Filtruj terminy

Centrum Medicover Forum
Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Wspaniały lekarz i człowiek, co - to trzeba podkreślić- zdarza się ostatnio bardzo rzadko. Kompetentny, profesjonalny, dokładnie przeprowadza wywiad i badanie, bardzo trafnie diagnozuje, świetnie tłumaczy i jest niezwykle uprzejmym człowiekiem. Traktuje przychodzącego człowieka partnersko a nie z góry. Pan Doktor był 5! lekarzem u którego byłam i jestem zachwycona podejściem, wytłumaczeniem i przepisanymi , prostymi, środkami. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Dariusz Lewandowski

al. Wojska Polskiego 16A lok. 1
80-277 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista,ogromne doświadczenie.A ponadto wspaniały człowiek.
Działał pewnie i zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Krystian
Doskonały lekarz i wspaniały człowiek, empatyczny, spokojny, wzbudzający zaufanie. Jestem bardzo mile zaskoczony efektami po zabiegu septoplastyki i konchoplastyki. Nie spodziewałem się, że można po tym zabiegu tak szybko wrócić do normalnego życia..
Opinia dodana przez: Robert
Mam wrażenie że olcia i anonim to ta sama osoba.. ale są ludzie i taborety czyż nie?
Jeżeli sama jesteś zgryźliwa i nieprzyjemna to tacy wydają ci się inni. A Pani doktor bardzo miła. Przede wszystkim podchodzi do swojej pracy z wyczuciem (a kto miał larygologiczne czyszczenie-płukanie ucha to wie o co chodzi, jeżeli trafi się lekarz z wyczuciem drwala...) Polecam! Na 5+
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Leszek Mostowski

Partyzantów 49b
Gdańsk

Bardzo dobry laryngolog ,podcięcie wędzidełka u syna trwało sekundę.Bardzo dobre podejście do dzieci.

lekarz Beata Sznurowska-Przygocka

Laryngolog, Foniatra

FONAMED
Kościuszki 20 lok. 1
80-858 Gdańsk

Choć generalnie nie mam złych doświadczeń ze służbą zdrowia, to chciało by się aby wszyscy lekarze tacy byli jak Pani doktor.

lek. med. Grażyna Urbańska

Otolaryngolog, Laryngolog

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Byłam niedawno na wizycie u Pani Doktor, miła, uprzejma, taktowna, delikatna. Polecam. Zgłosiłam się z nawracającymi zapaleniami uszu, na pewno polecę bliskim i zgłoszę się ponownie w razie potrzeby.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jan Hłasko

Dekerta 5/6
80-262 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, poświecił mi bardzo duzo czasu na kompleksową diagnoze oraz skierował na dodatkoww badania. Polecam!

lekarz Anna Wrzosek

Laryngolog, Foniatra

ul. Piastowska
Gdańsk

Świetny i kompetentny specjalista.Dzięki Pani Doktór odzyskałem głos po niezbyt udanej operacji wycięcia guza na szyi.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Tomasz Mionskowski

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
al. Jana Pawła II 50
80-462 Gdańsk

Fajnie trafić na takiego lekarza. Jest sumienny, dokładnie bada, potrafi wytłumaczyć na czym polega choroba i jak ją leczyć. Jest cierpliwy i co najważniejsze potrafi pomóc. Oby więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia.

Laryngolodzy w Gdańsku