lek. med. Łukasz Kopuliński

Chirurg ortopeda

Pan doktor to wybitny fachowiec. Trafiłam do Pana doktora po nieudanym leczeniu złamania kosci skokowej przez innego lekarza. Już na pierwszej wizycie, obejrzał zdjęcie i stwierdził że potrzebna jest operacja. Dzięki Bogu że się zdecydowałam bo za 2 lata groziłby mi sztuczny staw. Moja noga odzyskuje sprawność i różnica jest ogromna. Jak dobrze że trafiłam do lekarza którego z całego serca mogę polecić każdemu!

Nie polecam Pana doktora. Zrobił zabieg mojej mamie na haluksa stopy. Miał to być rutynowy zabieg. Jak się okazało zoperowana została także pięta (skrócona) co w efekcie przyczyniło się do pogorszenia stanu zdrowia ( chodzenia). Haluks natomiast wrocil pochylił się z powrotem w swoje miejsce i wygląda gorzej niż przed operacją. Doktor na wizytach kontrolnych uznał ze to chwilowy stan 5% odchylenia i że to normalne. Dodatkowo mama nie miała czucia w palcach i całym grzbiecie stopy. Po 10 miesiącach i konsultacji u innego specjalisty okazało się że stopę należy ponownie operować w trybie pilnym. W opini nowego lekarza pięta nie powinna być w ogóle operowana i zastanawia się dlaczego lekarz Kopulinski przeprowadził taki zabieg.

Wspaniały człowiek. Wybitny lekarz. Bardzo zdolny,profesjonalista, a przy tym bardzo skromny. Zna się dobrze na swoim fachu. Miałam szczęście że trafiłam na Pana Doktora Kopulinskiego. Dzięki Panu Doktorowi mogę chodzić. Poprawił to co inni lekarze zepsuli. Naprawił mi nogę. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. Wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia życzę. Niech Pan się nie zmienia. Jest Pan dobrym człowiekiem. Pozdrawiam

Wspaniały człowiek. Wybitny lekarz.
Bardzo zdolny,profesjonalista, a przy tym bardzo skromny.
Zna się dobrze na swoim fachu.
Miałam szczęście że trafiłam na Pana Doktora Kopulinskiego.
Dzięki Panu Doktorowi mogę chodzić.
Poprawił to co inni lekarze zepsuli.
Naprawił mi nogę.
Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Wszystkiego najlepszego.
Dużo zdrowia życzę.
Niech Pan się nie zmienia.
Jest Pan dobrym człowiekiem.
Pozdrawiam

Nie polecam tego lekarza, chyba, że wizyta prywatna..wtedy jak najbardziej, ale tak poza tym to zdecydowanie nie..

Mam duże zaufanie do wiedzy i umiejętności Pana doktora , który operował mnie już dwukrotnie , wkrótce ? po raz trzeci. Wierzę mocno , że ból w końcu ustąpi. Miłe , serdeczne i sympatyczne traktowanie pacjenta , sprawia, że nawet operacyjne leczenie nie jest ,,bardzo przykre''. Polecam P. doktora wszystkim połamańcom Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Pan doktor Kopulinski jak najbardziej godny polecenia!!! Mlody czlowiek , bardzo zangazowany w swoja prace zna sie na tym co robi ciagle poglebia swoja wiedze na licznych sympozjach.Od razu poznal sie na moim schorzeniu pomimo ze lekarze ze slaska nie mogli sie dopatrzec co mi jest przez prawie rok..... widac ze to lekarz z powolania a nie kolejny konowal ktory uwaza sie za Boga. Goraco polecam Pana Lukasza!!!

Jak dla mnie bardzo dobry i zaangażowany nie tylko lekarz ale i człowiek (co niestety nie często idzie w parze). Mam do niego pełne zaufanie w sprawach związanych z chirurgią ortopedyczną.