Filtruj terminy

dr n. med. Wojciech Skrzypczak

Centrum Medicover Forum
Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że Dr Wojciech Skrzypczak uratował mojego tatę, który w wieku 89 lat zachorował na złośliwy nowotwór migdałka. Po dokładnym badaniu i wnikliwej rozmowie zlecił natychmiastową radioterapię. Tata początkowo skarżył się tylko na ból gardła i nalot na migdałku, zaczął mieć też niewielkie trudności z przełykaniem – dla pewności postanowiliśmy to skonsultować. Dr Skrzypczak bez wahania stwierdził nowotwór w dość zaawansowanym już stanie, który w jego ocenie ...
Opinia dodana przez: Magda

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Gabinet lekarski
80-305 Gdańsk

Taki fachowiec to rzadkość w dzisiejszych czasach. Pierwszy laryngolog (a było ich z 5), który nie zbagatelizował choroby. Pan doktor przeprowadził rzetelny wywiad na pierwszej wizycie. Skierował na dodatkowe badania. Dokładnie wytłumaczył opis wyników. Przy tym życzliwy i kompetentny. Nie przepisuje na ślepo leków, które tylko maskują chorobę. Po wielu latach, w końcu dowiedziałam się co mi dolega i zostałam pokierowana na dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Aleksandra Klein-Obrębska

Laryngolog, Otolaryngolog

Gdańsk

Wspaniały Lekarz i Człowiek. Bardzo kompetentna, życzliwa, uczciwa. W ciągu dwóch wizyt wyleczyła mnie z uporczywych zawrotów głowy. Wcześniej z miernym skutkiem próbowałam to leczyć przez kilka miesięcy u znanego neurologa. Wszystkim z całego serca polecam Panią Doktor. Ewa Poalak
Opinia dodana przez: EWA

dr n. med. Andrzej Betlejewski

al. Grunwaldzka 212 (Company House
80-266 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista laryngolog. Polecam z calego serca. Kompetentny i bardzo grzeczny człowiek.

prof. dr hab. n. med. Waldemar Narożny

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Gen. De Gaulle'a 3/2
80-261 Gdańsk

Serdecznie polecam Profesora, zwłaszcza, że doświadczyłam wizyt u różnych "specjalistów"...Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta ale przede wszystkim zrozumienie i skuteczna pomoc to główne zalety.
Opinia dodana przez: mirosław

lekarz Wojciech Sierszeń

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Jestem po wizycie u p.doktora i jestem bardzo zadowolona .GORĄCO POLECAM!!!! Jestem niełatwym "przypadkiem medycznym" i pan doktor w sposób zrozumiały i spokojny wytłumaczył mi jak wygląda moja sytuacja pooperacyjna i ewentualnie dalsze leczenie, które podejmie się już sam pan doktor..Jest to człowiek uprzejmy,kulturalny i widać tą chęć pomocy.
Opinia dodana przez: barbara

dr n. med. Elżbieta Dębniak

Laryngolog, Otolaryngolog

Gdańsk

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz. Jeżeli ktoś potrzebuje laryngologa, to do tego można iść bez wahania.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Michał Ożdziński

Enel-Med
ul. Grunwaldzka 136
Gdańsk

lekarz bardzo sympatyczny a przy tym swietny specjalista! bada skrupulatnie i dokladnie, zadaje duzo pytan, zapisuje na recepcie rowniez leki ktore nie sa na recepte by pozniej wykupic te odpowiednie, dzieciom daje naklejki za odwage dzieki czemu sie go nie boją, jestem zadowolony z uslug tego lekarza i polecam z czystym sumieniem.

lekarz Zuzanna Kurzela

Kolonia Anielinki 6a
80-046 Gdańsk

Dobry diagnosta, wzbudzająca zaufanie, duże doświadczenie, racjonalne podejście. Polecam bezwzględnie :)
Opinia dodana przez: Ania

