Traumatolog Częstochowa

lekarz Grzegorz Morawski

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Trafiłam do szpitala ze złamaniem ręki.Pan doktor Grzegorz Morawski w przeciągu 10 minut przyszedł obejrzeć moją rękę.Obsługiwał mnie z szacunkiem i uczuciem lekarskim.Wytłumaczył mi grzecznie co mi co się stało z moją ręką.Jego obsługa bardzo mi się podobała za co mu gorąco dziękuje.
Opinia dodana przez: paulina

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.
Opinia dodana przez: Krystyna

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

świetny lekarz. jak się człowiek leczy na nfz ma normalne podejście. lekarz z powołania. nie trzeba iść prywatnie
Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Roman Połać

Urolog, Traumatolog

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Bardzo miły,konkretny lekarz.Miałam z nim doczunienia leżąc na oddziale urologii.Ewa

dr n. med. Zbigniew Pilecki

Traumatolog, Radiolog

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

To co pojedyncze osoby tutaj wypisują to jakaś kpina :O. Byłem operowany u doktora 4 razy, 3 x na lewe kolano ( Łąkotka, fald maziowy i rekonstrukcja więzadeł) 3 operacje wynikały z mojej głupoty bo doktor mówił po łąkotce ze po 4 miesiącach mogę wrócić do treningów, ja wróciłem po 2 miesiącach do trybu meczowego i kolano nie wytrzymało, kolejne operacje były wynikiem mojej porywczości, 4 operacja to rekonstrukcja więzadeł ...
Opinia dodana przez: Patryk

dr n. med. Witold Radzioch

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Dr Radzioch jako lekarz orzecznik ZUSu jest biurokratą.Interesuje go tylko i wylącznie ankieta,ktora musi wypelnic do orzeczenia.Bada pacjenta minutę.I decyduje o tym czy jest ktos samodzielny czy nie.Mama moja jest osobą o daleko posuniętym RZS -nie potrafi sie umyc,uczesac.Ledwo chodzi,stopy i rece powykrecane,zanik kosci.Nie chodzi po schodach,prawie nie wychodzi z domu.Bierze leki,ktore wylaczaja ja z zycia na 5 dni w tyg.A pan orzecznik Radzioch po zobaczeniu mamy stwierdzil,ze nieźle fukcjonuje ...
Opinia dodana przez: Janka

lekarz Dariusz Dmitrczuk

Częstochowa

Nie polecam tego ,,lekarza,, wyciągacz kasy ,opiera się na badaniach innego lekarza ,nie robi zadnych swoich badań a jego instrumentem do badań jest długopis i notes do zapisania recepty szkodzącej oraz wizyta za 150 zł. O tej profesji lekarz z katowic zmienił diagnozę leczenia i badania co skutkuje powrotem do zdrowia
Opinia dodana przez: TADEUSZ

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry specjalista, bylam u 3 innych lekarzy i tylko dr Kurpios wykryl u mnie złośliwy nowotwór kosci i pokierowal mnie gdzie powinnam sie jak najszybciej zgłosić inni lekarze odsylali mnie do domu mowiac ze skrecilam kolano. Ja zawdzięczam zycie dr Kurpiosowi. Dziekuje s całego serca
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Andrzej Grzegorzewski

al. Wolności 22
Częstochowa

Żal pisac ale muszę miałem wyznaczony termin operacji na rekonstrukcje wiązadła krzyżowego przedniego na 15 wreśnia lekarz kazał mi zrobic badania znaczy stomatolog wymaz z nosa i badanie moczu wszytko zrobiłem dochopdzi do terminu operacji pojawiam sie w szpitalu na izbie przyjęć okazuje się że nie mam skirowania bo pan Grzegorzewski go nie wystawił dzwonie do niego na komurkę mówi ze skierowanie musze se załatwić u internisty bo on nie ...

lekarz Ryszard Bernat

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

rfrrfgttyyttgtgtgtgdgfdsfhyui8i8u8ghtyfdvfddfdfdfdfddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Traumatolodzy w Częstochowie