu biodrowego,ktorej w Piekarach Sl.i okolicy nikt nie chcial sie podjac -duze ryzyko- a lekarz Matyja dokonal cudu.Od 6-ciu lat funkcjonuje normalnie i nikt nie zauwaza,ze jestem po operacji biodra(chodze po gorach,jezdze na roweze,tancze szalenczo itd.itp) DZIEKUJE P.DOKTORZE !!!B.Kostrzewa

Pan dr w ogóle nie powinien leczyć, brak wiedzy, kompetencji, kultura spod budki z piwem, załatwił mi łokieć na kilka lat leczenia, a twierdził że to banalny zabieg, nie informował o przebiegu leczenia, ogólnie masakra, nie polecam, napisałem tą opinie dla innych chorych z problemami, omijajcie tego pana szerokim łukiem.

Bardzo dobry lekarz, trafnie postawiona diagnoza, właściwie podjęte leczenie , super efekt. Szczerze polecam wszystkim Pana Doktora

jestem bardzo zadowolona z pana doktora. miałam problem z kostka (brak ruchliwosci stawu i duzy bol). zostało wykryte zapanie pochewki stawowej i torbiel. jestem w trakcie leczenia. pan doktor bardzo dokladnie mnie zbadał. zalecil ponowna wizyte po wybraniu leków

z przykroscia stwierdzam ze nie jestem zadowolony bo zamiast zajac sie problemem stawu i pomoc mi normalnie funkcjonowac to on czepia sie mojej nadwagi a ja od dziecka jestem przy kosci i zadna dieta nie dziala tylko cwiczenia by pomogly ale nie potrafie chodzic to jak mam cwiczyc? sugeruje dlugotrwale glodowki tylko o wodzie a ja po czyms takim mdleje raz nawet wyladowalem w szpitalu w ktorym lekarze pukali sie po glowie gdy o tym uslyszeli wiec ja juz do niego nie pojde a Wam pozostawiam wybor

pierwszy kontakt - doskonaly, wnosi optymizm ,stworzmy warunki pracy i wynagrodzenia dla takich lekarzy,

Zdecydowanie polecam, dobry specjalista. Na kręgosłupie zna się jak mało kto, bardzo życzniwy i ludzki. Polecam.

dobry lekarz jestem z niego zadowolona jest miły i dobrze tłumaczy chorobe

dobry lekarz jestem z niego zadowolona jest miły i dobrze tłumaczy chorobe