dr n. med. Arkadiusz Kucharek

ja prowadziłam u tego lekarza ciążę mimo iż naczytałam się wcześniej złych komentarzy to jednak zdecydowałam się, ponieważ nam go juz od liceum i nigdy nie mogłam na niego narzekać. wszystko było dobrze, a ciążę miałam od początku zagrożoną i zlecał wszystkie potrzebne badania. a to że prywatnie wychodzi drożej, to przecież nikt nikogo nie zmusza do leczenia się prywatnie. gdy przy porodzie było źle z maluszkiem nie uciekał i nie ściemniał i osobiście wykonał cesarskie cięcie za co jesteśmy mu z mężem wdzięczni. polecam gorącą

polecam gorącą

Niezrozumiale są dla mnie negatywne komentarze kierowane do dr Kucharka. Jak można krytykować tak wspanialego czlowieka? Przecież to nie cudotwórca. Zdarzały, zdarzają i zdarzać się będą sytuacje skomplikowane - bez wyjścia, niezależne od lekarza i jeśli sie cos nie uda to nie mozna go za to winić. Przecież to tylko człowiek. Najważniejsze jest to, żeby lekarz zrobił wszystko co w jego mocy, a do takich nalezy dr Arkadiusz Kucharek - człowiek godny polecenia. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego Panie doktorze. Dziękuję za wszystko...

witam wszytskie kobiety... zdecydowanie odradzam tego doktora...dr.Kucharka polecila mi kuzynka mojego meza poszlam wydawalo mi sie ze drogi to bedzie dobry mylilam sie i to bardzo... od poczatku ciazy faszerowal mnie tabletkami na podtrzymanie ciazy gzdie nic sie nie dzialo... w 3 miesiacu zaczelam krwawic i trafilam do szpitala zjawil sie po 2 dniach i z krwawieniem wypisal mnie do domu gzdie caly czax krwawilam i nie bylo wyczuwalne tetno plodu... za dwa dni zadzwonilam do niego bo krwawienie nie ustapilo wezwal mnie na prywatna wizyte i powiedzial mi ze ciaza jest martwa.. uwazam ze faszerowaniem mnie tabletkami od samego poczatku bylo zbedne i mimo ze byl moim lekarzem prowadzacym wogole o mnie nie dbal..konsultowalam to z innymi lekarzami i kazdy jeden byl w szoku ze zostalam wypisana z martwym plodem ze szpitala.. moglo sie to naprawde dla mnie zl skonczyc... nie zapomne tego co przezylam ani tego jak mnie ten lekarz potraktowal

witam wszystkich co do doktora kucharka to bardzo dobry czlowiek. urodzilam 6 dzieci bez problemu i dzieki lekarzowi szystko jest dobrze.czy poszlam prywatnie czy panstwowo zawsze jest mily i serdeczny rozumie karzdy ma zly dzien i wogule ja sie mu nie dziwie siedzac kilka nascie godzin przyjmowac pacjentki i nawet proadzic dyzury to wiadomo ze to meczace i musi miec zle chwile i dni a wy tego nie rozumiecie.mialam zabiegi obiecal ze bendzie i byl przy mnie i wspieral mnie dziekuje mu za to bogusia .t.

coz moge napisac... polecam szczerze wszystkim przyszlym mamom i pacjentka ;)

coz moge napisac... polecam szczerze wszystkim przyszlym mamom i pacjentka ;)

Byłam pacjentka tego lekarza i jestem bardzo zadowolnona moja mama tez byla jego pacjetką i tez bardzo go chwali i poleca nie rozumiem ludzi jak moga wypoisywac takie negatywne opinie na jego temat

absolutnie nie zgadzam sie z opiniami innych pan. prawie 8 lat temu prowadzil mi ciaze mily sympatyczny kompetentny daze go wielkim zaufaniem mimo ze od 7 lat mieszkam w Niemczech polecam go innym kobietom...

Byłam u tego Pana pierwszy i ostatni raz. Zdecydowanie NIE POLECAM. Pacjentki wychodzące z gabinetu mówiły że lekarz jest dzisiaj nieco nieuprzejmy ale to co zastałam w gabinecie przerosło moje najgorsze koszmary. Jak leżałam na kuwetce zadzwonił jego telefon komórkowy , odebrał i powiedział że nie moze teraz rozmawiać bo "kolejna goła baba leży przed nim z rozłożonymi nogami" dosłownie tak sie wyraził! ale przymknęłam na to oko. jak spytała jakie badania nalezy zrobić przed ewentualną ciążą to spytał kto mi takich głupot naopowiadał że trzeba jakiekolwiek badania zrobić i że mam wracać do tego głupka lekarza który tak mi powiedział! Jak poprosiłam o cytologię , usg i badanie piersi to usłyszałam że jak mam tak wygórowane prośby to mam iść do prywatnego lekarza! Nie udzielił mi odpowiedzi na żadne pytania, odmówił wykonania badań o które prosiłam. Odnosił sie do mnie w sposób lekceważący wręcz chamski. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!

Jest to naprawdę lekarz z powołania.Miły,uprzejmy i rzetelnie wykonuje swoją pracę.Polecam

Ceni sie wysoko, ale za wysoko na to co potrafi ten pseudospecjalista ginekolog-położnik. Mówi o swoim doświadczeniu klinicznym, ale jak się dowiadywałam to na Klinice jego doświadczenie jest mniej niż zero, a opinie o nim jego kolegów lepiej nie powtarzać. Ja szybko sobie dałam spokój z tym panem...zwał jak zwła doktorem-i wam kochane go odradzam. Jola