lekarz Jacek Niski

Ortopeda

Zdecydowanie polecam kontakt z Panem dr Jacek Niski; opanowane podejście, szczere zaangażowanie w dobro pacjenta, troska po zabiegu i wskazówki na co zwrócić uwagę po zabiegu by dojść do pełnej sprawności w ruchomości operowanego barku; polecam kontakt;

Zdecydowanie polecam kontakt z Panem dr Jacek Niski;

Pan Jacek Niski jest kompetentnym i bardzo doświadczonym lekarzem.Przeprowadzona operacja w szpitalu na Parkitce przebiegła bez komplikacji, w moim przypadku szybko odzyskana sprawność nogi . Posiadł umiejętność łagodzenia stresu u pacjenta, odpowiednie dozowanie informacji o przebiegu procesu leczenia. Co ważne uprzejmy , chętny do niesienia pomocy pacjentowi, poświęcając czas i uwagę.Bardzo serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym tego ortopedę.

Polecam tego lekarza. Wg mnie to bardzo dobry specjalista. Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Polecam