lekarz Piotr Kurpios

Ortopeda, Traumatolog

Czy to jest lekarz?? to chyba jakiś żart. Zasadniczo jego problemem jest chyba brak wiedzy, nie wspominając o intuicji lekarskiej. W sumie ze skręceniem nogi można do niego iść, ale każdy poważniejszy uraz to dla tego ortopedy wielka zagadka. Brak zdecydowania, próba przeniesienia na pacjenta diagnozy. Wydaje mi się że albo na medycynie spał na zajęciach albo nie chodził na nie, a w szpitalu też się niewiele nauczył.

Jest świetny w tym co robi i zawszę doradza dobrze.

Jest świetny w tym co robi i zawszę doradza dobrze.

Witam byłem 2 razy leczony przez pana Dr.Piotra Kurpiosa moja opinia jest dobra miły człowiek zawsze uśmiechnięty co najważniejsze ,że dba o dobro pacjęta czyli leczy skutecznie doprowadził mnie dwa razy do stanu używalności za co bardzo dziękuje.W innych komentarzach narzekają na błachostki a przecież to tylko człowiek i zawsze może miec gorszy dzień nie mało pracy ma na codzień na oddziale szpitala zarówno w poradni i nie raz przyjął ludzi z dobrej woli gdy zabraknie numerków choć nie ma obowiązku.W mojej opini jak najbardziej polecam dobry lekarz.

Pojechałem na SOR z opuchlizną i dużym bólem nogi. Jestem raczej dużym chłopem i skaleczenie paluszka mnie nie boli, więc moja wizyta o 1 w nocy daje do myślenia. ten pan doktor za ktorego sie podaje, bez slowa i mrugnięcia okiem stwierdził że to nie pora na bolącą noge i mnie pożegnał. opinie, moja oraz moich przedmówców jest tematem dla gazety biorąc pod uwage funkcje jaka pelni ten nieodpowiedzialny pan peowczyk.

Witam Nigdy nie opisywałem lekarzy...bo zawsze miałem wiarę w ludzi i ich podejście do wykonywanego zawodu...niestety Pan KURPIOS PIOTR z racji tego, że ma do czynienia z polityką, zapomniał po co się kształcił w zawodzie lekarza...no bo chyba przesłanie tego zawodu to pomoc ludziom...podkreślę CHORYM ludziom... Panie doktorze... jeśli nie ma Pan ochoty wykonywać swojego zawodu to niech pan z niego zrezygnuje...bo to w jaki sposób Pan obsługuje swoich Pacjentów... urąga temu zawodowi, oraz Pańskim kolegom, którzy mają zgoła inne podejście do swojej pracy....Pana zachowanie jest karygodne...i podkreślam...nie ma pan ...

Witam
Nigdy nie opisywałem lekarzy...bo zawsze miałem wiarę w ludzi i ich podejście do wykonywanego zawodu...niestety Pan KURPIOS PIOTR z racji tego, że ma do czynienia z polityką, zapomniał po co się kształcił w zawodzie lekarza...no bo chyba przesłanie tego zawodu to pomoc ludziom...podkreślę CHORYM ludziom... Panie doktorze... jeśli nie ma Pan ochoty wykonywać swojego zawodu to niech pan z niego zrezygnuje...bo to w jaki sposób Pan obsługuje swoich Pacjentów... urąga temu zawodowi, oraz Pańskim kolegom, którzy mają zgoła inne podejście do swojej pracy....Pana zachowanie jest karygodne...i podkreślam...nie ma pan za grosz podejścia do chorych i za grosz KULTURY...
Mam nadzieję, że ktoś Pana kiedyś rozliczy za pana postępowanie