Lekarze Chirurg ortopeda Częstochowa

- 162
                                       lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Tomasz
 Chirurg ogólny
                                       lekarz Grzegorz Sztolcman

lekarz Grzegorz Sztolcman

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Bardzo dobry lekarz polecam miałam robiony zabieg jestem bardzo zadowolona Profesjonalna opieka po zabiegu
Opinia dodana przez: Wanda
A ja chodzę do tego lekarza. Zwykle nie piszę żadnych opinii, bo mi się nie chce ale obiecałam sobie że napiszę bo mnie operował z powodzeniem. Tak czy inaczej bark po urazie miałam kompletnie niestabilny przez ponad 3 lata, trzeba było zrobić z tym porządek. Artroskopia i jakaś rekonstrukcja teraz jest już 4 miesiące po, była ciężka rehabilitacja ale efekty są i to cieszy. Mama też chodzi do niego z ...
Opinia dodana przez: zuza
Polecam Pana Bartosza wg.mnie specjalista 1 klasa podjął się roboty chirurgicznej ,której nie chcieli robić starsi chirurdzy wykonał ją bezbłędnie wkładając w robotę swoją wiedzę ,serce i umiejętności nie chciałbym przesłodzić w ocenie - oby to co opisuję trwało dalej powodzenia w służbie dla pacjenta
Opinia dodana przez: Grzegorz Twardzik
Świetny lekarz, na prawde polecam , idealnie wytłumaczył na czym będzie polegała operacja , kompleksowa opieka po operacji, teraz znów druga noga , jestem mega zadowolona , pan doktor naprawdę zna się na tym co robi zawodowo ... oby wszyscy tacy lekarze byli to polska służba zdrowia była by idealna
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA
Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.
Opinia dodana przez: Krystyna
Pan doktor doprowadził mnie do stanu gdzie mogłem wrócić do pracy choć mój przypadek był bardzo trudny do leczenia.Takich lekarzy właśnie nam potrzeba ,lekarzy z powołaniem. Każdemu znajomemu polecam pan doktora kożucha i wszyscy mi za to dziękują że dałem namiary do takiego fachowca
Opinia dodana przez: Tomasz
Zabieg usunięcia migdałków oraz polipa w nosie. Po kilku tygodniach od obu zabiegów (pierwszy w styczniu tego roku, drugi na początku września) nie mam problemu z przełykaniem oraz przyklejajacym się pokarmem ale co najważniejsze uciążliwe dla żony chrapanie ustało. Od pierwszej wizyty doktor Janik pilotował cały proces leczenia, dbał o informacje zwrotną po każdej wizycie jak i po zabiegu. Co ważne jako pacjent czułem się zaopiekowany. Polecam z czystym sumieniem ...
Opinia dodana przez: Jarosław
Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Grzegorz Morawski

Ortopeda, Traumatolog

Pan Doktor jest czwartym ortopedą, do którego trafiłam z ogromnym bólem nogi. Bardzo mi pomógł. wyjaśnił przyczynę i zajął się moimi dolegliwościami natychmiast. Wytłumaczył sposób dalszego leczenia uprzejmie i zrozumiale. Polecam Pana Doktora wszystkim cierpiącym.
Opinia dodana przez: Alicja
Wielokrotnie i skutecznie Pani Doktor pomogła mnie i członkom mojej rodziny , lekarz godny polecenia .
Jest lekarzem bardzo dobrym godnym polecenia cierpliwym Potrafi doradzić Po prostu jest taki jaki lekarz powinien być Lekarz z powołania a takich jest w dzisiejszych czasach już coraz mniej :(
Opinia dodana przez: Magda
Dr. Kamkow jest konkretny,nie owija w bawełnę ,pełen empatii,uprzejmy a przede wszystkim nie zostawia chorego z problemem.tylko działa.Jak jest problem,uruchamia natychmiast wszelkie możliwe sposoby pomocy.Byłam mile zaskoczona po wczorajszej wizycie u doktora,bo nie odesłał mnie ze skierowaniem do dalszych poradni celem dalszego leczenia,tylko sam, osobiście prosił następnych specjalistów o objęcie mnie natychmiastowym leczeniem i już w poniedziałek umówił mnie na wizytę u doktora Jasnowskiego,do którego kolejki są niebotyczne. Polecam z ...
Opinia dodana przez: Danuta
Doktor Jarosław Rządkowski to świetny lekarz, rzeczowy, życzliwy, słucha cierpliwie i wszystko wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów i obsługi w Klinice Bellazone u Pana Doktora a efekty Jego pracy są zdumiewające. Z przyjemnością wrócę na kolejne zabiegi do Pana Doktora i wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Iza
Bardzo kompetentny , miły, rzeczowy lekarz, bardzo dokładnie przeprowadził badanie USG jamy brzusznej, godny polecenia
Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maciej Wideł

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki
Dziękuję za podejście, opiekę nad moją mamą operowaną w Oddziele Torakochirurgii w Zabrzu..Pan DOKTOR ma podejście do pacjenta na duży plus.
Opinia dodana przez: Daniel
Lekarz sympatyczny, uprzejmy, kompetentny, wspaniały chirurg. Jestem bardzo zadowolona z operacji stawu biodrowego. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Irena
Dobry fachowiec który uwolnił mnie od wieloletniego problemu z kolanem. Niestety, musi pracować w warunkach jakie są w służbie zdrowia. Widziałem na własne oczy. Ja bym osobiście nie wytrzymał. Szacunek.
Opinia dodana przez: Mariusz