Lekarze Chirurg ortopeda Częstochowa

lekarz Marek Filipowski

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Dziękuję za podejście, opiekę nad moją mamą operowaną w Oddziele Torakochirurgii w Zabrzu..Pan DOKTOR ma podejście do pacjenta na duży plus.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Piotr Gut

Gabinet Piotr Gut
Łódzka 33
Częstochowa

Dobry fachowiec który uwolnił mnie od wieloletniego problemu z kolanem. Niestety, musi pracować w warunkach jakie są w służbie zdrowia. Widziałem na własne oczy. Ja bym osobiście nie wytrzymał. Szacunek.
Opinia dodana przez: Mariusz
Pierwszy i z pewnością jedyny specjalista w Polsce, który o przewodach limfatycznych wie wszystko. Od ponad 20 lat szukałam lekarza w całej Polsce, który będzie potrafił "coś" zrobić z moją "limfą" i dopiero profesor Hantke uwolnił mnie od "schorzenia". Za to co zrobił dla Polskiej medycyny powinni oddać jego rodzinie pałacyk, który utracili.

lekarz Sergiusz Iljin

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wszyscy lekarze powinni być tacy jak doktor Iljin. Jest kompetentny, konkretny i przy tym uprzejmy i po stronie pacjenta a nie ograniczeń jakie na niego nakładają.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Stomatolog
                                       dr n. med. Dariusz Filipek

dr n. med. Dariusz Filipek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

profesjonalne podejście do pacjenta, tłumaczy wszystko, uprzejma. Cały personel bardzo miły, nie ma poślizgu z umówiona wizytą. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joannna

lekarz Krzysztof Denis

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ARCUSMED
42-200 Częstochowa

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ...
Opinia dodana przez: Adrian

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Poradnia Specjalistyczna Stomatologiczna
Rędzińska 112
42-209 Częstochowa

Wzorowy lekarz. Takich chciałabym spotykać częściej. Wzbudza sympatię i zaufanie. Człowiek przestaje się bać bo pani doktor jest spokojna i uśmiechnięta. A zęby usuwa cudnie. Szybko,sprawnie i bezboleśnie. Widać, że lubi swoją pracę. Ma też bardzo sympatyczną asystentkę. Szkoda,że już nie mam nic do wyzwania, bo bardzo tam było fajnie.

dr n. med. Waldemar Tyrek

Chirurg dziecięcy

Zawierciańska 12
Częstochowa

Po wypadku karetka przywiozła mnie na SOR i trafiłem właśnie na tego człowieka. Lepiej nie wchodzić mu w drogę, bo jest on dość specyficzny, jednak jeśli pacjent załatwia po dobroci to i doktor jest w porządku. Właśnie dlatego ocena za uprzejmość jest niższa. Poza tym nie mam żadnych innych zastrzeżeń co do tego lekarza.

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

SULIGA
Meliorantów 3 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Serdecznie dziękuję Panie doktorze za przeprowadzenie skomplikowanej operacji i mojej mamy. Dokonał Pan niemożliwego i za to będziemy Panu dozgonnie wdzięczne. Natalia i Grażyna Witczak

lekarz Włodzimierz Makuch

Traumatolog, Ortopeda

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Polecam. Super lekarz. Kompetentny , zrozumiale tłumaczy jak wygląda leczenie. Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Michał Wnęk

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny,jako jeden z wielu potrafi zainteresować sie istotą choroby ,kieruje na badania ,bardzo miły. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Grazda

ul. Wręczycka 51
42-202 Częstochowa

Świetny lekarz, skuteczny. Diagnoza postawiona błyskawicznie a dolegliwość z jaką przyszedłem nie była związana z jego specjalizacją. Pomimo to wyszedłem z receptą na konkretne leki i odpowiednimi zaleceniami. Widać szeroką wiedzę i duże doświadczenie medyczne. Zdecydowanie polecam, to po prostu świetny fachowiec i przyjazny dla pacjenta człowiek. Nie odhacza wizyty, a leczy i jest w ten proces zaangażowany.
Opinia dodana przez: Andrzej

Klaudiusz Olszowski

Iwaszkiewicza 9 m 23
Częstochowa

Wspaniały lekarz a do tego miły, uśmiechnięty. Najlepszy w dziedzinie chirurgii ogólnej
Opinia dodana przez: Xxx
Jestem pacjentka dr.Kopczyńskiego od 1997 roku wspaniały specjalista wyrozumiały ,delikatny,traktuje ludzi z szacunkiem ,a, nie na zasadzie ja jestem lekarzem ty pacjentem doktorze dziękuje za kazda pomoc w mojej chorobie Beata Żukowska.

lek. dent. Mariusz Kaczmarek

Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet lekarski
Kilińskiego 18/20
42-200 Częstochowa

Usuwałam o Pana Doktora cztery ósemki. Bardzo miły i przesympatyczny człowiek. Dokładnie wyjaśnił na czym zabieg będzie polegał. Ma świetne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!!!
Opinia dodana przez: Karolina

Małgorzata Bigosz-Kubica

Szpital Specjalistyczny
Częstochowa

Trafiłam do pani Dr do przychodni przy Szpitalu na Parkitce z 1 cm guzkiem 7 miesięcy temu. Wykonała wszystkie potrzebne badania. Nowotwór. Szok. Powiedziała, że nie ma nic przeciwko temu, żebym się skonsultowała gdzie indziej, czy też gdzie indziej leczyła. Na moją prośbę doradziła, gdzie się udać. Diagnoza potwierdzona w 2 innych poważnych ośrodkach. W jednym proponowany trochę inny, bardziej radykalny tryb leczenia. Pani Dr wysłała mnie do jeszcze innego ...
Opinia dodana przez: egrom

lekarz Paweł Wodecki

Chirurg naczyniowy

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

fantastyczny fachowiec i pozytywna pelna energii osoba.Do rany przyłóż.Zlikwidował moj problem z zylakami .Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Stanislaw

lekarz Piotr Kamkow

NZOZ Specjalistzcyna Pryzchodnia Stomatologicyna
ulica Andersa 1
42-200 Częstochowa

Bardzo przyjazny Lekarz ,godny polecenia .Normalnie można porozmawiać Konkretnie podchodzi do problemu pacjenta Empatyczny 🙂
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Marcin Drygalski

Centrum Medyczne Klara
Częstochowa, Wały Dwernickiego 43/45
42-200 Częstochowa

Gorąco polecam . Doskonały fachowiec i dusza człowiek. Ma czas ,aby wytłumaczyc wszystko pacjentowi i fachowo postawić diagnozę. Miałam operowane kolano-zerwałam więzadło krzyżowe . Teraz jeszcze się rehabilituję ale jest wszysko super.