lekarz Piotr Kurpios

Ortopeda, Traumatolog

Widzę, że polityka temu panu "lekarzowi'' bardzo mocno weszła w kość;-) i trochę zapomniał o co chodzi w tej całej medycynie. Proponuję zaprzestać praktyki lekarskiej jeżeli nie chodzi panu o dobro pacjenta a o pieniądze - wszak są inne lepiej płatne zawody, gdzie też można rzucać obelgami i wulgarnymi słowami w stronę innych, a nie trzeba równocześnie wypisywać recept (których pan - pan, nie doktor - Kurpios nawet nie potrafi wypisać poprawnie). Gdybym mogła dać 0 gwiazdek, dałabym zero, ale cóż. :-) Jeżeli pan, panie Kurpios, przeczyta kiedyś tę opinię, to pana serdecznie NIE pozdrawiam.

Bardzo dobry specjalista, bylam u 3 innych lekarzy i tylko dr Kurpios wykryl u mnie złośliwy nowotwór kosci i pokierowal mnie gdzie powinnam sie jak najszybciej zgłosić inni lekarze odsylali mnie do domu mowiac ze skrecilam kolano. Ja zawdzięczam zycie dr Kurpiosowi. Dziekuje s całego serca

Super lekarz.Bardzo pomogl mojej mamie.Interesował się stanem zdrowia po operacji.Wspierał Ją.Czuła się bardzo zaopiekowana.Dziękuję

ok; trafna diagnoza; podjęte leczenie szybko przyniosło wymierne efekty. Super; Super; Super; Super oby więcej takich lekarzy :-)

Witam, Styczność z panem dr miałam na SOR, po tym jak opuchła mi noga. Pan dr, początkowo nie był zbyt miły, ale ku mojemu zdziwieniu zmienił nieco swoje podejście do mnie. Rozpoznał dość rzadko występującą chorobę, przepisał od razu DZIAŁAJĄCE leki, skierował na badania i wytłumaczył na czym polega choroba. Pierwszy raz miałam styczność z Panem dr, ale serdecznie polecam!

Witam, Styczność z panem dr miałam na SOR, po tym jak opuchła mi noga.

Witam Pan doktor życzliwy i kompetentny. Postawił mnie na nogi za co jestem mu wdzięczny. Pozdrawiam

Witam
Pozdrawiam

poszłam ze schorzeniem obu stóp, a zbadał tylko jedną, tą bardziej bolącą i tylko na tą stopę wypisał skierowanie na zabiegi. Na zadane pytanie - gdzie mam iść na te zabiegi - odpowiedział, że gdzie sobie chcę

dramat , dramat i jeszcze raz dramat. Brak kompetencji i aroganckie pełne buty zachowanie to znak firmowy tego Pana

Miałam złamanie łokcia. Pan dr. mnie operował. Jest wspaniale. Nikt nie chce wierzyć, że po tak krótkim czasie mam rękę całkiem sprawną. Wdzięczna pacjentka

po wizycie u tego pana bardzo byłam zniesmaczona jego nie stosownym zachowaniem i głupimi uśmieszkami