lekarz Arkadiusz Kwieciński

Laryngolog

3,9

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek, empatyczny, spokojny, wzbudzający zaufanie. Jestem bardzo mile zaskoczony efektami po zabiegu septoplastyki i konchoplastyki. Nie spodziewałem się, że można po tym zabiegu tak szybko wrócić do normalnego życia..

Musze powiedzieć ,iż jestem zadowolony z usługi dr Kwiecinskiego miałem zabieg usuwania migdałków , powiem krótko szybko, sprawnie i konkretnie, fachowe podejscie ,nic dodać nic ująć. Jestem zadowolony polecam .

Jestem zadowolony polecam .

Lekarz godny polecenia,konkretny,wzbudzajacy zaufaniem ........................................................................................................................................................................................................................................

Doktor zaje fajny mialem straszne blue glowy teras jest ok . Polecam Doktora a personel w szpitalu mmmm nawet owoce morza w kroplowce podaja 😄

Świetny lekarz, byłem operowany przez Pana Doktora, bez żądnych powikłań i problemów. Przywrócił mi wiarę w lekarzy. Poleciłem doktora znajomej z pracy także jest b. zadowolona. Polecam lekarza i życzę powdzenia Doktorze !

Jestem po operacji ucha, odbudowa błony bębenkowej.Od Doktora Arkadiusza Kwiecińskiego troska i ciepło wręcz emanują. Podjął się, dla mojego dobra, trudnego zabiegu, niewygodnego dla niego, aby nie ingerować tak w moje ciało, zamiast po prostu rozciąć czachę za uchem i wygodnie sobie pracować. Lekarz na medal! Ma też niesamowite wyczucie chwili, kiedy zaczęły się zawroty głowy, uznał,że czas do domu i poprawiło się. Bardzo troskliwy, wspaniały lekarz!

zdecydowanie polecam tego lekarza.Miły,uprzejmy i konkretny,służy pomocą,nawet telefonicznie.operował naszą ANIĘ,która nigdy przed żadnym lekarzem nie otwiera dobrowolnie buzi,natomiast w tym przypadku było inaczej,dziecko wyczuwa widać człowieka.

Lekarz miły, kompetentny, słuchający pacjenta:) polecam

Lekarz miły, kompetentny, słuchający pacjenta:)
polecam

Chodziłam do rónych lekrz ze swoimi problemami od lat, nikt nie potrafił mi pomóc, doktor od razu zorientował się co mi dolega. dzisiaj zapomniałam już o nękajacych mnie chorobach. Zdecydowanie polecam tego doktora !

Przywrócił mi wiarę w lekarzy. A Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku w naszą służbę zdrowia.