dr n. med. Arkadiusz Kucharek

Zawsze chcialam to napisac po tym jak chodzilam do niego cala ciaze(czasami 2 razy w tygodniu) oczywiscie placac za kazdym razem. Byl mily czarujacy sprawiajacy wrazenie profesjonalisty i co - nie pojawil sie na moim porodzie, nie bylo go po porodzie, jak dostalam krwotoku poporodowego zwyczajnie zniknal i musialam na szybko szukac pomocy. Z ciaza jest tak ze jak jest dobrze to nawet 9 miesiecy nie trzeba lekarza zeby urodzilo sie zdrowe dziecko ale jak cos sie dzieje to dobry lekarz jest w stanie pomoc, ze urodzimy zdrowe dziecko. I tak jes z doktorem Kucharkiem - mysle ze opinie bardzo dobry lekarz pochodza od tych pacjentek ktore nie musialy sie bac o swoje dziecko i urodzilyby zdrowe i bez jego pomocy. Ja lezac w Bytomiu dopiero odworzylam sobie oczy na to patrzac ile pacjentek mialo komplikacje bo doktor Kucharek nie zlecil badan lub w pore nie zauwazyl komplikacji. U mnie skonczylo sie na rehabilitacji dziecka przez 9 miesiecy. Jest zdrowe - ale nie dzieki niemu tylko innym dobrym lekarzom.

Jestem pacjentką Dr Kucharka,od wielu lat ,byłam pod jego opieką przez całą ciążę i oczywiscie wiele lat przed ,moje zdanie o Dr Kucharku jest jak najbardziej pozytywne,choc mieszkam od paru lat za granicą nie omieszkam zawsze kiedy odwiedzam Polske ,pojść na wizyte poniewaz mam do Dr Kucharka ogromne zaufanie pomogł mi wiele razy

Przed takim lekarzem trzeba tylko przestrzegac. Doktor Kucharek sprawia wrazenie takiego milego i czarujacego i to wlasnie powoduje, ze mamy wrazenie sie sie jest w rekach specjalisty, ktoremu mozna zaufac i ktory zadba o nasze zdrowie tylko ze "dobre wrazenie" niestety nie idze w parze z jego wiedza naukowa. Przez Niego omalo nie mialabym niepelnosprawnego dziecka. Zwyczajnie zniknal jak pojawily sie problemy. Nie zlecal podstawowych badan, nie potrafil prawidlowo odczytac wynikow USG nie wspomne ze przy porodzie (chociaz obiecywal) tez ....nie zdazyl byc. A po pojawil sie jak zwykle czarujacy i mial gdzies ze moje dziecko urodzilo sie z niedotlenieniem, bo nie rozpoznal braku wod plodowych. O zwyklym przepraszam nie wspomne.

Mily, uprzejmy, czarujacy i tylko jak cos dzieje sie zlego to go zwyczajnie nie ma. Z ciaza jest tak ze jak jest dobrze to jest dobrze i lekarz moze nic nie robic. Ale jak jest zle to dobry lekarz moze pomoc. U mnie niewiele brakowalo zeby moje dziecko przez jego niedopatrzenia urodzilo sie z porazeniem mozgowym. Zreszta bylo rehabilitowane. ODRADZAM TEGO LEKARZA!!!!!!!bo w ciazy nie mozna ryzykowac zyciem swoim i zdrowiem dziecka.

Właśnie wczoraj byłam na wizycie u Pana doktora. Bardzo miły lekarz, fachowa opieka gorąco polecam.

Dr Kucharek może i miły, ale nie poświęca zbyt wiele czasu i chętnie odsyła do swojego prywatnego gabinetu - może wtedy jest lepiej. Przepisując tabletki antykoncepcyjne nie robi wywiadu, badania hormonów, przepisuje jednego producenta... Poproszony o inne tabletki odpowiedział mi: to może od razu wyrobi sobie Pani pieczątkę? O każde badanie trzeba się upomnieć, nic nie tłumaczy. Dobry może jak się nic nie dzieje. Teraz jestem w ciąży i szukam nowego lekarza, nie chce ryzykować.

O każde badanie trzeba się upomnieć, nic nie tłumaczy.

Jest to naprawdę lekarz z powołania!miły dla pacjentek,sumiennie wykonuje swoją pracę,sumienny,problemy pacjentek są dla niego ważne.

dla mnie bardzo dobrze sie współpracuje z panem doktorem tylko troche za drogie wizyty

Mi doktor Kucharek prowadził 3 ciąże i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo taktowny i sympatyczny. Może rzeczywiście czasem brakuje mu czasu, ale według mnie robi, co trzeba. Nigdy za nic nie musiałam płacić, zapraszał mnie do prywatnego gabinetu, ale nie był to żaden warunek. Rzeczywiści prywatnie poświęca o wiele więcej czasu, ale może to domena naszych czasów, z funduszu ma ogromną ilość pacjentek i po prostu wg mnie sie nie wyrabia(jak ma zapisane 3 kobiety na tę samą godzinę to jak ma pracować?), ja go polecam

Kategorycznie odradzam liczy się tylko kasa nie zdrowie!!!

Kategorycznie odradzam liczy się tylko kasa nie zdrowie!!!