Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Laryngolog Gdańsk

- 29
Średnia ocen: 4,6/5
Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że Dr Wojciech Skrzypczak uratował mojego tatę, który w wieku 89 lat zachorował na złośliwy nowotwór migdałka. Po dokładnym badaniu i wnikliwej rozmowie zlecił natychmiastową radioterapię. Tata początkowo skarżył się tylko na ból gardła i nalot na migdałku, zaczął mieć też niewielkie trudności z przełykaniem – dla pewności postanowiliśmy to skonsultować. Dr Skrzypczak bez wahania stwierdził nowotwór w dość zaawansowanym już stanie, który w jego ocenie ...
Opinia dodana przez: Magda

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

liczba opinii: 4

Średnia ocen: 5,0/5
Taki fachowiec to rzadkość w dzisiejszych czasach. Pierwszy laryngolog (a było ich z 5), który nie zbagatelizował choroby. Pan doktor przeprowadził rzetelny wywiad na pierwszej wizycie. Skierował na dodatkowe badania. Dokładnie wytłumaczył opis wyników. Przy tym życzliwy i kompetentny. Nie przepisuje na ślepo leków, które tylko maskują chorobę. Po wielu latach, w końcu dowiedziałam się co mi dolega i zostałam pokierowana na dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Marta
Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały Lekarz i Człowiek. Bardzo kompetentna, życzliwa, uczciwa. W ciągu dwóch wizyt wyleczyła mnie z uporczywych zawrotów głowy. Wcześniej z miernym skutkiem próbowałam to leczyć przez kilka miesięcy u znanego neurologa. Wszystkim z całego serca polecam Panią Doktor. Ewa Poalak
Opinia dodana przez: EWA
Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry specjalista laryngolog. Polecam z calego serca. Kompetentny i bardzo grzeczny człowiek.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Serdecznie polecam Profesora, zwłaszcza, że doświadczyłam wizyt u różnych "specjalistów"...Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta ale przede wszystkim zrozumienie i skuteczna pomoc to główne zalety.
Opinia dodana przez: mirosław

lekarz Wojciech Sierszeń

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

liczba opinii: 1

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem po wizycie u p.doktora i jestem bardzo zadowolona .GORĄCO POLECAM!!!! Jestem niełatwym "przypadkiem medycznym" i pan doktor w sposób zrozumiały i spokojny wytłumaczył mi jak wygląda moja sytuacja pooperacyjna i ewentualnie dalsze leczenie, które podejmie się już sam pan doktor..Jest to człowiek uprzejmy,kulturalny i widać tą chęć pomocy.
Opinia dodana przez: barbara
Średnia ocen: 5,0/5
Tragedia. Umówiłam się na wizytę do tej dr w Luxmedzie. Wszedł pewien starszy pan, byłam następna w kolejce. Pan już dość długo siedział w gabinecie (40 minut!), słychać było stamtąd głośne rozmowy towarzyskie na temat frankowiczów, opóźnienie wynosiło już pół godziny, ludzie na korytarzu się niecierpliwili. Zapukałam na gabinetu, myśląc, że może dr nie wie, że jest kolejka. Wpuściła mnie, gdy w gabinecie był jeszcze poprzedni pacjent i w jego ...
Opinia dodana przez: San
Średnia ocen: 4,9/5
lekarz bardzo sympatyczny a przy tym swietny specjalista! bada skrupulatnie i dokladnie, zadaje duzo pytan, zapisuje na recepcie rowniez leki ktore nie sa na recepte by pozniej wykupic te odpowiednie, dzieciom daje naklejki za odwage dzieki czemu sie go nie boją, jestem zadowolony z uslug tego lekarza i polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,8/5
Dobry diagnosta, wzbudzająca zaufanie, duże doświadczenie, racjonalne podejście. Polecam bezwzględnie :)
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Anna Wrzosek

Laryngolog, Foniatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Średnia ocen: 4,4/5
Świetny i kompetentny specjalista.Dzięki Pani Doktór odzyskałem głos po niezbyt udanej operacji wycięcia guza na szyi.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Średnia ocen: 4,3/5
Bardzo dobry laryngolog ,podcięcie wędzidełka u syna trwało sekundę.Bardzo dobre podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Beata Sznurowska-Przygocka

Laryngolog, Foniatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 10

Średnia ocen: 4,2/5
Choć generalnie nie mam złych doświadczeń ze służbą zdrowia, to chciało by się aby wszyscy lekarze tacy byli jak Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,0/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora, widać że posiada ogromną wiedzę i jest bardzo życzliwy dla Pacjentów. Dokładnie tłumaczy plan działania i popiera diagnozę badaniami, wychodząc miałam pewność, że trafiłam w dobre ręce! Polecam wszystkim, bo to godny zaufania lekarz. :)
Opinia dodana przez: Karolina
Średnia ocen: 4,0/5
Bardzo dobry specjalista,ogromne doświadczenie.A ponadto wspaniały człowiek. Działał pewnie i zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Krystian
Średnia ocen: 3,9/5
Podejscie do pacjenta może i profesjonalne, ale jeżeli chodzi o personę to większego gbura i chama nie widziałem. Nie polecam. Jest wielu równie kompetentnych i bardziej uprzejmych lekarzy specjalistów
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,8/5
Fajnie trafić na takiego lekarza. Jest sumienny, dokładnie bada, potrafi wytłumaczyć na czym polega choroba i jak ją leczyć. Jest cierpliwy i co najważniejsze potrafi pomóc. Oby więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,8/5
Zaraz po operacji Pan doktor od razu powiedział mi co zostało zrobione dziecku - migdał, dreniki, nacięcie błon bębenkowych itp. Zalecił spokój przy wybudzaniu Malucha.. Polecam.
Opinia dodana przez: Asia
Średnia ocen: 3,7/5
W swoim życiu spotkałam dwóch lekarzy z tzw.prawdziwego zdarzenia i Pan dr Leszniewski jest jednym z nich. Szeroka wiedza z zakresu medycyny, a w dziedzinie laryngologii wręcz autorytet. Doktor jest rzeczowy, życzliwy i autentycznie zależy mu na udzieleniu pomocy i ulżeniu pacjentowi. A gdy już tego dokona, to jego radość jest szczera i wielka. Mądry, współczujący,uczciwy i ludzki lekarz - to budujące i przywraca wiarę w lekarzy z powołania, bo ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Średnia ocen: 3,6/5
Bardzo dobry lekarz, poświecił mi bardzo duzo czasu na kompleksową diagnoze oraz skierował na dodatkoww badania. Polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

lek. med. Grażyna Urbańska

Laryngolog, Foniatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 10

Średnia ocen: 3,6/5
Byłam niedawno na wizycie u Pani Doktor, miła, uprzejma, taktowna, delikatna. Polecam. Zgłosiłam się z nawracającymi zapaleniami uszu, na pewno polecę bliskim i zgłoszę się ponownie w razie potrzeby.
Opinia dodana przez: Monika


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat