Filtruj terminy

lekarz Grzegorz Morawski

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Trafiłam do szpitala ze złamaniem ręki.Pan doktor Grzegorz Morawski w przeciągu 10 minut przyszedł obejrzeć moją rękę.Obsługiwał mnie z szacunkiem i uczuciem lekarskim.Wytłumaczył mi grzecznie co mi co się stało z moją ręką.Jego obsługa bardzo mi się podobała za co mu gorąco dziękuje.

Opinia dodana przez: paulina

lekarz Dariusz Dmitrczuk

Częstochowa

Nie polecam tego ,,lekarza,, wyciągacz kasy ,opiera się na badaniach innego lekarza ,nie robi zadnych swoich badań a jego instrumentem do badań jest długopis i notes do zapisania recepty szkodzącej oraz wizyta za 150 zł. O tej profesji lekarz z katowic zmienił diagnozę leczenia i badania co skutkuje powrotem do zdrowia

Opinia dodana przez: TADEUSZ

dr n. med. Andrzej Grzegorzewski

al. Wolności 22
Częstochowa

Żal pisac ale muszę miałem wyznaczony termin operacji na rekonstrukcje wiązadła krzyżowego przedniego na 15 wreśnia lekarz kazał mi zrobic badania znaczy stomatolog wymaz z nosa i badanie moczu wszytko zrobiłem dochopdzi do terminu operacji pojawiam sie w szpitalu na izbie przyjęć okazuje się że nie mam skirowania bo pan Grzegorzewski go nie wystawił dzwonie do niego na komurkę mówi ze skierowanie musze se załatwić u internisty bo on nie wystawił bo skierowanie jest wazne miesiac czasu co sie okazało bo kobieta w sekretariacie powiedziała że skierowanie jest wazne rok cały dobra uporałem sie z tym pojechałem szybko do swojego internisty załatwiłem skierowanie wracam na izbe przyjec wszystko wydaje sie być ok dochodzi do okazania moich badań czyli wymaz stomatolog,mocz i słyszę pytanie tóre zrójnowało mój czas oczekiwania na operacje czyli dokładnie osiem mięsięcy czekałem na ten zabieg lekarz dyżurujacy pyta sie mnie o szczepienie przeciw żółtaczce a ja mówie nie mam bo nie zostałem poinformowany że muszę to zrobić i lipa nie doszło do przyjeia mnie do szpitala i usze czekać teraz znowu swoje czyli juz w tym roku operacji nie będe miał bo nie ma tereminów dzwonie do Grzegorzewskiego a on mi mówi że mi mowił o szczepieniu w styczniu gdy miałem operacje na usunięcie łękotki ja pod w pływem różnych leków moze nie spamietałem co mówi lekarz ale byłem na wizycie długo po operacji łękotki i mi kazł tyko zrobic te badania co pisałem wyżej czyli wymaz z nosa stmatolog i mocz o żółtaczce nic nie wiedziałem czyli mam kolejny rok do tyłu z graniem w piłku bardzo dziekuje panie doceńcie ale jest takie powiedzenie rutyna gubi i zycze na przyszłość żeby nikt nie musiał tego przeżyć co ja dziś DZIĘKUJĘ

lekarz Ryszard Bernat

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

rfrrfgttyyttgtgtgtgdgfdsfhyui8i8u8ghtyfdvfddfdfdfdfddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

lekarz Józef Czekaj

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

W 2001 r leczony byłem przez kilku częstochowskich konowałów na naderwane zaczepy mięśniowe lewego przedramienia, terapia trwała ok 5 miesięcy. Po tym okresie z nieprzeciętnym bólem ręki oraz przykurczem udałem się do Dr. Czekaja. Po pierwszych badaniach i obejrzeniu RTG uznał że to nie naderwane zaczepy mięśniowe tylko nowotwór kości(a dokładnie osteoklastoma bardzo rzadki raczek). Morze Pan Dr nie jest przytulny, zbytnio uprzejmy czy wylewny, może nie przepisuje na byle uraz kartonów z chemią przeciw bólową (proponuję lekturę na temat tabletek przeciw bólowych i ich szkodliwości dla organizmu człowieka) ale na pewno jest lekarzem który zasługuje na wielki szacunek. Ps. Natychmiastowo skierował mnie na leczenie do Piekar Śląskich , a tam poziom leczenia jest na pewno dużo wyższy niż w Częstochowie i autorytet w oczach tamtejszych Dr. oraz Profesorów też miał dużo większy niż we wsi Częstochowa.

lekarz Józef Dmitruczuk

Przychodnia Rodzinna EURO-MED
3 Maja 16
42-200 Częstochowa

Nie polecam, przyjmuje wciaz na Sobieskiego, jak się czekau niego w kolejce to 90 proc dzieciaczkow z czyms wychodzi, jak nue pieluszki to frejka albo szelki, az dziwne że taka ilosc dzieci ma problemy z biodrami, nasze baddanie wygladalo tak : wchodzimy, rozbieram dziecko, bada lewie biodro, slysze no dobrze, bada prawe mowi tu jest dobrze, wraca do pierwszego I slysze jest wada, zalozymy frejke, wiec pytam jaka ta wada, z nadzieją że dowiem sie czegos wiecej. Slysze : TAKA SOBIE prosze ubrac dziecko. Tak czas nam się skonczyl. Pojechalismy prywatniedo inelgo ortopedy, ktory stwierdzil że syn ma wszystko prawidlowo. Nie zakladalismy wiec nic. Syn ma półtora roku, ladnie sam chodzil juz dwa tygodnie przed roczkiem, ma proste równe nóżki bez problemow się porusza

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Artur Stajno