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Oleś

SwissMed Centrum Zdrowia
Wileńska 44
Gdańsk

Żaden inny lekarz! Moje problemy zdrowotne zaczęły się jakieś 5 lat temu, często bolała mnie głowa, mroczki przed oczami, w ręku nie mogłam utrzymać szklanki. Nie wspomnę o dolegliwościach jelitowych – bardzo silne skurcze, ogromny ból promieniujący do kl. piersiowej , jak przy zawale. Przeczulica skóry i ciągle napięte mięśnie. Moje wizyty u doktorów nic nie dały- jak nie menopauza, to zespół cieśni nadgarstka lub nerwica żołądka. Myślałam , że ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Wrzosek

ul. Piastowska
Gdańsk

Świetny i kompetentny specjalista.Dzięki Pani Doktór odzyskałem głos po niezbyt udanej operacji wycięcia guza na szyi.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Leszek Mostowski

Partyzantów 49b
Gdańsk

Bardzo dobry laryngolog ,podcięcie wędzidełka u syna trwało sekundę.Bardzo dobre podejście do dzieci.

lekarz Beata Sznurowska-Przygocka

FONAMED
Kościuszki 20 lok. 1
80-858 Gdańsk

Choć generalnie nie mam złych doświadczeń ze służbą zdrowia, to chciało by się aby wszyscy lekarze tacy byli jak Pani doktor.

Dariusz Lewandowski

al. Wojska Polskiego 16A lok. 1
80-277 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista,ogromne doświadczenie.A ponadto wspaniały człowiek. Działał pewnie i zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Krystian

lek. med. Dmitry Tretiakow

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora, widać że posiada ogromną wiedzę i jest bardzo życzliwy dla Pacjentów. Dokładnie tłumaczy plan działania i popiera diagnozę badaniami, wychodząc miałam pewność, że trafiłam w dobre ręce! Polecam wszystkim, bo to godny zaufania lekarz. :)
Opinia dodana przez: Karolina
Doskonały lekarz i wspaniały człowiek, empatyczny, spokojny, wzbudzający zaufanie. Jestem bardzo mile zaskoczony efektami po zabiegu septoplastyki i konchoplastyki. Nie spodziewałem się, że można po tym zabiegu tak szybko wrócić do normalnego życia..
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Lucjan Legan

Witosa 25
80-809 Gdańsk

Zaraz po operacji Pan doktor od razu powiedział mi co zostało zrobione dziecku - migdał, dreniki, nacięcie błon bębenkowych itp. Zalecił spokój przy wybudzaniu Malucha.. Polecam.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Tomasz Mionskowski

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
al. Jana Pawła II 50
80-462 Gdańsk

Fajnie trafić na takiego lekarza. Jest sumienny, dokładnie bada, potrafi wytłumaczyć na czym polega choroba i jak ją leczyć. Jest cierpliwy i co najważniejsze potrafi pomóc. Oby więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia.

lekarz Henryk Leszniewski

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

W swoim życiu spotkałam dwóch lekarzy z tzw.prawdziwego zdarzenia i Pan dr Leszniewski jest jednym z nich. Szeroka wiedza z zakresu medycyny, a w dziedzinie laryngologii wręcz autorytet. Doktor jest rzeczowy, życzliwy i autentycznie zależy mu na udzieleniu pomocy i ulżeniu pacjentowi. A gdy już tego dokona, to jego radość jest szczera i wielka. Mądry, współczujący,uczciwy i ludzki lekarz - to budujące i przywraca wiarę w lekarzy z powołania, bo ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Grażyna Urbańska

Gdańsk

Byłam niedawno na wizycie u Pani Doktor, miła, uprzejma, taktowna, delikatna. Polecam. Zgłosiłam się z nawracającymi zapaleniami uszu, na pewno polecę bliskim i zgłoszę się ponownie w razie potrzeby.
Opinia dodana przez: Monika